صفحه 110 از 111 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaaRaad نمایش پست ها
    فک نمیکنم برا تورم باشه چونکه همه جا هست مال امریکا ۲۰۲۰ فقط ۲.۸٪ بودش. یعنی دو هفته ایران.

https://www.imf.org/external/datamap...O/WEOWORLD/VEN
    ایرانو ول کن
    همون 2.8 خودش زیاده دیگه

Junior Member

من کارم ول کردنه و الا که نمیشد زندگی کرد و نفس کشید ولی میخواستم بگم که از ۲۲۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ که اضافه کردن دلیلش چیز دیگه ایه تورم نیست چون الان ۱۸٪ اضافه شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ایرانو ول کن
    همون 2.8 خودش زیاده دیگه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaaRaad نمایش پست ها
    من کارم ول کردنه و الا که نمیشد زندگی کرد و نفس کشید ولی میخواستم بگم که از ۲۲۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ که اضافه کردن دلیلش چیز دیگه ایه تورم نیست چون الان ۱۸٪ اضافه شده
    حرف شما درسته
    i-20 رو نگاه کردم هزینه ها ثابت گذاشته ولی 4 هزار تا اومده رو فاند. البته هر دو نوشته برا 9 ماه. دقیق نمیدونم اون 3 ماه چی میشه

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان ۲۱۰۰ دلار در ماه برای زندگی در برکلی کالیفرنیا کافی هستش طبق تجربه؟ (ماشین نمیتونم بخرم >> دوچرخه یا اسکوتر برقی جواب میده؟)

* این سوال یکی از آشناهام هستش. لطفی اگر کسی تجربه داره پاسخ بده ممنون میشم. خدایی نکرده نره اونجا و از پس هزینه ها برنیاد.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان ۲۱۰۰ دلار در ماه برای زندگی در برکلی کالیفرنیا کافی هستش طبق تجربه؟ (ماشین نمیتونم بخرم >> دوچرخه یا اسکوتر برقی جواب میده؟)

* این سوال یکی از آشناهام هستش. لطفی اگر کسی تجربه داره پاسخ بده ممنون میشم. خدایی نکرده نره اونجا و از پس هزینه ها برنیاد.
    ایشالله یکی از بچه ها که اونجا هست پاسخ دقیق تر میان میدن
    ولی برای اطلاعات اولیه این سایت خیلی کمک میکنه:
    https://www.numbeo.com/cost-of-livin...Berkeley%2C+CA
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member

خونه با roommate بگیره میشه. البته به سبک زندگی هم بستگی داره مثلا چقدر رستوران میره یا خرج های اضافی دیگه ای داره یا نه.
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

به نظرم با هر پولي ميشه تو هر جايي زندگي كرد. واقعا بستگي داره چه جوري خرج كني
    من اول كه اومده بودم با ماهي ٢٥٠٠ تا تو نيويورك زندگي ميكردم اين اواخر (قبل از اينكه از نيويورك برم ) شده بود ماهي ١٠ تا . ادمي هم هست ماهي ٥٠ تا ممكنه خرج كنه
    يه دختري هم تو نيويورك به من گفت با ماهي ١٣٠٠ تا زندگي ميكنه !

واقعا نه كف داره نه سقف
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

one of my close friends lives there. He has a house and does not pay for rent.
    But like, it's gonna be way more than 2100 needed if you wanna rent a place, too.
    Unless you rent a room in a basement, and try to live tight.
    do not compare the costs with another country. Those are 2 different countries.
    Later I will compare it with Settle and I will tell you how much really is needed because I have real life experiences.

Cheers.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    خونه با roommate بگیره میشه. البته به سبک زندگی هم بستگی داره مثلا چقدر رستوران میره یا خرج های اضافی دیگه ای داره یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    به نظرم با هر پولي ميشه تو هر جايي زندگي كرد. واقعا بستگي داره چه جوري خرج كني
    من اول كه اومده بودم با ماهي ٢٥٠٠ تا تو نيويورك زندگي ميكردم اين اواخر (قبل از اينكه از نيويورك برم ) شده بود ماهي ١٠ تا . ادمي هم هست ماهي ٥٠ تا ممكنه خرج كنه
    يه دختري هم تو نيويورك به من گفت با ماهي ١٣٠٠ تا زندگي ميكنه !

