صفحه 44 از 111 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    تخفیف یرق، گاز و تلفن شامل دانشجوها میشود. اما باید بتوانید برای اثبات درآمد کم از دانشگاه نامه بگیرید.
    تخفيف برق و گاز در اهايو كه مطمئنم شامل غيررزيدنتها نميشه چون خودم رفتم اداره مربوطه پرسيدم. گفت يا بايد سيتيزن باشي يا گرين كارت داشته باشي. براي همين بود كه در جواب پست قبلي گفتم بايد مقررات ايالت خودتون رو چك كنيد. در مورد موبايل رايگان ظاهرا چنين محدوديتي نيست و همه مي تونن با اثبات فلاكت مالي اقدام كنن كه در پستهاي قبلي توضيح مفصل دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    تخفيف برق و گاز در اهايو كه مطمئنم شامل غيررزيدنتها نميشه چون خودم رفتم اداره مربوطه پرسيدم. گفت يا بايد سيتيزن باشي يا گرين كارت داشته باشي. براي همين بود كه در جواب پست قبلي گفتم بايد مقررات ايالت خودتون رو چك كنيد. در مورد موبايل رايگان ظاهرا چنين محدوديتي نيست و همه مي تونن با اثبات فلاكت مالي اقدام كنن كه در پستهاي قبلي توضيح مفصل دادم.
    ممنون از پاسختون. من با آلاباما پاور تماس گرفتم اما چیزی درمورد سیتیزن بودن یا نبودن نگفتن و برام یک فرم فرستادن تا من امضا کنم و براشون پس بفرستم تا از ان تخفیف بهره مند بشم. فقط تمیدونم که آیا روی کردیتم این مسِله تاثیر منفی داره یا نه. چون SSN رو هم ازم خواستن

رشته و دانشگاه

بايد از خودشون بپرسيد كه soft inquiry ميزنن روي سابقه اعتباري يا hard inquiry ميزنن. من بعيد مي دونم hard inquiry بزنن. تا اونجا كه مي دونم شركتهاي برق soft inquiry ميزنن كه تاثير منفي نداره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من با آلاباما پاور تماس گرفتم اما چیزی درمورد سیتیزن بودن یا نبودن نگفتن و برام یک فرم فرستادن تا من امضا کنم و براشون پس بفرستم تا از ان تخفیف بهره مند بشم. فقط تمیدونم که آیا روی کردیتم این مسِله تاثیر منفی داره یا نه. چون SSN رو هم ازم خواستن
    خیر، خیالتون راحت باشه. روی کردیتون اثری نداره. کلا دو موضوع مستقل از هم هستند.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    تو کالیفرنیا شامل همه میشه. در مورد موبایل مطمئن نیستم اما تلفن خونه (Land Line) رو زمانی که من دانشجو بودم گرفتم ماهی 5 دلار برای تماسهای Local.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

بالاترین هزینه زندگی ظاهرا مسکن هست که کمتر از 350 وجود نداره انگار چظور میشه این هزینه رو کاهش داد؟ با خوابگاه یا راه صرفه جویی تو این زمینه چیه؟

رشته و دانشگاه

خوابگاه كه دقيقا ضد صرفه جويي هست چون خوابگاههاي دانشگاهها در محوطه دانشگاه هستن و كرايه شون گرونتر از اين ميشه كه خودتون بيرون دانشگاه يك آپارتمان يك خوابه يا استوديو كرايه كنيد. اينجا به سوييت يعني آپارتمانهايي كه اتاق خواب ندارن و يك محوطه خيلي كوچولوي ٣٠-٤٠ متري هست با دستشويي و آشپزخونه ميگن studio يا efficiency كه كرايه شون از آپارتمان يك خوابه معمولا كمتره. اين ٣٥٠ دلار كه ميگيد اگه براي استوديو هست ممكنه خوب باشه ولي اگه آپارتمان باشه من بعيد مي دونم هيچ جا بشه آپارتمان يك خوابه رو در يك محله قابل سكونت با كمتر از ٤٠٠ دلار گير آورد. اگه آپارتمان كمتر از اين گير آورديد، احتمالا محله ناجوريه و بايد حتما در مورد محله از اهالي شهر كه محله ها رو مي شناسن پرس و جو كنيد.

راه ديگه صرفه جويي در هزينه مسكن (غير از اينكه بگرديد دنبال استوديو) اينه كه يك آپارتمان دوخوابه رو مشتركا با يك نفر ديگه كرايه كنيد كه اينجوري ارزونتر از اين ميشه كه خودتون مستقلا بگرديد دنبال آپارتمان يك خوابه. ولي خيلي بايد در انتخاب همخونه دقت كنيد چون اگه مشكلي با اون همخونه ايجاد بشه يا خوشتون نياد، اينجوري نيست كه همينجوري سرتون رو بندازيد بريد يك جاي ديگه. چه خودتون تنها قرارداد خونه رو امضا كنيد و چه به صورت مشترك، در قبال پرداخت اجاره تا پايان مدت قرارداد مسووليت داريد. در مورد اجاره خونه و همخونه و مسايل مرتبط با اجاره تاپيكهايي وجود داره كه مي تونيد مطالب اون تاپيكها رو بخونيد. علاوه بر اين در فايلي كه لينكش در امضام هست در مورد اين نكات مقداري توضيح دادم.

قابل توجه بچه ها در مورد کوپن kroger :
    >> Digital offers cannot be combined with manufacturer paper coupons on the purchase of a single item
    منبع: http://www.kroger.com/help/pages/dig...ns_policy.aspx
    Qui ne risque rien n'a rien

رشته و دانشگاه

دليلش اينه كه كوپنهاي الكترونيكي kroger از نوع manufacturer coupon محسوب ميشه. كوپنهاي كاغذي هم معمولا manufacturer coupon هست. دو تا manufacturer coupon رو نميشه همزمان استفاده كرد، چه الكترونيكي باشن و چه كاغذي. ولي دو تا كوپن رو در صورتي كه هر دو manufacturer coupon نباشن، يعني يكيشون store coupon باشه، ميشه همزمان استفاده كرد.

Junior Member quietboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer

Mehrad عزیز ممنون از پاسخگوییت به سوالات...
    میتونید مختصر هزینه های زندگی رو بگید مثل خونه شهریه دانشگاه فاند و ...
    بطور متوسط 20-30هزار دلار فاند میدن واسه دکترا در صورت شهریه رایگان...درسته؟
    خب این 20 30 هزار تا کجا خرج میشه اگه فقط 350هزارتاش واسه خونه هست (سالی 4200دلار هزینه خونه)
    سپاس
    شما انچه را که میبینید باور نمیکنید بلکه انچه را که از قبل باور کرده اید میبینید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)