صفحه 82 از 111 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh15 نمایش پست ها
    سلام
    بچها من یه چیزهایی درمورد استفاده از دوچرخه برای کاهش هزینه ها شنیدم. به نظرتون منطقیه؟ من ایشالا میرم اوهایو-کلمبوس.
    ممنون
    مسلما گزینه خوبی هست. تازه آخر هفته ها هم میرید دوچرخه سواری و لذت میبرید.
    من ابتدا که به آمریکا اومدم، یک دوچرخه به صورت donation از کلیسا گرفتم.
    الان هم که ماشین دارم، کلا همش با دوچرخه میرم این ور و اون ور.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام.
    من 8 آگوست بلیت دارم به مقصد شیکاگو(انشاالله).
    میخواستم homestay بگیرم ولی چون DeKalb شهر کوچیکی هست چیزی پیدا نکردم(یکی بود خیلی گرون بود). میخواستم ببینم چطوری میشه با کوپن، هتل رزرو کرد؟ تاریخ انقضای کوپن رو چطوری باید چک کنم؟
    ممنون

سلام دوستان

من آگوست میرم دیترویت. از اونجایی که دیترویت سرده، آیا بنظرتون لباس های زمستانی از قبیل کاپشن، پلیور، بوت، و... بزارم اونجا بخرم یا اینکه تو ایران بخرم با خودم ببرم. در ضمن فاکتور قیمت خیلی واسم مهمه کجا بخرم از لحاظ قیمت به صرفه تره ؟! من کلا از اونور هیچ ایده ای ندارم!!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkanmath نمایش پست ها
    سلام دوستان

من آگوست میرم دیترویت. از اونجایی که دیترویت سرده، آیا بنظرتون لباس های زمستانی از قبیل کاپشن، پلیور، بوت، و... بزارم اونجا بخرم یا اینکه تو ایران بخرم با خودم ببرم. در ضمن فاکتور قیمت خیلی واسم مهمه کجا بخرم از لحاظ قیمت به صرفه تره ؟! من کلا از اونور هیچ ایده ای ندارم!!
    کاپشنهایی که از ایران بیارین شاید بیشتر به درد پاییزتون بخوره تا زمستون! پیشنهاد میکنم اینارو اینجا بخرین چون گرما رو بهتر نگه میدارند! اگر یک مقداری هزینه کنید چندین سال میتونین بپوشین و راحت تره تا برین یک چیز ارزون بخرین یک سال بیشتر دوم نیاره.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام.
    من 8 آگوست بلیت دارم به مقصد شیکاگو(انشاالله).
    میخواستم homestay بگیرم ولی چون DeKalb شهر کوچیکی هست چیزی پیدا نکردم(یکی بود خیلی گرون بود). میخواستم ببینم چطوری میشه با کوپن، هتل رزرو کرد؟ تاریخ انقضای کوپن رو چطوری باید چک کنم؟
    ممنون
    برای استفاده از کوپن، اول باید کوپن اون هتلی که مدنظرتون هست رو پیدا کنید (که در ارسال های قبلی دوستان سایت های زیادی رو برای دریافت کوپن اشاره کردند)، بعد در زمان رزرو کردن هتل، اون کوپن که در مورد هتل ها معمولا به صورت ترکیبی از حروف و اعداد هست رو باید در محل مشخص شده در سایت هتل وارد کنید.
    تاریخ انقضای کوپن ها هم معمولا در جایی که کوپن ها رو گرفتید، مشخص هستش و ذکر شده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

معمولا قسمت Promotion Code برای وارد کردن اینجور چیزهاست که موقع رزرو می تونید وارد کنید و APPLY کنید که همون لحظه بهتون می گه که چه میزان تخفیف می ده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    برای استفاده از کوپن، اول باید کوپن اون هتلی که مدنظرتون هست رو پیدا کنید (که در ارسال های قبلی دوستان سایت های زیادی رو برای دریافت کوپن اشاره کردند)، بعد در زمان رزرو کردن هتل، اون کوپن که در مورد هتل ها معمولا به صورت ترکیبی از حروف و اعداد هست رو باید در محل مشخص شده در سایت هتل وارد کنید.
    تاریخ انقضای کوپن ها هم معمولا در جایی که کوپن ها رو گرفتید، مشخص هستش و ذکر شده
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

من کل تاپیک رو خوندم. خلاصه های بچه ها رو هم برداشتم ولی همه گفتن کوپن اینترنتی رو لود کن.
    آقا یکی بیاد طریقه لود کردن کوپن های اینترنتی رو توضیح بده. اصلا این لود کردن چطورریه؟
    الان تو سایت coupon.com چطوری کوپن ها رو بگیرم؟ پرینت هم بخوام بکنم باید حتما پرینتر به لپ تاپ من وصل بشه، یعنی هیچ راهی نیست که بشه تو فلش ذخیره کرد بعد پرینت کرد؟
    یه سوال دیگه هم دارم. من app ، barcode scanner رو گوشیم دارم ولی: 1. بارکد روی کوپن اینترنتی نشون داده نمیشه که بشه اون رو خوند؟یعنی اول باید کوپن رو پرینت کرد بعد بارکد رو خوند که کار الکی هست چون کوپن پرینت شده دیگه.2. اگر هم بخونه میره توی یه سایتی. اون بارکد رو ذخیره نمیکنه توی گوشی که بشه بعدا نشون داد. چیکار کنم؟

من یه سری اطلاعات کلی می خوام درباره هزینه زندگی یک زوج در امریکا در شهر های مختلف. منبعی هست که بتونم همچین چیزی رو پیدا کنم؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من یه سری اطلاعات کلی می خوام درباره هزینه زندگی یک زوج در امریکا در شهر های مختلف. منبعی هست که بتونم همچین چیزی رو پیدا کنم؟
    این سایت http://www.city-data.com/ اطلاعات خیلی خوبی رو بهتون میده. فروم هم داره و می تونید سئوالاتتون رو ازشون بپرسید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member

ﻧﻆﺮﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻛﺎﺭﺗﻬﺎﻱ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺜﻞ ﻭاﻟﮕﺮﻳﻦ و ﺳﻔﻮﺭا و...ﭼﻴﻪ?ﭼﻘﺪﺭ ﺑﺼﺮﻓﻪ اﺳﺖ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)