صفحه 104 از 111 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

من نیاز به 25 سنتی در تعداد زیاد دارم. چطور میتونم تهیه کنم؟

برای گرقتن کوارتر در تعداد بالا میتونید با بانکی که درش حساب دارید مراجعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط usphys نمایش پست ها
    من نیاز به 25 سنتی در تعداد زیاد دارم. چطور میتونم تهیه کنم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    اگر لطف کنید بگویید که این اطلاعات متعلق به کدام شهر و ایالت آمریکاست
    هزینه هایی که نوشته از متوسط آمریکا بالاتره. به خصوص در مورد هزینه های خوراکی.

به طور کلی داشتن اطلاعات متوسط آمریکا کمکی به شما نمی کنه. باید ببینید هزینه ها برای شهر مورد نظر شما چقدره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

در مورد خرید لباس تجربه ام رو می نویسم فکر میکنم مفید باشه ، بیشتر جاها Tanger Outlet داره که مچموعه فروشگاه برنده هاست ، ما بصورت اتفاقی رفتیم Old Navy ، دیدم حراج خیلی خوبی داره ، حدود بیشتر از صد دلار از Sale ها لباس خریدیم ، بعد موقع پرداخت پیشنهاد داد که کردیت کارت برند رو بگیریم ، بیست و پنج درصد تخفیف می دهند ، و هزینه سالانه ای چیز خاصی نداره ، ما همونجا اقدام کردیم و خیلی راحت از کارت استفاده کردیم و تخفیف بیست و پنج درصدی گرفتیم ، و همونجا یک کوپن داد که برای یک ماه بعدش بود که اگر بیشتر از 75 دلار خرید می کردیم ، سی دلار تخفیف می داد. بعد که کارتم اومد ، باز پنج دلار جایزه داشت ، با توجه به اینکه جنس های Sale بودند و بیست و پنج درصد و بعد سی دلار جایزه و بعد پنج دلار باز جایزه و جدای از اون پوینت هم در حسابم دادند
    الان که صورت حساب دوم کارت اومده باز ده لار جایزه و کوپن چهل درصدی داره که تاریخ داره .
    این کارت کردیت که سه تا فروشگاه دیگه هم میشه استفاده کرد ، فروشگاه GAP,BANANA REPOBLIC ,ATHLETA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    در مورد خرید لباس تجربه ام رو می نویسم فکر میکنم مفید باشه ، بیشتر جاها Tanger Outlet داره که مچموعه فروشگاه برنده هاست ، ما بصورت اتفاقی رفتیم Old Navy ، دیدم حراج خیلی خوبی داره ، حدود بیشتر از صد دلار از Sale ها لباس خریدیم ، بعد موقع پرداخت پیشنهاد داد که کردیت کارت برند رو بگیریم ، بیست و پنج درصد تخفیف می دهند ، و هزینه سالانه ای چیز خاصی نداره ، ما همونجا اقدام کردیم و خیلی راحت از کارت استفاده کردیم و تخفیف بیست و پنج درصدی گرفتیم ، و همونجا یک کوپن داد که برای یک ماه بعدش بود که اگر بیشتر از 75 دلار خرید می کردیم ، سی دلار تخفیف می داد. بعد که کارتم اومد ، باز پنج دلار جایزه داشت ، با توجه به اینکه جنس های Sale بودند و بیست و پنج درصد و بعد سی دلار جایزه و بعد پنج دلار باز جایزه و جدای از اون پوینت هم در حسابم دادند
    الان که صورت حساب دوم کارت اومده باز ده لار جایزه و کوپن چهل درصدی داره که تاریخ داره .
    این کارت کردیت که سه تا فروشگاه دیگه هم میشه استفاده کرد ، فروشگاه GAP,BANANA REPOBLIC ,ATHLETA
    گرفتن این کارت برای من ، hard inquiryنداشته ، نمی دونم چرا گرفتن کارتهای اینجوری توصیه نشده

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    گرفتن این کارت برای من ، hard inquiryنداشته ، نمی دونم چرا گرفتن کارتهای اینجوری توصیه نشده
    هارد خوردی. آیا هر سه تا موسسه را چک کردی؟ احتمالا فقط در یک موسسه هارد زده بشاند

هارد که چیزی نیست. بعد از یک سال بی اثر می شود و بعد از دو سال پاک می شود

شما باید هر ماه از کارت هایی که دارید (همشان) یک بار در ماه استفاده کنید تا اثر خوب داشته باشد. اگر شما هر ماه لباس می خرید که کار خوبی کردید و توصیه هم می شود. اما همه مثل شما نیستند که هر ماه یک بار لباس بخرند

گرفتن کارت های زیاد در کوتاه مدت باعث پایین آمدن عمر متوسط می ود که مهم است. اما در بلند مدت (فقط به شرط استقاده) اثر مثبت هم دارد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

نظرتون در مورد تشکیل گروه های کوچک مثل چند خانواده و استفاده مشترک از کارت های خرید و عضویت فروشگاهها ، برای استفاده از تخفیف ها چی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    برای خرید بلیط هواپیما از چه سایتی و چطوری میشه بلیط ارزون تر را پیدا کرد؟ چطوری بعضی ها مثلا بلیط ۳۵ دلاری میتونن پیدا کنن؟
    سلام میتونید به آقای Pearson پیام بدید. ایشون همیشه به انجمن و اعضاش لطف داشتند و کمک زیادی میکنن.
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

دوستان برای کم کردن خرج های ماهیانه میتونین از سایت های مختلف استفاده کنین، بطوریکه با خرید از طریق این سایتا که بصورت واسطه عمل میکنن میتونین 5-10 درصد کش بک بگیرین. چون تبلیغ ممنوعه اسمشون رو اینجا نمیذارم و میتونین بهم پیام بدین

بچه ها برای اینکه trial پرایم آمازون (مخصوص دانشجوها) خودش دوباره کارتمونو شارژ نکنه ، باید کدوم قسمت تو سایت تغییر بدیم؟ من تو اکانت پرایمم گشتم جایی برای حذف این گزینه ندیدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)