صفحه 57 از 111 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام
    من هنوز تو خریدن نان مشکل دارم! دوستان میتونن بگن بهترین نوع نان حالا BRANDش مهم نیست چیه که هم آدم رو سیر بکنه هم زیاد گرون نباشه و زیاد بمونه؟
    بحثهای مفید جناب مهراد هم جای تشکر داره واقعا. من هم سعی میکنم با همون 100 یا 120 دلار ماهی هزینه خورد و خوراک جمعش کنم. البته با کمی مشقت!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز تو خریدن نان مشکل دارم! دوستان میتونن بگن بهترین نوع نان حالا BRANDش مهم نیست چیه که هم آدم رو سیر بکنه هم زیاد گرون نباشه و زیاد بمونه؟
    بحثهای مفید جناب مهراد هم جای تشکر داره واقعا. من هم سعی میکنم با همون 100 یا 120 دلار ماهی هزینه خورد و خوراک جمعش کنم. البته با کمی مشقت!
    نون چیز خیلی‌ سلیقه‌ای هست. من خودم نون‌های slice شده رو موقعی که sale هست می‌خرم. بیشتر هم از این نون های multigrain و oatnut و امثالهم. بین ۲ تا ۲.۵ دلار در هر بسته در میاد. برخی‌ نون‌های دیگه مثل نون سیب زمینی‌ هم هست که حدود ۱.۵ تا ۲ دلار میشه. اینها سلیقه منه. معمولاً بچه‌های ایرانی‌ بیشتر به نون پیتا علاقه دارن که بسته‌ای ۱ تا ۱.۵ دلار از مغازه‌های عرب یا پاکستانی می‌تونید بخرید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

دوستان اینها فروشگاههای اطراف ما هست که سعی میکنیم هر بار نهایتا به 3 تا شون سر بزنیم.سیستم خرید رو هم اگر بشه قرار به این منوال بزاریم اگر مشکلی هست بفرمایید اصلاح شه.اگر هم نکته ای در باب این مغازه ها هست بگید:
    Aldi: بخش زیادی از خریدهای میوه و سایر اقلام غذایی
    Sam's club:خریدهای کلی مثل گوشت یا مرغ ،ماهی ،دستمال توالت و ...
    Walmart : خریدهایی که sale هستن + کوپن یا clearance
    Target : مثل والمارت
    Dierberg :گویا کلا گرون هست!
    Shop n save:مثل والمارت
    Wallgreen
    Deals:خریدهایی مروبوط به وسایل دم دستی،آشپزخانه،حمام و ...
    Kohls
    Home depot
    Sears
    Best buy
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

سلام
    سلام، من واسه صبحانه همین نون توست رو می خرم (که البته اونم مدل های مختلف داره، آرد سفید، کامل گندم، دارچین و کشمش! you name it!) و واسه وعده های ناهار یا شام هم نون باگت (فرانسوی). نون های همبرگرشون شکر داره اگه بخرمشون بشتر به عنوان نون قندی استفاده می کنمشون. من با نگه داشتن نون تو فریزر موافق نیستم اما تو یخچال تا دوهفته نگهشون می دارم. البته بیشتر هم می مونن. نون صبحانه رو تو توستر یا فر می تونین گرم کنین و نون باگت رو هم تو فر یا مایکروفر. روی نون تاریخ مصرف دو سه روزه داره، اما تو یخچال می تونین راحت و با طعم خودش نگهش دارین. قیمتشون هم همینطور که آقا مهراد گفتن حدود 2 دلار هست. یه کم بیشتر یه کم کمتر.

اینها تجربیات من بود. امیدوارم که کمک کنه و توضیح واضحات نبوده باشه!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

دوستان، برای میوه چه کار میکنید؟ کلا بدن در روز به چه میزان میوه نیاز داره؟ جایی هست که بشه میوه ارزون پیدا کرد؟

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    سلام،
    کسی در مورد خرید دوچرخه تجربه داره. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    این سوال من هم هست. همچنین راجع به موتور.
    بعلاوه اگر دوستانی که دستی بر آتش دارن، در مورد حمل و نقل با این دو روش نظری دارن، بیان بگن و ما رو روشن کنن. ممنون. مثلا اینکه کدوم نوع از دوچرخه مناسبتره؟ road یا mountain یا ...؟
    روی کاغذ اینطور بنظر میرسه که استفاده از موتور بدلیل هزینه های پایینش (اولیه، سوخت، پارکینگ، بیمه،...) یک روش صرفه جویی خیلی خوبه اما در عمل نمیدونم که چه موانعی ممکنه پیش بیاد.
    ممنون
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

