صفحه 49 از 111 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

من ديدم كه براي كفش و لباس گاهي وقتها sale هاي آنلاين پيدا بشه كه از sale فروشگاه ارزونتر بشه. در وبسايت Walmart و Target و JCPeney موارد اينجوري ديدم. چك كردنش ضرر نداره.

در ضمن براي كفش و لباس خريدن هم از كوپن بازي غفلت نشه. اوركتي كه اين روزها در سرماي دل انگيز و روح نواز اهايو مي پوشم، پارسال يك هفته قبل از كريسمس از Elder Beerman خريدم ٣٣ دلار از بركت كوپن بازي. قيمت اصلش ٢٢٥ دلار بود. داستانش رو همون دسامبر پارسال در اين تاپيك نوشتم. يكي از دوستام كه همه اش دوست داره بگه اگه فلان كار رو مي كردي فلان طور ميشد، گفت اگه از Burlington مي خريدي، ارزونتر ميشد. بهش گفتم بيا بريم ببينيم. ارزونترين اوركتي كه اونجا پيدا ميشد تو مايه ٥٠-٦٠ دلار بود كه كيفيتشون اصلا در حد ايني كه من مي پوشم نبود. اونهايي هم كه از نظر كيفيت قابل مقايسه با اين بودن از ١٠٠ دلار شروع ميشد به بالا. البته Burlington و JCPeney از نظر قيمت خوبن ولي به قول معروف همه گزينه ها رو روي ميز داشته باشيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من ديدم كه براي كفش و لباس گاهي وقتها sale هاي آنلاين پيدا بشه كه از sale فروشگاه ارزونتر بشه. در وبسايت Walmart و Target و JCPeney موارد اينجوري ديدم. چك كردنش ضرر نداره.

در ضمن براي كفش و لباس خريدن هم از كوپن بازي غفلت نشه. اوركتي كه اين روزها در سرماي دل انگيز و روح نواز اهايو مي پوشم، پارسال يك هفته قبل از كريسمس از Elder Beerman خريدم ٣٣ دلار از بركت كوپن بازي. قيمت اصلش ٢٢٥ دلار بود. داستانش رو همون دسامبر پارسال در اين تاپيك نوشتم. يكي از دوستام كه همه اش دوست داره بگه اگه فلان كار رو مي كردي فلان طور ميشد، گفت اگه از Burlington مي خريدي، ارزونتر ميشد. بهش گفتم بيا بريم ببينيم. ارزونترين اوركتي كه اونجا پيدا ميشد تو مايه ٥٠-٦٠ دلار بود كه كيفيتشون اصلا در حد ايني كه من مي پوشم نبود. اونهايي هم كه از نظر كيفيت قابل مقايسه با اين بودن از ١٠٠ دلار شروع ميشد به بالا. البته Burlington و JCPeney از نظر قيمت خوبن ولي به قول معروف همه گزينه ها رو روي ميز داشته باشيد.
    راستش من تا حالا کوپان به درد بخور برای اورکت و کاپشن ندیدم! از کجا میشه اینو پیدا کنیم؟
    ما Outlet رفتیم خیلی خوب بود اوضاع به نسبت برای پوشاک.
    یه بار هم در یک حرکت انقلابی رفتیم یه جی سی پنی که خارج شهر بود و کلی تی شرت، شلوارک، شلوار جین، کمربند، کلاه و... هر کدوم رو خریدیم 97 سنت!!!
    رو پرینت رسید نوشته بود جمع قیمت ها رو ما حدود 30 40 دلار داده بودیم و میزان تخفیفی که گرفته بودیم 800 دلار بود. یعنی حالی بردیم! یکی از دوستان 10 تا فقط کمربند خرید!
    برای اینه که میگم من ندیدم پوشاک آنلاین که از استور ارزون تر باشه.
    ضمنا، فروشگاه یونی آخر فصلش بود و 50 % تخفیف گذاشته بود اورکت کلمبیا با چند بار تخفیف شده بود 30 دلار، هر کاری کردم نتونستم سایزمو پیدا کنم که خیلی حرص خوردم. منظور اینه که باید حواستون باشه به همه جا!
    نمی دونم جاهای دیگه هم Crazyprices دارن یا نه؟ اگه دارین اون معرکه اس بعضی موقع ها، ایمیل میده هر از چند گاهی با یه کوپان 10 % آف اضافه!
    مثلا تاپ می خری(با 90 % آف) 30 سنت!!! آخری 10 % هم با پررویی تخفیف اضافه میگیری.
    اهل و عیال رفتن در حد دو تا کیسه زباله بزرگ لباس گرفتن همش رو هم 11 دلار!!!
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

