صفحه 45 از 111 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام
    مي خواستم بدونم بهترين وقت براي خريد لپ تاپ چه موقع هست؟ (از لحاظ تخفيف)
    تخفيفهاي Black friday بهتره يا كريسمس

مرسي
    Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
    سلام
    مي خواستم بدونم بهترين وقت براي خريد لپ تاپ چه موقع هست؟ (از لحاظ تخفيف)
    تخفيفهاي Black friday بهتره يا كريسمس

مرسي
    بلک فرایدی بهتره از کریسمس...سایبر ماندی هم خوبه
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

اگر که گوشی دارین و میخاین از سیم کارت استفاده کنین به نظرم شرکت lycamobile که چند ماهی هستش به آمریکا اومده بهترین انتخاب میتونه باشه
    http://www.lycamobile.us/en/
    سیم کارت رایگان تحویل داده میشه و هزینه تماس با ایران هر دقیقه ۴ سنت

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    اگر که گوشی دارین و میخاین از سیم کارت استفاده کنین به نظرم شرکت lycamobile که چند ماهی هستش به آمریکا اومده بهترین انتخاب میتونه باشه
    http://www.lycamobile.us/en/
    سیم کارت رایگان تحویل داده میشه و هزینه تماس با ایران هر دقیقه ۴ سنت
    من شرايط اين رو تحقيق كردم. چند تا نكته رو توجه داشته باشيد:

١. اون تحويل رايگان براي موقعي هست كه يكي از prepaid plan هاشون رو روي سيم كارت بگيريد.
    ٢. در صورتيكه از minute ها به طور كامل استفاده نكنيد، اين بالانس مصرف نشده به ماه بعد منتقل نميشه و بايد دوباره ماه بعد شارژ كنيد.
    ٣. ارزونترين پلن كه مي تونيد بگيريد ماهي ١٦ دلار هست. ولي اين minute هايي كه با پلنهاي prepaid ماهانه مي گيريد فقط براي داخل آمريكا قابل استفاده هست و نميشه تلفن خارجي باهاش زد. براي تلفن خارجي بايد جداگانه شارژ كنيد.
    ٤. براي تلفنهايي كه به ايران بزنيد غير از اون دقيقه اي ٤ سنت، اينها دقيقه اي ٢ سنت هم surcharge اضافه مي كنن كه در مجموع ميشه دقيقه اي ٦ سنت. البته اين براي تلفن ثابت هست. براي تماس با موبايل در ايران ميشه دقيقه اي ١٠ سنت. براي فرستادن پيامك هم ميشه همين حدود (عدد دقيقش يادم رفت) براي هر پيامك.

در مجموع برادر هندي كه باهاش صحبت مي كردم نظرش اين بود كه اگه از اين سيم كارت فقط براي تماس با ايران ميخوام استفاده كنم، بهتره به جاي اينكه پلن prepaid بگيرم، يك سيم كارت مفتي بگيرم و بعد ١٠ دلار روش شارژ كنم. در اين صورت مقدار باقيمانده اين شارژ قابل انتقال به ماه بعد هم هست (برخلاف بالانس پلنهاي prepaid كه قابل انتقال به ماه بعد نيست).
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

مهراد عزیز
    در مجموع این سیم کارت رو برای تماس با ایران توصیه میکنید؟ یعنی بدون در نظر گرفتن راه حل اینترنتی گوناگون و اپلیکیشن های رایج، آیا این سیم کارت و تعرفه تماسش با ایران بهترینه الان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من شرايط اين رو تحقيق كردم. چند تا نكته رو توجه داشته باشيد:

١. اون تحويل رايگان براي موقعي هست كه يكي از prepaid plan هاشون رو روي سيم كارت بگيريد.
    ٢. در صورتيكه از minute ها به طور كامل استفاده نكنيد، اين بالانس مصرف نشده به ماه بعد منتقل نميشه و بايد دوباره ماه بعد شارژ كنيد.
    ٣. ارزونترين پلن كه مي تونيد بگيريد ماهي ١٦ دلار هست. ولي اين minute هايي كه با پلنهاي prepaid ماهانه مي گيريد فقط براي داخل آمريكا قابل استفاده هست و نميشه تلفن خارجي باهاش زد. براي تلفن خارجي بايد جداگانه شارژ كنيد.
    ٤. براي تلفنهايي كه به ايران بزنيد غير از اون دقيقه اي ٤ سنت، اينها دقيقه اي ٢ سنت هم surcharge اضافه مي كنن كه در مجموع ميشه دقيقه اي ٦ سنت. البته اين براي تلفن ثابت هست. براي تماس با موبايل در ايران ميشه دقيقه اي ١٠ سنت. براي فرستادن پيامك هم ميشه همين حدود (عدد دقيقش يادم رفت) براي هر پيامك.

