صفحه 46 از 111 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    برای Google Voice اپ Talkatone هست که روی آیپاد و آیفون نصب می‌شه. من بیشتر از ۲ ساله که دارم ازش استفاده می‌کنم. در هر جایی که وایفای داشته باشه جواب میده. حتی پارسال ایران هم که بودم هر جایی‌ وایفای نسبتا خوب (نه حتی عالی‌) داشت به راحتی‌ به هر جای دنیا که میخواستم زنگ میزدم. تلفن‌های آمریکای من اینجوری مفتی در میومد با اینکه ایران بودم. الان هم که تقریبا از هر جایی‌، ساندویچی، کافه، دانشگاه، فروشگاه (به جز برخی‌ فروشگاه‌ها مثل Sears که VOIP رو بلاک کردن) می‌تونم ازش استفاده کنم. هر وقت کسی‌ به شماره گوگل من زنگ میزنه، Talkatone صداش در میاد و یه نوار قرمز چشمک زن بالای صفحه باز می‌شه که شماره رو نشون میده. اگه روی اون نوار کلیک کنم، Talkatone میاد بالا و تماس برقرار میشه. اینجا غیر از تماس‌های داخل آمریکا و کانادا که مفته، برای تماس با خانواده در ایران هم از Talkatone استفاده می‌کنم که دقیقه‌ای ۱۰ سنت می‌افته. اگه اون Lycamobile که دوستمون گفت کیفیتش خوب باشه، شاید تلفن‌های ایران رو با اون بزنم.
    Why don't you use this one:
    http://www.startec.com/
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    Why don't you use this one:
    http://www.startec.com/
    كيفيت صداش چطوره؟ نرخ دقيقه اي ٧-٨ سنت براي تلفن ثابت كه خيلي باعث ذوق زدگي من نشد. من اون اوايل كه اومده بودم آمريكا كارت تلفنهاي مختلف رو امتحان كردم ولي از هيچكدوم راضي نبودم و فقط اتلاف پول بود با توجه به قطعيها و كيفيت بد صدا. الان با Google Voice درسته كه دقيقه اي ١٠ سنت ميدم ولي نه مجبورم از minute هاي موبايلم براي زنگ زدن به اون شماره هاي toll-free خرج كنم و نه براي صرفه جويي در minute هاي موبايلم مجبورم خودم رو محدود كنم به تلفن زدن از دانشگاه. آزادي عمل دارم كه از هرجايي كه وايفاي داشته باشه و هر ساعتي كه دلم بخواد زنگ بزنم. اختلاف دقيقه اي ٢-٣ سنت رو هم با صرفه جوييهاي ديگه جبران مي كنم. همين امشب رفته بودم خريد و كوله پشتي خودم رو پر خوراكي كردم با ١٥ دلار. برجسته ترين قسمت خريدم اين بود كه دو تا قوطي قرص ويتامين د رو خريدم ٥٩ سنت (شامل تكس) كه قيمت هر قوطي قبل از تكس ٤/٢٩ بود.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

كيفيت صداش چطوره؟ نرخ دقيقه اي ٧-٨ سنت براي تلفن ثابت كه خيلي باعث ذوق زدگي من نشد. من اون اوايل كه اومده بودم آمريكا كارت تلفنهاي مختلف رو امتحان كردم ولي از هيچكدوم راضي نبودم و فقط اتلاف پول بود با توجه به قطعيها و كيفيت بد صدا. الان با Google Voice درسته كه دقيقه اي ١٠ سنت ميدم ولي نه مجبورم از minute هاي موبايلم براي زنگ زدن به اون شماره هاي toll-free خرج كنم و نه براي صرفه جويي در minute هاي موبايلم مجبورم خودم رو محدود كنم به تلفن زدن از دانشگاه. آزادي عمل دارم كه از هرجايي كه وايفاي داشته باشه و هر ساعتي كه دلم بخواد زنگ بزنم. اختلاف دقيقه اي ٢-٣ سنت رو هم با صرفه جوييهاي ديگه جبران مي كنم. همين امشب رفته بودم خريد و كوله پشتي خودم رو پر خوراكي كردم با ١٥ دلار. برجسته ترين قسمت خريدم اين بود كه دو تا قوطي قرص ويتامين د رو خريدم ٥٩ سنت (شامل تكس) كه قيمت هر قوطي قبل از تكس ٤/٢٩ بود.
    یعنی به اون 3.9 سنت اضافه می کنه؟
    من فکر می کردم 800 ها دقیقه مصرف نمی کنه.
    کیفتش والا بسشتر به کیفیت carrier خود موبایل بستگی داره و آنتن دهی. ولی در کل من راضی بودم همیشه.

