صفحه 106 از 111 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    وقتی می خواید از گروپان خرید کنید، آخر سر کد OFF رو بزنید رد بخشی که مربوط به کوپن هاست نسبت به خزیدی که کردید ، 5 تا 30 دلار تخفیف میده.
    و اگه از لینک Discover Deals برای خرید از Groupon استفاده کنید، Discover برای خریدتون ۵ درصد cashback میده. Discover Deals برای خیلی‌ خرید‌های آنلاین دیگه هم cashback میده، گاهی‌ وقت‌ها بیشتر از ۵ درصد. در تاپیک بانکی در موردش بیشتر توضیح دادم. ولی‌ چون صحبت Groupon شد، گفتم این نکته رو اینجا به پست خانوم دمهری اضافه کنم. نکته مهم اینه که برای گرفتن ۵ درصد cashback از Discover Deals باید حتما از لینک خودشون Groupon رو باز کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

میخوام اینجا یه شرکت خیلی خوب را معرفی کنم.

Go Red Pocket

به نظر من بهترین پلنها و پوشش رو داره. (از دکل های ورایزن استفاده میکنه)

همگی میدونید که هزینه های مخابراتی توی آمریکا به طرز مسخره ای گرون هست. این شرکت بهترین هست به نظر من.
    Give it a try و ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید .

Junior Member

سلام هزينه زندگي دانشجويي در آمريكا چقدر هست؟؟اين درسته كه آمريكا براي تمام هزينه هاي تحصيل وام ميده؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    میخوام اینجا یه شرکت خیلی خوب را معرفی کنم.

Go Red Pocket

به نظر من بهترین پلنها و پوشش رو داره. (از دکل های ورایزن استفاده میکنه)

همگی میدونید که هزینه های مخابراتی توی آمریکا به طرز مسخره ای گرون هست. این شرکت بهترین هست به نظر من.
    Give it a try و ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید .
    دوست عزیز fare هاش خیلی جالبه و ارزون. امکانش هست توضیح بیشتری بدین؟ چرا تفاوت قیمتش نسبت به AT&T زیاده؟ اگه انقد قیمت خوبه که switch کنیم.
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوست عزیز fare هاش خیلی جالبه و ارزون. امکانش هست توضیح بیشتری بدین؟ چرا تفاوت قیمتش نسبت به AT&T زیاده؟ اگه انقد قیمت خوبه که switch کنیم.
    توضیخ خاصی نداره اون شرکتای بزرگ پلناشون نامحدوده و کلی خدمات تلفنی و سایتی و مغازه و اینا دارن که به هیچ دردی نمیخوره ولی هزینه بر هست برای شرکت. این شرکت کوچیکا دیتا رو میگیرن و به جای که به یه نفر بدن با هزینه بالا محدود میکن با هزینه کمتر تازه سود هم میکنن. مثلا کپ دیتا تی موبایل برای یه اکانت حدود 30 گیگه. ولی کسی که انقدر استفاده نمیکنه. اینا 30 گیگو 500 مگ 500 مگ میفروشن به ملت
    یه شرکت دیگه هست https://tello.com/buy/custom_plans اینم خوبه، ولی اون بالایی پوشش از گوشیهای بیشتری داره فکر کنم. مطمئن بشین به گوشیتون میخوره اگه گوشی داغون و ارزون دارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

با عرض سلام
    دوستان اگه گوشی لاک یه اپراتور باشه میشه از سیم کارت غیر اون اپراتور روی اون گوشی استفاده کرد؟ مثلا لاک اسپرینت و سیم کارت همین شرکتی که بالا کاربر Apdentist اشاره کردن.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان اگه گوشی لاک یه اپراتور باشه میشه از سیم کارت غیر اون اپراتور روی اون گوشی استفاده کرد؟ مثلا لاک اسپرینت و سیم کارت همین شرکتی که بالا کاربر Apdentist اشاره کردن.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    خیر نمیشه تا اونجایی که من میدونم.

همین طور که دوستمون گفتند، کار نمی کنه. در مورد Sprint باید بگم اگه گوشی رو بعد از 2015 خریده باشید ازشون به صورت نرم افزاری لاک شده (قبلا سخت افزاری بودش). بخواهی آنلاک کنید، باید گوشی رو بخرید ازشون (اگه لیز کردید).

اطلاعات بیشتر:
    https://www.sprint.com/en/legal/unlo...nt-device.html

در ضمن، اپراتور های مختلف در فرکانس های مختلف کار می کنند، گوشی های آیفون هم با شناسه ی 4 یا 5 رقمی MODEL A1688 (برای مثال) مشخص می شوند. برای اینکه مطمئن بشید که گوشیتون روی شبکه ی اپراتور های دیگه کار میکنه، اینجا رو چک کنید:

https://willmyphonework.net/

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

یه چیزی هست به نام Turbo sim
    توی ایبی سرچ کنید شاید به کارتون بیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    توضیخ خاصی نداره اون شرکتای بزرگ پلناشون نامحدوده و کلی خدمات تلفنی و سایتی و مغازه و اینا دارن که به هیچ دردی نمیخوره ولی هزینه بر هست برای شرکت. این شرکت کوچیکا دیتا رو میگیرن و به جای که به یه نفر بدن با هزینه بالا محدود میکن با هزینه کمتر تازه سود هم میکنن. مثلا کپ دیتا تی موبایل برای یه اکانت حدود 30 گیگه. ولی کسی که انقدر استفاده نمیکنه. اینا 30 گیگو 500 مگ 500 مگ میفروشن به ملت
    یه شرکت دیگه هست https://tello.com/buy/custom_plans اینم خوبه، ولی اون بالایی پوشش از گوشیهای بیشتری داره فکر کنم. مطمئن بشین به گوشیتون میخوره اگه گوشی داغون و ارزون دارین

دوست عزیز ممنونم از توضیحتون. مسئله دیگه ای که هست انتخاب بین این نتورک ها هست. اطلاع دارین به چه صورته؟ GSMA، GSMT, CDMA, CDMAS
    من آیفون 6 دارم و گوشیم هم آنلاکه الان هم از ATnT استفاده میکنم. تماس تلفنی زیاد ندارم ولی تکست زیاد میدم از اینترنت هم در حد ماهی 1 گیگ استفاده میکنم. پیشنهادتون چیه؟
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)