در مجموع برادر هندي كه باهاش صحبت مي كردم نظرش اين بود كه اگه از اين سيم كارت فقط براي تماس با ايران ميخوام استفاده كنم، بهتره به جاي اينكه پلن prepaid بگيرم، يك سيم كارت مفتي بگيرم و بعد ١٠ دلار روش شارژ كنم. در اين صورت مقدار باقيمانده اين شارژ قابل انتقال به ماه بعد هم هست (برخلاف بالانس پلنهاي prepaid كه قابل انتقال به ماه بعد نيست).
    آقا مهرداد خیلی ممنون از توضیحاتتون
    تحویل رایگان برای سیستم Pay as you go هم موجوده که اگر روند سفارش سیم کارت رو طی کنید مشخص میشه
    در کل بنظر میاد واسه اونایی که میخوان از سیم کارت استفاده کنن گزینه مناسبیه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    مهراد عزیز
    در مجموع این سیم کارت رو برای تماس با ایران توصیه میکنید؟ یعنی بدون در نظر گرفتن راه حل اینترنتی گوناگون و اپلیکیشن های رایج، آیا این سیم کارت و تعرفه تماسش با ایران بهترینه الان؟
    در مورد بهترين بودن يا نبودنش نمي تونم نظر بدم. دوستاني كه گزينه هاي مختلف اينترنتي رو امتحان كردن بهتر مي تونن نظر بدن. ولي دقيقه اي ٦ سنت براي تماس با تلفن ثابت انقدرها گزينه فوق العاده اي به نظر نمياد.

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    آقا مهرداد خیلی ممنون از توضیحاتتون
    تحویل رایگان برای سیستم Pay as you go هم موجوده که اگر روند سفارش سیم کارت رو طی کنید مشخص میشه
    در کل بنظر میاد واسه اونایی که میخوان از سیم کارت استفاده کنن گزینه مناسبیه
    اين pay as you go كه شما ميگيد هموني هست كه برادر هندي بهم پيشنهاد كرد. يعني يك سيم كارت مفتي بدون پلن بگيرم و بعد ١٠ دلار روش شارژ كنم كه اين كار هزينه ٧ دلاري ارسال سيم كارت رو كنسل مي كنه. ولي در اين حالت به گفته برادر هندي تماسهاي داخل آمريكا دقيقه اي ٢ سنت آب مي خوره. اين دقيقه اي ٢ سنت براي داخل آمريكا هم چيز فوق العاده اي نيست وقتي ميشه داخل آمريكا تلفن رايگان زد (با google voice يا موبايلهاي رايگان كه اقشار كم درآمد مي تونن بگيرن و در پستهاي قبلي توضيح دادم).

چيزي كه من نتونستم ته و توش رو در بيارم اينه كه كيفيت تماسها (داخل و خارج آمريكا) و و ضعيت شبكه شون چطوره. به عنوان يك نكته حاشيه اي بگم كه توي اين چند سال تجربه خوبي نداشتم با شركتهايي كه customer service شون توي هند هست چه از نظر كيفيت خدمات و چه از نظر پاسخگويي به مشكلات. حالا انشاالله كه اين شركت اين طوري نباشه. دوستاني كه از خدمات اين شركت مدتي استفاده كردن لطفا تجربه شون رو بيان كنن.
    ویرایش توسط Mehrad : October 29th, 2013 در ساعت 01:42 PM
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نمیدونم میشه مثلا یه اطلاعات مفید رو یه جا (نهایتا در چند پست ) در مورد تماس امریکا با ایران و بالعکس گذاشت یا خیر.

بنظر میرسه اگه دو طرف اینترنت دسترسی داشته باشند، میشه از اسکایپ، oovoo و یا اپ های چت دیگه روی گوشی و پی سی مثل viber، Line، Tango و messaging مثل wechat استفاده کرد.
    با داشتن Google talk میشه تماس رایگان در امریکا داشت (طبیعتا پوشش اینترنت لازم هست، و در امریکا فکر نمیکنم جایی درسترسی نداشته باشید، اعم از خونه، دانشگاه یا محل کار)...اگه موردی داره لطفا دوستان اشاره کنند در این خصوص.

اگه از ایران هم بخوان با شما تماس بگیرن، شما میتونی یه شماره از گوگل بگیری، و به دوستان خانواده بدی و در setting گوگل وویس تنظیم کنی شماره ثابت یا موبایل شما همه فوروارد شه روی هم خط یعنی بتونی با گوگل تاک جوابشون رو بدی.... اگه اشتباه میکنم بفرمایید.
    فقط نمیدونم اگه کسی شماره شما رو بگیره و فوروراد شه روی شماره گوگلی شما هزینه براش چه جوری میفته.