واقعا نه كف داره نه سقف
    ممنونم از پاسخ شما و دوستان.
    مشکل اصلی این اجاره خونه هستش. ما ک چند تا سایت خونه رو دیدم، فاجعه بود ۱۶۰۰ یا ۱۸۰۰ دلار یه عدد عادیه!

رو سایت دانشگاه برکلی زده ک حداقل باید ۱۸۰۰ تا برای هر ماه شخص بتونه ثابت کنه داره.

حالا بنظرم لزومی نداره ک ما اکستریم در نظر بگیریم مثل این دوست بالایی ک میگفت ۱۳۰۰ تا در نیویورک. ادم میخاد ک تمرکز رویه کار و درس باشه تا سایر موارد.
    هزینه خرید ماشین و خودرو هم نیست. پایه پیاده، یا نهایتا اسکوتر برقی، دوچرخه.
    اون ناحیه پیاده رفتن تو خیابون هستش اصلا؟
    تفریح ک میگن CA خوب هستش،‌ مثلا چی داره؟ غیر از سواحلش. چون با این هزینه ها دیگه پول برای یه پارک و چندبار غذا خوردن بیرون هم نمیمونه.

برکلی و اطرافش خودم تا جایی ک اطلاع دارم مترو و ترم(tram) این جور چیزا نیست?!
    یه سطح کلی برای غذا و هزینه حمل نقل چیزی اطلاع دارین؟

سایت نامبءو که کاوه گرامی گذاشت، دیتاش برای این شهر قابل اعتماد نیست. چون فقط ۴۰ نفر اطلاعات گذاشتن داخلش. بخصوص در قیاس با اون ۶۵۰ نفر در تورنتو.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

ممنونم از پاسخ شما و دوستان.
    مشکل اصلی این اجاره خونه هستش. ما ک چند تا سایت خونه رو دیدم، فاجعه بود ۱۶۰۰ یا ۱۸۰۰ دلار یه عدد عادیه!

رو سایت دانشگاه برکلی زده ک حداقل باید ۱۸۰۰ تا برای هر ماه شخص بتونه ثابت کنه داره.

حالا بنظرم لزومی نداره ک ما اکستریم در نظر بگیریم مثل این دوست بالایی ک میگفت ۱۳۰۰ تا در نیویورک. ادم میخاد ک تمرکز رویه کار و درس باشه تا سایر موارد.
    هزینه خرید ماشین و خودرو هم نیست. پایه پیاده، یا نهایتا اسکوتر برقی، دوچرخه.
    اون ناحیه پیاده رفتن تو خیابون هستش اصلا؟
    تفریح ک میگن CA خوب هستش،‌ مثلا چی داره؟ غیر از سواحلش. چون با این هزینه ها دیگه پول برای یه پارک و چندبار غذا خوردن بیرون هم نمیمونه.

برکلی و اطرافش خودم تا جایی ک اطلاع دارم مترو و ترم(tram) این جور چیزا نیست?!
    یه سطح کلی برای غذا و هزینه حمل نقل چیزی اطلاع دارین؟

سایت نامبءو که کاوه گرامی گذاشت، دیتاش برای این شهر قابل اعتماد نیست. چون فقط ۴۰ نفر اطلاعات گذاشتن داخلش. بخصوص در قیاس با اون ۶۵۰ نفر در تورنتو.
    فكر خونه رو كه از سر بيرون كنيد
    اتاق بايد بگيرن با چند تا همخونه اي كه من پشنهاد ميكنن بيشتر از ١٠٠٠ تا خرج نكنن. اگر چيزي با ٧٠٠-٨٠٠ پيدا كنن عاليه.
    حمل و نقل هم صرفا حمل و نقل عمومي ! يه دوچرخه هم بخرن خوبه
    هر چي هم ميمونه ميره واسه خورد و خوراك و باقي مسائل.

توقع زندگي خيلي سطح بالا نداشته باشن. با اين پول زندگي دانشجويي ميشه كرد. بد هم نيست. براي شاد بودن و تفريح كردن نيازي به پول زياد نيست.
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)