صفحه 11 از 111 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روش های صرفه جویی درهزینه ها در ایالات متحده

من الان 1-2 ماهه دارم بازار لپ تاپ رو دنبال می کنم چون همون قدیمیش رو هم ندارم! این Deal ها برای لپ تاپ های روز نیست و معمولا سیستمهای قدیمی تر رو Sale میزنن که البته بسته به کاربرد می تونه کار خیلی ها رو راه بندازه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    دوستان گلم..من نیاز به خرید یک تشک با تخت و بالش و پتو دارم...هر توصیه ای دارید ممنون میشم... شیکاگو 3 دسامبر نیاز دارم
    ضمن تشکر از مهراد
    چسبیده به منزل ما یک تولیدی Mattress و springboard مکزیکی هست... من 15 ماه پیش سایز queen خریدم 200 دلار (مترس و اسپرینگ باهم) . اگه شما سایز یکنفره میخواید فکر کنم 160 دلار میشه!

احتیاظ !!
    تو شیکاگو و نیویورک موجود بسیار وحشتناکی به اسم Bedbug زیاد هست ... این موجود خیلی بیشتر از اونچیزی که فکر کنی آزار دهنده هست ... معمولا توی تشک و مبل زندگی می کنند ... اگر گرفتارش بشید ممکنه مجبور بشید تمام وسایلتون را دور بریزید و حتی محل سکونت را عوض کنید !
    هزینه از بین بردن کامل و تضمینی این موجود برای یک منزل 100 متری بیش از 1000 دلار است !

پس سعی کنید مبل و تشک را دست دوم نخرید مگر اینکه مطمئن باشید حالا یا قبلا Bedbug نداشته.
    ویرایش توسط rashdy_chem : March 25th, 2013 در ساعت 08:03 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من الان 1-2 ماهه دارم بازار لپ تاپ رو دنبال می کنم چون همون قدیمیش رو هم ندارم! این Deal ها برای لپ تاپ های روز نیست و معمولا سیستمهای قدیمی تر رو Sale میزنن که البته بسته به کاربرد می تونه کار خیلی ها رو راه بندازه.
    بهترین سایت برای پیدا کردن deal مخصوصا لپ تاپ بنظر من www.deals2buy.com هست ... Lenovo , Dell و HP آفر های خوبی میذارن ... سیستمها هم به روز هستن.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

.Lenovo has a good sale now with these coupons

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    نه لزوماً. من دیل‌های خوب با لپتاپ‌های جدید هم دیدم اون مدتی‌ که ویروس لپتاپ خریدن توی سرم افتاده بود. الان که خیلی‌ وقته بازار لپتاپ رو بی‌خیال شدم. منظور شما از لپتاپ روز چیه، یعنی‌ چیزی که همین چند روز پیش تازه از lab‌های intel و IBM در اومده باشه؟ آدم لپتاپ رو برای این میخواد که کار‌های معمولیش رو انجام بده، سیمولیشن مریخ پیما که نمیخوای روش انجام بدی. برای پروژه دانشگاه هم بهترین کامپیوتر‌ها همونجا هست به رایگان(!) که آدم کلی‌ براش technology fee میده اول هر ترم. دیگه لپتاپ state of the art برای چی‌ بخریم؟
    ویرایش توسط Mehrad : November 17th, 2012 در ساعت 09:07 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gobsmacked نمایش پست ها
    .Lenovo has a good sale now with these coupons
    بله ... من پارسال از همین کوپون ها استفاده کردم و یک lenovo با 500$ زیر قیمت کارخونه خریدم... راضی هم هستم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    ضمن تشکر از مهراد
    چسبیده به منزل ما یک تولیدی Mattress و springboard مکزیکی هست... من 15 ماه پیش سایز queen خریدم 200 دلار (مترس و اسپرینگ باهم) اگه شما سایز یکنفره میخواید فکر کنم 160 دلار میشه!

