صفحه 52 از 111 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام. برای خرید گوشی از امریکا چه مارک و مدلی پیشنهاد می کنید ؟ شنیدم قیمت گوشی اپل از ایران بسیار کمتره، البته به شرط استفاده از سیمکارت پیشنهادی خودشون.
    سوال دوم اینه که این گوشیها حتما باید انلاک باشند که در ایران هم قابل استفاده باشند؟
    در مورد تبلت هم راهنمایی بفرمایید.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    سلام. برای خرید گوشی از امریکا چه مارک و مدلی پیشنهاد می کنید ؟ شنیدم قیمت گوشی اپل از ایران بسیار کمتره، البته به شرط استفاده از سیمکارت پیشنهادی خودشون.
    سوال دوم اینه که این گوشیها حتما باید انلاک باشند که در ایران هم قابل استفاده باشند؟
    در مورد تبلت هم راهنمایی بفرمایید.
    ممنون.
    بسته به محل سکونتتون اپراتورها می‌تونن فرق کنن. یا یه اپراتور یه جایی بهتره، یه جایی ضعیف‌تره آنتن دهی و خدماتش و ....
    باید درباره منطقه خودتون سرچ کنین و ببینین از چه قراره. بله با شرایط خودشون، خیلی گوشی‌های خوبی می‌شه به صورت چند ساله گرفت.

بله، باید آنلاک باشه، گوشی لاک شده فقط داخل همون اپراتور جواب می‌ده. تو جمهوری آنلاک می‌کنن، ولی با قیمت زیاد.

چه مدل تبلتی؟ چند اینچ؟ برای چه کاری؟ طرفداره اپلی یا اندروید یا ویندوز؟ چه راهنمایی‌ای درباره‌ش می‌خوای؟
    The Future you see is the Future you get.

Junior Member

ممنون. منطقه ایالت نیویورک هست.
    -اگر زودتر از مدت قرارداد مثلا زودتر از یکسال بخام گوشی را از امریکا خارج کنم چه اتفاقی می افته؟
    -یعنی در ایران باید آنلاک بشه حتما؟
    -تبلتی باشه مناسب کار تحقیقاتی که ترجیحا بشه باهاش متن به راحتی نوشت. اپل را ترجیح میدم ولی نمیدونم کدوم مدل بهتره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط n301_d632 نمایش پست ها
    بسته به محل سکونتتون اپراتورها می‌تونن فرق کنن. یا یه اپراتور یه جایی بهتره، یه جایی ضعیف‌تره آنتن دهی و خدماتش و ....
    باید درباره منطقه خودتون سرچ کنین و ببینین از چه قراره. بله با شرایط خودشون، خیلی گوشی‌های خوبی می‌شه به صورت چند ساله گرفت.

بله، باید آنلاک باشه، گوشی لاک شده فقط داخل همون اپراتور جواب می‌ده. تو جمهوری آنلاک می‌کنن، ولی با قیمت زیاد.

چه مدل تبلتی؟ چند اینچ؟ برای چه کاری؟ طرفداره اپلی یا اندروید یا ویندوز؟ چه راهنمایی‌ای درباره‌ش می‌خوای؟

سلام دوستان ، یک سوال دارم کمی کلی هست
    میخواستم بپرسم هزینه های زندگی در شهر های آمریکا (شهرهایی که دانشگاه های خوب (زیر100) رو شامل بشه) ، از چه قیمت تا چه قیمتی هستش ؟ یعنی کمترین تا بیشترینش چقدر میشه ؟ (معیارش هم همان معیاری که دانشگاه برای هزینه ی زندگی دانشجویی درنظر میگیره و فاند میده )

این سوال از اینجا به ذهنم رسید که میبینم کسایی هستن مثلا 20 هزارتا فاند گرفتن و کسایی تا 70 هزارتا هم گرفته اند. خواستم ببینم صرفا به دلیل بالا بودن شهریه آن دانشگاه و زندگی در آن شهر هست یا نه و اون دانشجو به دلیل برتر بودن موقعیتش حقوق بیشتری دریافت کرده (اگر دلیل دوم باشه ، این افزایش چند درصد استاندارد اون دانشگاه (سایر فول فاندها) میتونه باشه؟ )

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یک سوال دارم کمی کلی هست
    میخواستم بپرسم هزینه های زندگی در شهر های آمریکا (شهرهایی که دانشگاه های خوب (زیر100) رو شامل بشه) ، از چه قیمت تا چه قیمتی هستش ؟ یعنی کمترین تا بیشترینش چقدر میشه ؟ (معیارش هم همان معیاری که دانشگاه برای هزینه ی زندگی دانشجویی درنظر میگیره و فاند میده )

این سوال از اینجا به ذهنم رسید که میبینم کسایی هستن مثلا 20 هزارتا فاند گرفتن و کسایی تا 70 هزارتا هم گرفته اند. خواستم ببینم صرفا به دلیل بالا بودن شهریه آن دانشگاه و زندگی در آن شهر هست یا نه و اون دانشجو به دلیل برتر بودن موقعیتش حقوق بیشتری دریافت کرده (اگر دلیل دوم باشه ، این افزایش چند درصد استاندارد اون دانشگاه (سایر فول فاندها) میتونه باشه؟ )