بچه ها یه سوال متفاوت
    من می خوام در یه حرکت انقلابی سبزی بکارم! یعنی عهد کردم با خودم تره و ریحون(مدل ایرانیش بهتره اگه باشه) بکارم چون بقیش هست خوب و قیمت مناسب.
    کجا میتونم پیدا کنم؟ شنیده بودم هر از چند گاهی از این حرکت های خداپسندانه و بنده خدا پسندانه می کنن این آمریکاییها و میدن بذراشو مفتی. حالا پولی هم باشه، (به قول یکی از بچه ها) طـــــــــوریم نــــــــی!
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Junior Member

دوستانی که با تجربه تر هستند، برای خرید عطر و ادکلن از کجا می شه دیل های خوب پیدا کرد؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها

این elderbeeman امسال خیلی دودره باز شده ها. هفته پیش که کوپن 50 دلاری آنلاین داشت به طرز وقیحانه ای قیمتها رو بالا کشیده بود. هر چند اون کوپن به خیلی از مارکهای معروف قابل اپلای کردن نبود و زیرش نوشته بود. در کل قیمت sale اینجا رو من همیشه با آمازون مقایسه می کنم و آمازون اکثرا با free shipping ارزونتر در میاد.

البته ناگفته نماند که مارکهای معروف کلا sale آنچنانی نمی خورن. کاپشن های Columbia و The north face رو تقریبا می تونم بگم تو اکثر مواقع ار شرایط کوپن حذف می کنن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    راستش من تا حالا کوپان به درد بخور برای اورکت و کاپشن ندیدم! از کجا میشه اینو پیدا کنیم؟
    ما Outlet رفتیم خیلی خوب بود اوضاع به نسبت برای پوشاک.
    یه بار هم در یک حرکت انقلابی رفتیم یه جی سی پنی که خارج شهر بود و کلی تی شرت، شلوارک، شلوار جین، کمربند، کلاه و... هر کدوم رو خریدیم 97 سنت!!!
    رو پرینت رسید نوشته بود جمع قیمت ها رو ما حدود 30 40 دلار داده بودیم و میزان تخفیفی که گرفته بودیم 800 دلار بود. یعنی حالی بردیم! یکی از دوستان 10 تا فقط کمربند خرید!
    برای اینه که میگم من ندیدم پوشاک آنلاین که از استور ارزون تر باشه.
    ضمنا، فروشگاه یونی آخر فصلش بود و 50 % تخفیف گذاشته بود اورکت کلمبیا با چند بار تخفیف شده بود 30 دلار، هر کاری کردم نتونستم سایزمو پیدا کنم که خیلی حرص خوردم. منظور اینه که باید حواستون باشه به همه جا!
    نمی دونم جاهای دیگه هم Crazyprices دارن یا نه؟ اگه دارین اون معرکه اس بعضی موقع ها، ایمیل میده هر از چند گاهی با یه کوپان 10 % آف اضافه!
    مثلا تاپ می خری(با 90 % آف) 30 سنت!!! آخری 10 % هم با پررویی تخفیف اضافه میگیری.
    اهل و عیال رفتن در حد دو تا کیسه زباله بزرگ لباس گرفتن همش رو هم 11 دلار!!!
    کلا فله ای لباس خریدن هم حالب نیست. اینجا لباس junk زیاده ویهو می بینی همون30 40 دلار رو دادی کلی چیز بی مصرف خریدی. پوشاک آنلاین خیلی وقتها ارزونتر درمیاد به شرط اینکه سایزت رو بدونی و خواستی پس بدی پول پست ندی دوباره. من خودم همیشه تو فروشگاه سایز و مدل رو انتخاب می کنم و بعد آنلاین با قیمت بهتر می خرم.
    اون اورکت کلمبیا هم احتمالا سایزهای بزرگش بوده که رو دستشون باد کرده. کلمبیا S/M/L همشه مشتری داره و با 15 درصد آف هم میشه ردش کرد لزومی نداره نصف قیمت بدن. یه چیزی تو مایه های macbook که نهایت 100 دلار اف میخوره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

با سلام و تشکر از تمام دوستانی که در این بجث کمک می کنند علی الخصوص آقا مهراد گل که من کل پست های مربوط به کوپن هاشونو خوندم.

در رابطه با حراج سوالی که برای من مطرح شده به زمان حراج بر می گرده. می خواستم بدونم آیا اوایل فصل زمستان یا پاییز حراج البسه زمستانیه یا اینکه مثل ایران اواخر زمستانه.

با تشکر

Junior Member

http://www.fragrancenet.com/

این سایت از لحاظ اصالت بسیار مطمین و از لحاظ دیل ها هم بدک نیس

Junior Member

http://www.retailmenot.com/
    دوستان این سایت و اپلیکیشنش فوق العاده است برای یافتن بهترین سیل ها و دیل ها.

Junior Member

أصولا تجربه من ميگه هرچي بيشتر دنبال حراج باشي امكان پول خرج كردم هم بيشتره چون آدم وسوسه ميشه و كلي چيز كه نيازي بشون نداره رو ميخره
    بنظر من فقط وقتي واقعا دنبال چيزي هستين دنبال حراج بگردين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)