صفحه 101 از 111 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نمیدونم در مورد Outlet ها مطلبی گفته شده یا نه ، بخصوص مهراد عزیز که سنگ تموم گذاشته ، در هر صورت Meijer Thrifty Outlet ، خیلی کمک به صرفه جویی میکنه ، یا در مغازه ای دیگه من نان ۱.۶۷ دلاری رو یک دلار میخرم که عکسش هم میگذارم ، این که چه جوری میشه لیستی از این مغازه ها رو شناسایی کرد ، سوال خودمم هست

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در مورد outlet ها در یکی از پستهای قدیمیم نوشته بودم. یه چیزی تو مایه عرضه مستقیم که در ایران داشتیم. یعنی شرکتهای عمده به جای اینکه اجناسشون رو از طریق فروشگاههای عمومی با واسطه بفروشن، خودشون مستقیما عرضه می کنن. محدود به شرکتهای تولیدی هم نیست. شما ممکنه Gap outlet ببینید که مربوط به برند Gap هست. ممکنه Sears outlet ببینید که مربوط به شرکت فروشگاههای زنجیره ای Sears هست و محدود به برند خاصی نیست. یادمه یکی از بچه ها می گفت از Gap outlet شلوار خریده ۱۰ دلار. قیمت اجناسی که از outlet یک شرکت می خرید معمولا از فروشگاههای معمولی همون شرکت ارزونتره. گاهی وقتها خیلی ارزونتره. Outlet رو در گوگل مپ جستجو کنید.

در ضمن در مورد دوچرخه که چند تا از دوستان پرسیده بودن در پستهای قبلی توضیحات زیادی هست. به خصوص robotic در این مورد به تفصیل نوشته بود.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

دوسنان عزیز
    چند پست اخیر بدلیل مرتبط نبودن انتقال پیدا کرد به اینجا

سلام دوستان عزیز
    من و همسرم در شهر newmarket در ایالت newhampshire هستیم. اینجا شهر کوچیکیه و توی تعطیلات اتوبوس دانشگاه هم سرویس نداره. کسی می دونه راهی هست که با قیمت مناسب بشه یه سفر دو سه روزه به شهرهای اطراف مثل بوستون و یا نیویورک رفت؟ برای کسانی که ماشین ندارند، چه گزینه هایی برای مسافرت وجود داره؟
    در ضمن ما هنوز گواهینامه اینجا رو نداریم و نمی دونم به ما ماشین رنت می دن یا نه. ولی اون طور ک خودم سرچ کردم هزینه اجاره ماشین هم کم نیست.
    کسی پیشنهادی داره که چطور با هزینه مناسب از تعطیلات استفاده کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من و همسرم در شهر newmarket در ایالت newhampshire هستیم. اینجا شهر کوچیکیه و توی تعطیلات اتوبوس دانشگاه هم سرویس نداره. کسی می دونه راهی هست که با قیمت مناسب بشه یه سفر دو سه روزه به شهرهای اطراف مثل بوستون و یا نیویورک رفت؟ برای کسانی که ماشین ندارند، چه گزینه هایی برای مسافرت وجود داره؟
    در ضمن ما هنوز گواهینامه اینجا رو نداریم و نمی دونم به ما ماشین رنت می دن یا نه. ولی اون طور ک خودم سرچ کردم هزینه اجاره ماشین هم کم نیست.
    کسی پیشنهادی داره که چطور با هزینه مناسب از تعطیلات استفاده کنیم؟
    با سلام. سعی کنید در اولین فرصت گواهینامه تون رو بگیرید حتی اگه قصد استفادش و خرید ماشین رو ندارید. این کار خیلی مزایا براتون داره ضمن اینکه کارت شناسایی معتبر هم حساب میشه. الان قیمت سفر زمینی و هوایی بالاست چون فصل سفر خود امریکایی ها حساب میشه. اگه می تونید چندروز دیرتر برید از 3 ژانویه قیمت های بلیط خیلی پایین می آید. ضمنا الان برف و سرما هم در بعضی مناطق هست که سفر ها رو کنسل یا با تاخیر می کند. بهرحال بهترین گزینه برای شما با همسرتون اجاره ماشین هست. بعضی کردیت کارت هاتخفیف رو اجاره ماشین می دهند. بعضی شرکت ها اگر جز برنامه وفاداری-اسامی متفاوت درهرشرکت اجاره ماشین دارد-تخفیف به شما می دن.سعی کنید یک زوج دیگه رو هم پیدا کنید و یک ماشین بگیرد که هم هزینه ها کم میشه و هم سفر خوش می گذره. بهرحال الان سفر نسبتا گرون در می اید براتون. هفته دوم ژانویه دوباره قیمت ها پایین می اید.
    موفق باشید.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