احتیاظ !!
    تو شیکاگو و نیویورک موجود بسیار وحشتناکی به اسم Bedbug زیاد هست ... این موجود خیلی بیشتر از اونچیزی که فکر کنی آزار دهنده هست ... معمولا توی تشک و مبل زندگی می کنند ... اگر گرفتارش بشید ممکنه مجبور بشید تمام وسایلتون را دور بریزید و حتی محل سکونت را عوض کنید !
    هزینه از بین بردن کامل و تضمینی این موجود برای یک منزل 100 متری بیش از 1000 دلار است !

پس سعی کنید مبل و تشک را دست دوم نخرید مگر اینکه مطمئن باشید حالا یا قبلا Bedbug نداشته.
    به قول علی‌ دائی می‌بخشید خیلی‌ عذر میخوام، این توصیه شما یه چیزی تو مایه گوجه فرنگی‌ خریدن از نارمک بود. در جریان هستید که. من که رفتم فروشگاه جنس به درد بخور زیر ۴۰۰-۵۰۰ دلار ندیدم. در مورد همه جور فعالیت هم که ...

اره اون قضیه bedbug یا به زبون خودمون ساس حق با شماست. البته منحصر به نیویورک و شیکاگو هم نیست. این رو یادم رفت تاکید کنم که شما گفتید. یکی‌ از دلایلی که من روی air mattress تاکید کردم ولی‌ یادم رفت بنویسم همین قضیه bedbug بود. در ضمن آدم میتونه مبل و تشک رو همون اول کار با هزینه کم ضّد عفونی کنه.
    ویرایش توسط rashdy_chem : March 25th, 2013 در ساعت 08:05 PM
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    نه لزوماً. من دیل‌های خوب با لپتاپ‌های جدید هم دیدم اون مدتی‌ که ویروس لپتاپ خریدن توی سرم افتاده بود. الان که خیلی‌ وقته بازار لپتاپ رو بی‌خیال شدم. منظور شما از لپتاپ روز چیه، یعنی‌ چیزی که همین چند روز پیش تازه از lab‌های intel و IBM در اومده باشه؟ آدم لپتاپ رو برای این میخواد که کار‌های معمولیش رو انجام بده، سیمولیشن مریخ پیما که نمیخوای روش انجام بدی. برای پروژه دانشگاه هم بهترین کامپیوتر‌ها همونجا هست به رایگان(!) که آدم کلی‌ براش techonology fee میده اول هر ترم. دیگه لپتاپ state of the art برای چی‌ بخریم؟
    من مدتیه تب ultrabook و Macbook و لپ تاپ های تاچ ورم داشته که فکر کن باید بی خیال شم و شما ها درست می فرمایید همین هم کار راه میاندازه وو لزومی نداره آدم 1200 تا پای لپ تاپ ده....

رشته و دانشگاه

در ضمن یک مورد رو میخواستم اضافه کنم برای این پست قبلی‌ که ۶۰ دقیقه مهلت ادیت کردن گذشته بود

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post982051

کلمات متداول دیگه برای springboard هست که میگن spring box یا گاهی‌ وقت‌ها box spring.

برای خرید Furniture یه فروشگاهی هست به اسم IKEA که بین بچه های ایرانی خیلی معروفه و خیلی ها وسایل اولیه شون رو میرن از اونجا می خرن. مساله ای که هست من هر چی دوست آمریکایی دارم میگن اونجا گرونه و ما خودمون هم دانشجویی از IKEA خرید نمی کنیم. من خودم ساعتها توش چرخیدم و به نظر خودمم با بودجه ی دانشجویی همخونی نداره. مشکل دیگه ای هم که داره اینه که وسایل کف قیمتش (که معمولا دانشجو های معمولی زورشون به همونا میرسه) به شدت مزخرفه!!! اینو من با چشم خودم دیدم. مثلا ارزونترین تختشو. ارزونترین میزش و ....

کلا توصیه اینه که اگه پولتون رو از سر راه نیاوردید یه ذره دندون رو جیگر بذارید و در بدو ورود یه هویی نرید از این جور جاها خرید کنید. این قضیه ی Sale اینجا خیلی جدیه. مثلا Mattres 600 دلاری من دیدم 55 درصد Off خورده بود و واقعا تشک بود نه فوم!!!
    ویرایش توسط pimi810 : November 17th, 2012 در ساعت 10:06 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)