صفحه 102 از 111 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ارزون ترین کاعذ a4 ی که دیدین چند بوده و کجا؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    ارزون ترین کاعذ a4 ی که دیدین چند بوده و کجا؟
    دروغ بهت نگفته باشم ارزونترین کاغذ A4 را از توی دفتر منشی دانشکده گرفتم که مفتی بود و پیشنهاد میکنم که از همونجا تهیه کنید

ولی اگه خواستید بخرید اول از Dollar Store ها بگیرید نداشتن بعد از والمارت. قیمتشون یادم نیست ولی یادمه برگ معمولی واسه جزوه نوشتن را ازشون گرفتم به 85 سنت. شدیدا از فروشگاهها Staples برای لوازم التحریر دوری کنید که قیمتهاش وحشتانکه (به معنای واقعی کلمه)
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    دروغ بهت نگفته باشم ارزونترین کاغذ A4 را از توی دفتر منشی دانشکده گرفتم که مفتی بود و پیشنهاد میکنم که از همونجا تهیه کنید

ولی اگه خواستید بخرید اول از Dollar Store ها بگیرید نداشتن بعد از والمارت. قیمتشون یادم نیست ولی یادمه برگ معمولی واسه جزوه نوشتن را ازشون گرفتم به 85 سنت. شدیدا از فروشگاهها Staples برای لوازم التحریر دوری کنید که قیمتهاش وحشتانکه (به معنای واقعی کلمه)
    حالا خدمت منشی هم میرسیم اما من برای خرید میخوام چون مصرفم شاید بالا باشه برای پرینت کردن و اینها (پرینت هم البته میشه از لب استاد استفاده کرد و ... ولی خب یکم ضایعس اون تو تعداد
    85 سنت چند تا چه جوری بود؟ من 4 دلار یه بسته 500 تایی دیدم ولی گرون اومد به نظرم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    حالا خدمت منشی هم میرسیم اما من برای خرید میخوام چون مصرفم شاید بالا باشه برای پرینت کردن و اینها (پرینت هم البته میشه از لب استاد استفاده کرد و ... ولی خب یکم ضایعس اون تو تعداد
    85 سنت چند تا چه جوری بود؟ من 4 دلار یه بسته 500 تایی دیدم ولی گرون اومد به نظرم.
    اون 85 سنتی های برگه های پرینت و A4 نیستن از اون برگه هایی هستن که سه تا سوراخ دارن و برای جزوه نویسی هست. فکر کنم قیمت نرمال پرینتی همین حدود چهارتا باشه تا اونجا که یادمه. من هر موقع میرم برای کاغذ توی دفتر منشی دوتا بسته بر میدارم و مشکلی هم نیست، به نظرم نیاز به تهیه کاغذ پیدا نمیکنید. من خودم خیلی پرینت میگیریم ولی کاغذ پرینت نخریدم.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

دوستان گردو و قسمت اجیل رو از کجا تهیه میکنن؟
    والمارت به نظرم کیفیتش پایینه نسبت به قیمتش.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوستان گردو و قسمت اجیل رو از کجا تهیه میکنن؟
    والمارت به نظرم کیفیتش پایینه نسبت به قیمتش.
    اگر کارت کاسکو دارید، گردو، پسته و بادوم هندی کاسکو هم قیمت خوبی داره هم کیفیت بالایی. هول فود هم آجیل با کیفیت داره ولی نسبتاً گرونه تره. وال گرینز هم گاهی تخفیف های 4 دلاری روی بسته های پسته اش می زنه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اگر کارت کاسکو دارید، گردو، پسته و بادوم هندی کاسکو هم قیمت خوبی داره هم کیفیت بالایی. هول فود هم آجیل با کیفیت داره ولی نسبتاً گرونه تره. وال گرینز هم گاهی تخفیف های 4 دلاری روی بسته های پسته اش می زنه.
    یکس از دوستان در مورد میپل فاروم حرف زد دستش درد نکنه. دقیقا مشکل من این بود که در ایالت قبلی از اونجا میخریدم الان متاسفانه وال گرینز و هول فود داریم که دومی برای من گرونه و برای اولی باید منتظر تخفیف های 4 دلاری بود.
    ممنون از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    یکس از دوستان در مورد میپل فاروم حرف زد دستش درد نکنه. دقیقا مشکل من این بود که در ایالت قبلی از اونجا میخریدم الان متاسفانه وال گرینز و هول فود داریم که دومی برای من گرونه و برای اولی باید منتظر تخفیف های 4 دلاری بود.
    ممنون از کمکتون
    https://jet.com/search?term=pistachio

سلام.
    میتونین از سایت slickdeals alerts دیل هایی که برای کالاها یا بلیطها گذاشته شده رو ببینین و حتی با ایمیل بهتون خبر بده...
    من دو تا دیل بسیار عالی ازش پیدا کردم!
    خواستین، با یه ایمیل که زیاد براتون مهم نیست، اکانت بسازین...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام
    بچه ها برای خرید سوغاتی برای اعضای خانواده (لباس خوب و احتمالا مواردی مثل دوربین عکاسی و ...) چه زمانی و کجا رو توضیه می کنید. من می خواهم در طی دو سه ماه آینده برای اعضای خانواده خودم و همسرم و یه سری دوست و آشنا سوغاتی بخرم. کسی پیشنهادی داره؟ حضوری بخرم یا آنلاین و از چه فروشگاه هایی. آیا حراج مناسب در طی سه ماه آینده پیدا میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)