صفحه 16 از 111 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روش های صرفه جویی درهزینه ها در ایالات متحده

They gave you coupan when u buy sth from a store , npot every store offers it though
    HAPPINESS

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    كوپن چي هست ؟؟ ):
    کوپن تخفیف های ویژه ای که شرکتها و فروشگاهها میدهند تا مشتری جلب کنند. به آن کوپن های سهمیه بندی در ایران ارتباط ندارد!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

كوپن چي هست ؟؟ ):
    الان آرزو خانوم میاد گیر میده میگه من عصبانی‌ شدم. خوب وقتی‌ آدم چند صفحه در مورد انواع و اقسام کوپن می‌نویسه با شرح و تفصیل، بعد یکی‌ میاد صاف میگه "کوپن چی هست"، آدم اینجوری میشه دیگه (به جای اینجوری اسمایلی مناسب بذارید). قبل از پرسیدن سوال‌های اینجوری، دست کم چند صفحه آخر رو بخوانید، ثواب داره به خدا.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    در پی سنت حسنه ی استفاده از کوپن می شه به کُد های مشترک در کوپون ها اشاره کرد. مثلاً بعضی جاها برای 30% off از یه کد استفاده می کنن....یعنی این کد برای همه یکی هست...می تونید به دوستاتون هم بدید و خرید کنن. یا اسکن کنید برای هم ایمیل کنید.
    باشد که با کوپن هایتان رستگار شوید
    گذشت اون دوره. الان شرکت‌ها زرنگ تر شدن در مورد کوپن‌های الکترونیک. بعضی‌‌هاشون که به صراحت اون پایین صفحه می‌نویسن که کوپن یک بار مصرف هست، یعنی‌ اگه کوپن رو استفاده کنید بعد با دوستان به اشتراک بذارید، بنده خدا ضایع میشه. حتی اون‌های هم که ننوشتن یک بار مصرف هست، بعد چند بار استفاده کردن دیگه کدش کار نمیکنه یا بعد از چند بار دانلود کردن کوپن دیگه نمیشه دانلود کرد. اون چیزی که من در مورد به اشتراک گذاشتن کوپن نوشتم، منظورم بیشتر در مورد کوپن کاغذی بود. در مورد محدودیت‌های کوپن الکترونیک در پست‌های قبلیم بیشتر توضیح دادم.

این به اشتراک گذاشتن‌های الکترونیک نیازمند هماهنگی‌ هست. من چند وقت پیش از طریق Groupon یک کوپن ۲۰ دلاری برای یکی‌ از پیتزا فروشی‌های نزدیک دانشگاه گرفتم که برام مفت در اومد. بعد خوردم به کلیرنس طولانی‌ (بسوزه پدر این کلیرنس) و کوپن در شرف باطل شدن بود. با دوستان تماس گرفتم که کوپن از دست نره. ظاهرا همه وقتشون انقدر ۲۴ ساعته پر بود که نتونستن کوپن رو پرینت بگیرن ببرن پیتزا رو نجات بدن. و تاریخ کوپن گذشت. تون همون ایام point‌هایی‌ که توی Amtrak داشتم هم در شرف باطل شدن بود. میخواستم بدم به دوستان. اونها هم همینجوری سوخت. باز هم بسوزه پدر کلیرنس.

در ضمن اون چیزی که در مورد اسکن کردن کوپن گفتید، اگه منظورتون اسکن کردن کوپن کاغذی بود، این کار fraud تلقی‌ میشه. لطفا نه خودتون این کار رو بکنید، نه به کسی‌ توصیه کنید. کوپن‌های کاغذی رو نه میشه اسکن کرد نه کپی‌.
    ویرایش توسط Mehrad : November 30th, 2012 در ساعت 12:40 PM دلیل: اسکن
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

از همگی ممنون بابت توضیخات والا من چند صفحه قبل رو خوندم ولی چیزی ندیدم باور کن

یعنی شانس آوردم قبلش آرزو گفته بود آروم تر وگرنه ترور شده بودم
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

رشته و دانشگاه

نخوندید. دست کم به خود من که چند صفحه در این تاپیک در این مورد نوشتم نگید "باور کن". دوستان حال ندارن پست‌های قبلی‌ رو بخونن، دنبال جواب سریع می‌گردن. بعد هم اگه یک تذکر کوچولو بدی که لطفا پست‌های قبلی‌ رو بخون و لابلای حرفت شونصد تا اسمایلی نذاری، فوری بهشون بر می‌خوره و عصبانی‌ میشن و جالبه که فرافکنی هم می‌کنن. خود من همه تاپیک‌هایی‌ که پست میذارم و اطلاع رسانی می‌کنم، اول همه پست‌های قبلی‌ رو میخونم که توضیحات تکراری ننویسم، چه رسه به سوال تکراری. همین سوال‌های تکراری پرسیدنه که خیلی‌ تاپیک‌ها رو غیر قابل استفاده میکنه، چون هر کی‌ می‌رسه می‌بینه یه عالمه صفحه رو باید بخونه، نمیخونه بعد سوال‌ها و جوابها به صورت سیکلی تکرار میشه. هم شما، هم آرزو خانوم، هم بقیه دوستان، به جای عصبانی‌ شدن و جواب‌های اینجوری دادن، یه خورده وقت صرف کنید پست‌های قبلی‌ رو با دقت بخوانید. "باور کنید" خیلی‌ بیشتر از این سوال کلی‌ "کوپن چی‌ هست" اطلاعات تفصیلی و دقیق در مورد انواع و اقسام کوپن می‌بینید.

