صفحه 30 از 111 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شاید بتونید TA رو هم بعدا بهش اضافه کنید.
    ....you will be expected to maintain a course load of 12 credit hours per semester and work 20 hours per week on research projects with your major professor....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ممنون از همه دوستان.
    حالا این فی شامل چه چیزایی میشه؟ بعد اون 1000 دلاری که حدوداً اشاره شد رو برای هر ترم باید داد یا هر سال؟
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان.
    حالا این فی شامل چه چیزایی میشه؟ بعد اون 1000 دلاری که حدوداً اشاره شد رو برای هر ترم باید داد یا هر سال؟
    هر ترم باید بدی. ولی بعضی دانشگاه‌ها خیلی کمتره. مثلا UCها 400 دلار هست. به سایت دانشگاه قسمت فی‌ها نگاه کنی مبلغش رو می‌بینی.
    تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست؛ رهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان.
    انواع و اقسام Fee ها از شیر مرغ تا جون آدمیزاد ، از Visa Adminstrative بگیر تا پول اجباری Gym.

دانشگاه ما حدود 800$ ـه. من ندیدم دانشگاه آفرش شامل Fee ها هم بشه ( البته دیده های من در حد 5 6 دانشگاه بیشتر نیست )

نکته ای که باید بهش توجه کنین اینه که علاوه بر Tuiton Waiver بهتون Insurance Waiver هم میده دانشگاه یا نه. چون اونرو اکثر دانشگاه ها پرداخت میکنن که حدودا در سال فکر میکنم نزدیک 2000 دلار باشه ( ماله ما 1600 دلاره)

در کل بستگی به شهرش داره شاید Stipend کافی باشه ، کمی بعید میدونم البته و یکم به نظرم ناخن خشکی کردن. فک میکردم ASU کمترین میزان Stipend رو داشته باشه که در این صحنه به مقام دوم از ته جدول ارتقاع رتبه

پیدا کردیم
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    انواع و اقسام Fee ها از شیر مرغ تا جون آدمیزاد ، از Visa Adminstrative بگیر تا پول اجباری Gym.

دانشگاه ما حدود 800$ ـه. من ندیدم دانشگاه آفرش شامل Fee ها هم بشه ( البته دیده های من در حد 5 6 دانشگاه بیشتر نیست )

نکته ای که باید بهش توجه کنین اینه که علاوه بر Tuiton Waiver بهتون Insurance Waiver هم میده دانشگاه یا نه. چون اونرو اکثر دانشگاه ها پرداخت میکنن که حدودا در سال فکر میکنم نزدیک 2000 دلار باشه ( ماله ما 1600 دلاره)

در کل بستگی به شهرش داره شاید Stipend کافی باشه ، کمی بعید میدونم البته و یکم به نظرم ناخن خشکی کردن. فک میکردم ASU کمترین میزان Stipend رو داشته باشه که در این صحنه به مقام دوم از ته جدول ارتقاع رتبه

پیدا کردیم
    رشته های علوم پایه در دانشگاه ما fee نمیدن ... و فقط بیمه را پرداخت میکنند ... مهندسی ها برای بیمه و فی حدود 1800 در هر ترم میدن ولی علوم پایه 800 تا ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

رشته و دانشگاه
    UTSA

ممنون از دوستان.
    یکی از دوستانم میگفت مالیات رو آخر سال بر میگردونن! این حرف صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    رشته های علوم پایه در دانشگاه ما fee نمیدن ... و فقط بیمه را پرداخت میکنند ... مهندسی ها برای بیمه و فی حدود 1800 در هر ترم میدن ولی علوم پایه 800 تا ...
    من پزشکم و خیلی در مورد رشته های شما اطلاعات ندارم ولی برام جالبه که اینقدر تفاوت بین رشته های مهندسی و علوم پایه وجود داره. هم فاندی که گفتین، هم این. منطقش چیه؟
    رشته های علوم پایه درآمدزایی بیشتر دارن؟ یا در آینده بازار کار کمتر دارن که الان حمایتها ازشون بیشتره؟ چی هست دلیلشون؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

دليلها
    ١- موقعيت TA زياد ... تمام رشته هاي پزشكي و بعضي از مهندسي ها نياز دارند در دپارتمان شيمي، فيزيك يا رياضي واحد پاس كنند كه باعث شده ما حتي در تابستان هم
    TA هستيم ... جاب سكيوريتي بيسيار بالاست
    ٢- كار سختر TA ها در علوم پايه... ما اينجا كارمون از استاد درس بيشتره... دوتا كلاس دسكاشن و دوتا آزمايشگاه و ٢ ساعت آفيس داريم كه مجموعا ١٢ ساعت كار هست بعلاوه گريدينگ كوييز و امتحانها و لب ريپورتها كه براي 40 دانشجو وقت زيادي ميگيره ! ما گاهي خيلي بيشتر از اون ٢٠ ساعتي كه پول بهمون ميدن وقت ميذاريم درحالي كه اكثر مهندسي ها ta خيلي كم تر از ما كار ميكنند
    ٣- عدم موقعيت شغلي مناسب بعد از فارغ شدن باعث شده كه اپليكنت رشته به شدت كم بشه و براي جذب مجبورن درآمد بالاتري به اين رشته ها اختصاص دهند.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

USnews فی دانشگاه های مختلف رو ردیف کرده، مجانی هم هست. برید و نگاه کنید.
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان من از استادم راجع به اون 800 تای کذایی که بهم داده پرسیدم و گفتم شامل چه چیزایی میشه، این رو گفت:

The waived tuition includes all fees except the mandatory student health insurance, which is approximately $900 per year (depending on your age).
    The $800 stipend is your gross monthly income. They take out about $25 per month for taxes.
    The stipend amount cannot be negotiated, but after you arrive here you might be able to find a research project that provides additional funding for research assistants.It would pay for rent, books, and school supplies, but not much beyond that.
    با این حساب فکر کنم حدود 775 تا واسم میمونه که با 100-200 تایی که خودم ماهانه روش میتونم بگذارم، بشه گذران روزگار کرد. درسته؟
    البته هنوز گزینه های اصلیم مونده و امید دارم که آفر بهتری بگیرم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)