من خودم خیلی وقته تو زمینه ی مواد خوراکی کوپن بازی نکردم. چون کلا چیزایی که من دوست دارم اصلا کوپن نداره! بعنی من ندیدم اصولا. اهل هله هوله و کنسرو و غذای های آماده نیستم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

برای Google Voice اپ Talkatone هست که روی آیپاد و آیفون نصب می‌شه. من بیشتر از ۲ ساله که دارم ازش استفاده می‌کنم. در هر جایی که وایفای داشته باشه جواب میده. حتی پارسال ایران هم که بودم هر جایی‌ وایفای نسبتا خوب (نه حتی عالی‌) داشت به راحتی‌ به هر جای دنیا که میخواستم زنگ میزدم. تلفن‌های آمریکای من اینجوری مفتی در میومد با اینکه ایران بودم. الان هم که تقریبا از هر جایی‌، ساندویچی، کافه، دانشگاه، فروشگاه (به جز برخی‌ فروشگاه‌ها مثل Sears که VOIP رو بلاک کردن) می‌تونم ازش استفاده کنم. هر وقت کسی‌ به شماره گوگل من زنگ میزنه، Talkatone صداش در میاد و یه نوار قرمز چشمک زن بالای صفحه باز می‌شه که شماره رو نشون میده. اگه روی اون نوار کلیک کنم، Talkatone میاد بالا و تماس برقرار میشه. اینجا غیر از تماس‌های داخل آمریکا و کانادا که مفته، برای تماس با خانواده در ایران هم از Talkatone استفاده می‌کنم که دقیقه‌ای ۱۰ سنت می‌افته. اگه اون Lycamobile که دوستمون گفت کیفیتش خوب باشه، شاید تلفن‌های ایران رو با اون بزنم.
    من مدتها از Talktone استفاده کردم. به خصوص زمان دانشجویی. خیلی هم خوبه اما برای استفاده های محدود. بخصوص اگه بخواین شماره گوگلی رو فوروارد کنین روی شماره گوشیتون که وقتایی که روی وای فای نیستین یا مثلا در حال حرکتین شماره گوشی زنگ بخوره، وقتی می رین رو وای فای این دوتا باهم قاطی میکنن. ضمنا هیچ جوری من نتونستم به تالکتون حالی کنم بابا جان وقتی رو وایفای نیستی زنگ نخور، برا همین همش از موبایل اینترنتم مصرف می کرد. ایراد بعدیش هم کیفیت صدای شماست که بستگی زیادی به سرعت آپلد وای فای مصرفیتون داره. یکم سرعتش پایین باشه، طرف مقابل شما رو قطع و وصل میشنوه که تو تماسای جدیتر یکم مایه آبرو ریزیه.
    در صورتی که شما فقط تماس گیرنده هستید و یا تماسهای ورودی زیادی ندارید و یا از دست دادن برخی تماسهای ورودی براتون مهم نیست، تالکتون خوبه. من از وقتی تماسهام برام مهم شدن دیگه از تالکتون استفاده نکردم. (البته بد نیست یه تست دیگه بکنم شاید آپ دیت کرده باشن)
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم با یک فاند حدود 2000دلاری میشه 2نفری زندگی کرد؟ به صورت خاص توی آتلانتا و کالیفرنیا.
    ممنون

Senior Member mdemehri آواتار ها

من برای تماس با ایران دقیقه ای 4 سنت می دم.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

لطفاً طریقش رو توضیح بفرمایید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    من برای تماس با ایران دقیقه ای 4 سنت می دم.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    لطفاً طریقش رو توضیح بفرمایید
    از طریق این شرکت هایی که می تونید با ایران تماس بگیرید.
    30 دلار می دم + شماره م...یه شماره بهم می ده....
    زنگ می زنم به اون شماره بعد شماره ی ایران رو می گیرم.
    " اسم شرکت رو بر طبق قوانین سایت نمیتونم بگم"
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

سلام
    من از keku استفاده می کنم. 4.9 سنت ثابت، 5.5 سنت موبایل. کیفیت بد نیست. در اولین خرید هم 5$ bonus میده.
    https://www.keku.com
    Qui ne risque rien n'a rien

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم با یک فاند حدود 2000دلاری میشه 2نفری زندگی کرد؟ به صورت خاص توی آتلانتا و کالیفرنیا.
    ممنون
    تو کالیفرنیا میشه اما خیلی بهتون سخت میگذره. البته به شهرتون و شیوه زندگیتون هم بستگی داره.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)