سلام.
    بچه ها اگر به مسافت غرب به شرق امریکا بخوایم نقل مکان کنیم، برای بردن وسایل(دانشجویی، در حد مثلا 60،70 کیلو)، چه راهی مقرون به صرفه هست؟
    همین طور برای انتقال ماشین. اگر راهی می دونید که کم هزینه باشه، ممنون می شم راهنماییم کنید.

واسه ی وسایل رو نمی دونم. اما واسه ی ماشین: یه شرکت هایی هستند که اتومبیل شما رو منتقل می کنند. من همخونه ایم از فینکس- آریزونا به منهتن-نیویورک یه Honda Civic رو با بیمه ی جاده و مالیات و... منتقل کرد از طریق این شرکت ها و 800 دلار هزینه شد. من ازش پرسیدم چرا خودش رانندگی نمی کنه، گفتش که علاوه بر طولانی بودن مسیر و تلف شدن وقتش، حدودا 540 دلار هزینه ی بنزین فقط باید بده و با هزینه ی عوارضی و استهلاک ماشین بیشتر از 1000 دلار میشه و 3800 کیلومتر هم میره رو مایلچ. (اسم شرکت رو نمی دونم ولی گوگل کنید به راحتی به این شرکت ها بر می خورید. موردِ آخر، من همخونه ایم با 9 شرکت حرف زد تا همچین قیمتی بهش دادند)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها اگر به مسافت غرب به شرق امریکا بخوایم نقل مکان کنیم، برای بردن وسایل(دانشجویی، در حد مثلا 60،70 کیلو)، چه راهی مقرون به صرفه هست؟
    همین طور برای انتقال ماشین. اگر راهی می دونید که کم هزینه باشه، ممنون می شم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    سلام.
    سلام دوست عزیز,

اگر مشکلی با دو سه روز سفر ماشینی ندارید و مهم هست براتون که مایلیج ماشین هم زیاد نشه, میتونید یوهال بگیرید و ماشین خودتون را با یوهال ببرید. البته اگر دنبال ارزونترین روشی هستید که ممکنه برای شما مناسب باشه بهتره همون طور که آقا مهرداد پیشنهاد داد سرچ کنید و با چند تا شرکت تماس بگیرید و ببینید کمترین قیمتی که میتونید پیدا کنید چی هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز,

اگر مشکلی با دو سه روز سفر ماشینی ندارید و مهم هست براتون که مایلیج ماشین هم زیاد نشه, میتونید یوهال بگیرید و ماشین خودتون را با یوهال ببرید. البته اگر دنبال ارزونترین روشی هستید که ممکنه برای شما مناسب باشه بهتره همون طور که آقا مهرداد پیشنهاد داد سرچ کنید و با چند تا شرکت تماس بگیرید و ببینید کمترین قیمتی که میتونید پیدا کنید چی هست.

موفق باشید
    ممنون از هر دو دوست عزیز.
    اسم یوهال رو برای حمل اثاثیه منزل اینا شنیدم. ماشین هم جابجا می کنن؟ خودمم باید توی یوهال باشم؟ (اخه گفتید که اگه مشکلی با سفر دو سه روزه ندارید)

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان کجا میشه لباسهای جین در برندهای مختلف پیدا کرد؟ فروشگاههایی مثل Ross, Kohls, JCPenny , TJ max و ... این جور فروشگاهها شلوار جین به تعداد محدود داشتند و همه هم شبیه هم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)