ممنون
    سلام. اونی که میگه فاندم 20 هزارتاس، خالص شده ش را میگه ! یعنی با کسر شهریه دانشگاه میشه اونقدر ! اونی هم که میگه 70 هزار تاس ، رقم کلیش را میگه که خب به خاطر tuition waive بودن ،دانشگاه مثلا 40 هزار تاش را کم میکنه و خالص سی هزار تا میرسه به دستش ! مثلا همون اولی هم میتونه بگه فاند کلی من 55 هزار تاس احتمالا ! من فک میکنم اکثر اکثر دانشجوها(شایدم همشون) اینجا ماهانه بین 1300 تا 2500 فاند میگیرن ! همین ! اونی که 2500 میگیره خب شاید هزینه ها زندگی هم گرونتر باشه اونجا ! 2500 در ماه فاند واقعا خوبیه !
    راجع به هزینه ها پایه ی زندگی به نظرم از 1000 تا 2000 دلار در ماه هست ! بسته به شهر !

Junior Member

بعضی وقتها biglots هم چیزای خوبی داره با قیمت مناسب
    نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    دوستان واسع خرید میز ناهارخوری واسه آشپزخونه چه پیشنهادی دارن ؟

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

سلام، دوستان دوتا سوال:
    ۱- به نظرتون ماهیانه ۲۵۰۰$ برای زندگی متاهلی در شهر نیویورک (بروکلین) کافیه؟ حساب کنید یه زندگی معمولی دانشجویی بهمراه اجاره ی یک آپارتمان یک خوابه.
    ۲- جایی یا کسی سراغ دارید که ریز هزینه های زندگی در شهر گرون نیویورک رو گفته باشه یا بدونه؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    سلام، دوستان دوتا سوال:
    ۱- به نظرتون ماهیانه ۲۵۰۰$ برای زندگی متاهلی در شهر نیویورک (بروکلین) کافیه؟ حساب کنید یه زندگی معمولی دانشجویی بهمراه اجاره ی یک آپارتمان یک خوابه.
    ۲- جایی یا کسی سراغ دارید که ریز هزینه های زندگی در شهر گرون نیویورک رو گفته باشه یا بدونه؟
    ممنون
    سلام
    من زياد رو ريز هزينه ها نيستم اما خودم براي يك دونه اطاق تكي بدون اينترنت چيزي كه برام پيدا كردن دوستان حدود ماهي 800 دلار بود. خوب با اين اوصاف ترجيحا شهرهاي نزديك به نيو يورك توصيه ميشه چون هزينه ي مكان خيلي بالاست حالا باز توي خودشم محله مهمه كه شما تو هر محله ايي هم نميتوني ساكن شيد. براي زندگي متاهلي؟؟؟نميتونم نظر بدم مجردي رو حساب كردم خيلي سنگين بود و جدا نميشد هندل كرد.بازم بگرديد و ببينيد با 2500 ميشه واقعا.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    من زياد رو ريز هزينه ها نيستم اما خودم براي يك دونه اطاق تكي بدون اينترنت چيزي كه برام پيدا كردن دوستان حدود ماهي 800 دلار بود. خوب با اين اوصاف ترجيحا شهرهاي نزديك به نيو يورك توصيه ميشه چون هزينه ي مكان خيلي بالاست حالا باز توي خودشم محله مهمه كه شما تو هر محله ايي هم نميتوني ساكن شيد. براي زندگي متاهلي؟؟؟نميتونم نظر بدم مجردي رو حساب كردم خيلي سنگين بود و جدا نميشد هندل كرد.بازم بگرديد و ببينيد با 2500 ميشه واقعا.
    شادزي
    ممنون سایمون جان.
    این اتاقی که گفتی توی بروکلین بود؟ با اینحساب به نظر میرسه یه سوئیت تک خوابه حدود 2000 تا بشه
    از چه نظر گفتید توی هر محله ای نمیشه زندگی کرد؟ امنیت؟
    بازم ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    ممنون سایمون جان.
    این اتاقی که گفتی توی بروکلین بود؟ با اینحساب به نظر میرسه یه سوئیت تک خوابه حدود 2000 تا بشه
    از چه نظر گفتید توی هر محله ای نمیشه زندگی کرد؟ امنیت؟
    بازم ممنون

من خودم دنبال اطاق نرفتم و دوستانم برام گشتند. و وقتي حدودي دستم اومد اون يك دانشگاه رو كلا بيخيال شدم چون در مقايسه با تگزاس واقعا گرونه.نزديك نيويورك يك سري شهر هاي كوچيك هست كه به مراتب ازرونتره. و راهي هم نيست تا خود شهر. بروكلين از محله هاي قديميه.بله منظورم امنيت بود. به هر حال شما اگر مجبور باشيد به نظر من از ايراني هاي هم دانشگاهيتون ميتونيد كمك بگيريد. چون اونها الان ديگه دستشون اومده كجا سويت بگيرن هم به صرفه تره هم امن تره. اين اجتماعات ايراني داخل دانشگاهتون.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)