Banned

دوستان این اصلاح سر خیلی گرونه در امریکا؟! وای اگر میدونستم کچل میکردم موقع اومدن حداقل یه ماهی عقب بندازیم اصلاح رو.
    پیشنهاد دوستانی که آمریکا هستن به خصوص اونایی که موهاشون زود بلند میشه چیه؟ احتمالا باید به تیپ جدید با موی بلند عادت کرد!
    خودمون اصلاح بکنیم؟(من که دستگاهش رو ندارم و فکر کنم بخوام بخرم هم همون بهتر برم BARBER)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

دوستان این اصلاح سر خیلی گرونه در امریکا؟! وای اگر میدونستم کچل میکردم موقع اومدن حداقل یه ماهی عقب بندازیم اصلاح رو.
    پیشنهاد دوستانی که آمریکا هستن به خصوص اونایی که موهاشون زود بلند میشه چیه؟ احتمالا باید به تیپ جدید با موی بلند عادت کرد!
    خودمون اصلاح بکنیم؟(من که دستگاهش رو ندارم و فکر کنم بخوام بخرم هم همون بهتر برم BARBER)
    ماشین اصلاح رو که باید از ایران میاوردید. ولی‌ همین‌جا هم میشه یک ماشین اصلاح نسبتا خوب رو بین ۴۰ تا ۸۰ دلار خرید. ارزون هاش که ۲۰ دلاره به لعنت خدا نمی‌ارزه.

برای سلمونی رفتن هم مجبور نیستید برید جاهای سوپردولوکس. به قول جناب رشیدی که در مورد خرید تشک فنری ارجاع میداد به جایی‌ نزیک خونه خودشون، دم دانشگاه تولیدو یک سلمونی هست که با ۱۰-۱۵ دلار اصلاح میکنه و کیفیت کارش هم خوبه. شاید دم دانشگاه شما هم پیدا بشه. البته این بنده خدا من هر وقت از دم سلمونیش ردّ میشدم و موهای خیلی‌ بلند من رو میدید، به من به چشم یک مشتری بالقوه نگاه میکرد ولی‌ دریغ از یک بار اصلاح.

از شوخی گذشته، برای سلمونی رفتن هم کوپن هست. haircut و coupon رو گوگل بفرمایید. یکی‌ از معروف هاش Great Clip هست که تقریبا همه جای آمریکا شعبه داره. گوگل کنید سلمونی‌های محلّی که کوپن داشته باشن در شهر شما هم پیدا میشه. توی Groupon و همچنین دفترچه‌های کوپن که لای روزنامه روز یکشنبه هست یا این دفترچه‌های کوپن که میذارن دم خونه تون هم ممکنه برای سلمونی‌های محلّی شهرتون کوپن پیدا کنید.

پست‌های قدیمی‌ همین تاپیک رو هم بخونید. برخی‌ دوستان در این زمینه کلی‌ بحث و تبادل نظر کردن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اولا در مورد سلمونی ارزون قیمت اینچا آرایشگرای مکزیکی هستن که ارزون تر جساب می کنند (11 دلار). در مورد اصلاح سر توسط خودتون دنبال ماشین هایی بگردید که روش نوشته Do it Yourself - توی والمارت به عنوان مثال راحت پیدا می شه.
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadk25 نمایش پست ها
    اولا در مورد سلمونی ارزون قیمت اینچا آرایشگرای مکزیکی هستن که ارزون تر جساب می کنند (11 دلار). در مورد اصلاح سر توسط خودتون دنبال ماشین هایی بگردید که روش نوشته Do it Yourself - توی والمارت به عنوان مثال راحت پیدا می شه.
    خیلی ممنون
    اره بابا نمیخوام که ارایش کنم. همینطور میخوام کوتاه کنم.
    باید اگر دستگاه نخریدم دنبال کوپن هایی باشم که مهراد گفتن. نگاه که میکردم نوشته get a coupon, and we do it for 6.99 dollars این 0.99 های امریکا من رو کشته!
    البته هنوز وارد نشدم چطوری اون کوپن رو پرینت کنم. یعنی خیلی درب و داغونه سایتاش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)