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    نخوندید. دست کم به خود من که چند صفحه در این تاپیک در این مورد نوشتم نگید "باور کن". دوستان حال ندارن پست‌های قبلی‌ رو بخونن، دنبال جواب سریع می‌گردن. بعد هم اگه یک تذکر کوچولو بدی که لطفا پست‌های قبلی‌ رو بخون و لابلای حرفت شونصد تا اسمایلی نذاری، فوری بهشون بر می‌خوره و عصبانی‌ میشن و جالبه که فرافکنی هم می‌کنن. خود من همه تاپیک‌هایی‌ که پست میذارم و اطلاع رسانی می‌کنم، اول همه پست‌های قبلی‌ رو میخونم که توضیحات تکراری ننویسم، چه رسه به سوال تکراری. همین سوال‌های تکراری پرسیدنه که خیلی‌ تاپیک‌ها رو غیر قابل استفاده میکنه، چون هر کی‌ می‌رسه می‌بینه یه عالمه صفحه رو باید بخونه، نمیخونه بعد سوال‌ها و جوابها به صورت سیکلی تکرار میشه. هم شما، هم آرزو خانوم، هم بقیه دوستان، به جای عصبانی‌ شدن و جواب‌های اینجوری دادن، یه خورده وقت صرف کنید پست‌های قبلی‌ رو با دقت بخوانید. "باور کنید" خیلی‌ بیشتر از این سوال کلی‌ "کوپن چی‌ هست" اطلاعات تفصیلی و دقیق در مورد انواع و اقسام کوپن می‌بینید.
    بابا خوب اگه منظور gift card هست که من اونوو می دونم چیه ، ولی فکر کردم کوپن یه چیز دیگست !!!!!!!!!!!! عجباااا
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

ApplyAbroad Guru

بابا خوب اگه منظور gift card هست که من اونوو می دونم چیه ، ولی فکر کردم کوپن یه چیز دیگست !!!!!!!!!!!! عجباااا
    Gift card با کوپن خیلی فرق داره.کوپن معمولا تخفیف برای یک محصول خاص است ولی Gift card به شما اجازه میدهد هرچیزیکه میخواهید از آن فروشگاه بخرید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

ببینید برای من مثلاً یه کوپون payless اومده بود . بعد کدش رو دیدم...دیدم همون توی اینترنت هم هست.
    دقیقاًکدی که برای من هم داره همینه
    http://www.oohey.com/store/payless-s...FcuZ4Aod5HIA0w
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    الان آرزو خانوم میاد گیر میده میگه من عصبانی‌ شدم. خوب وقتی‌ آدم چند صفحه در مورد انواع و اقسام کوپن می‌نویسه با شرح و تفصیل، بعد یکی‌ میاد صاف میگه "کوپن چی هست"، آدم اینجوری میشه دیگه (به جای اینجوری اسمایلی مناسب بذارید). قبل از پرسیدن سوال‌های اینجوری، دست کم چند صفحه آخر رو بخوانید، ثواب داره به خدا.
    یعنی من تو اپلای ابرودم باید همه کاسه کوزه ها سرم بشکنه؟بابا اقا مهراد..من کجا عصبانی شدم؟؟می خواستم بحث نشه وگرنه وقتی سر مواد غذایی که saleنمی خوره طبیعتا از من شاکی شدید می خواستم بگم من منظورم گوشت مرغ و کوسفند و اینجور چیزا بود!!(نگفتم چون نخواستم بحث حاشیه بره)..الان من کی از شما سوال تکراری پرسیدم؟؟کی عصبانی شدم؟ باور کن می خواستم بیام اینجا از بچه ها واسه پلوپز و زود پز بپرسم..جرات نکردم!!که مبادا هزار صفحه ی قبل یکی به عدس در پلوپز اشاره کرده و من مطالعه نکردم!! خیلی هم این چند وقت درگیرم که برم همه پستارو از سال 2008 بخونم..یعنی ترجیح دادم نه اینجا پست بزارم نه بپرسم سوالمو که مبادا از دستم یه پست در رفته باشه..چرا اصرار دارین بگین من پستای شما یا بچه ها رو با دقت نمی خونم..کی من سوال بیجا پرسیدم؟؟ شما میگین شاکی شدین من ساکت می شم که بحث نشه..بعد میگید من عصبانی میشم یا نمی خونم و همه چیزو اماده می خوام؟عجبا!!
    خب خدایا خودمو به تو سپردم(ایشالا که سوالم تکراری نباشه): بچه ها پلو پز یا ارام پز یا زود پز؟؟ ایران گرفته بشه یا اونجا؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)