اگه میشه دوستان راجع به موارد فوق و تجربیات مشابه اطلاعات بروزی بذارند. فکر کنم مفیده در امر صرفه جویی.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    نمیدونم میشه مثلا یه اطلاعات مفید رو یه جا (نهایتا در چند پست ) در مورد تماس امریکا با ایران و بالعکس گذاشت یا خیر.

بنظر میرسه اگه دو طرف اینترنت دسترسی داشته باشند، میشه از اسکایپ، oovoo و یا اپ های چت دیگه روی گوشی و پی سی مثل viber، Line، Tango و messaging مثل wechat استفاده کرد.
    با داشتن Google talk میشه تماس رایگان در امریکا داشت (طبیعتا پوشش اینترنت لازم هست، و در امریکا فکر نمیکنم جایی درسترسی نداشته باشید، اعم از خونه، دانشگاه یا محل کار)...اگه موردی داره لطفا دوستان اشاره کنند در این خصوص.

اگه از ایران هم بخوان با شما تماس بگیرن، شما میتونی یه شماره از گوگل بگیری، و به دوستان خانواده بدی و در setting گوگل وویس تنظیم کنی شماره ثابت یا موبایل شما همه فوروارد شه روی هم خط یعنی بتونی با گوگل تاک جوابشون رو بدی.... اگه اشتباه میکنم بفرمایید.
    فقط نمیدونم اگه کسی شماره شما رو بگیره و فوروراد شه روی شماره گوگلی شما هزینه براش چه جوری میفته.

اگه میشه دوستان راجع به موارد فوق و تجربیات مشابه اطلاعات بروزی بذارند. فکر کنم مفیده در امر صرفه جویی.
    مورد اول درسته.
    در مورد گوگل تالک درسته. برای تماس احتمالا منظورتون Google voice هست که یه پلاگین روی گوگل تالکه. اما استفاده ازش نکته داره، اول اینکه شما نمیتونی همیشه کامپیوترت رو دنبال خودت اینور و اونور ببری برای مکالمه، گوگل تالک روی فون هم امکان استفاده از گوگل وویس رو نمیده. همونجور که در ادامه گفتی امکان اینو میده که دایورت کنه روی شماره موبایلت (یا هر شماره دیگه) در این صورت خوب همون هزینه موبایل رو خواهی داشت فقط فرقش اینه که از شماره گوگلیت استفاده میشه نه شماره موبایلت. البته یکی دو تا App هست که ادعا می کنند سرویس گوگل وویس روی گوشی رو دارن. راستم میگن. اما 2 تا مشکل عمده داره، اول اینکه معمولا با نرم افزار اصلی موبایلت قاطی می کنن به خصوص هنگامی که یه تماس برات میاد. دوما نیاز به پهنای باند و سرعت بالای اینترنت دارند. بنابر این غیر از وای فای شخصی توی خونه (یا شرکت)، تقریبا در هیچکدوم از اینترنتهای مجانی دانشگاه و ... قابل استفاده نیست.. همه اینایی که گفنم رو خودم تجربه کردم.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

رشته و دانشگاه

برای Google Voice اپ Talkatone هست که روی آیپاد و آیفون نصب می‌شه. من بیشتر از ۲ ساله که دارم ازش استفاده می‌کنم. در هر جایی که وایفای داشته باشه جواب میده. حتی پارسال ایران هم که بودم هر جایی‌ وایفای نسبتا خوب (نه حتی عالی‌) داشت به راحتی‌ به هر جای دنیا که میخواستم زنگ میزدم. تلفن‌های آمریکای من اینجوری مفتی در میومد با اینکه ایران بودم. الان هم که تقریبا از هر جایی‌، ساندویچی، کافه، دانشگاه، فروشگاه (به جز برخی‌ فروشگاه‌ها مثل Sears که VOIP رو بلاک کردن) می‌تونم ازش استفاده کنم. هر وقت کسی‌ به شماره گوگل من زنگ میزنه، Talkatone صداش در میاد و یه نوار قرمز چشمک زن بالای صفحه باز می‌شه که شماره رو نشون میده. اگه روی اون نوار کلیک کنم، Talkatone میاد بالا و تماس برقرار میشه. اینجا غیر از تماس‌های داخل آمریکا و کانادا که مفته، برای تماس با خانواده در ایران هم از Talkatone استفاده می‌کنم که دقیقه‌ای ۱۰ سنت می‌افته. اگه اون Lycamobile که دوستمون گفت کیفیتش خوب باشه، شاید تلفن‌های ایران رو با اون بزنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)