صفحه 58 از 111 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام دوستان کسی از اجاره STUDIO که یه نوع خونه خیلی کوچیک و مختصره خبر داره، فکر کنم با ماهی 700 تا 800 دلار بشه تو کالیفرنیا برای زندگی دانشجویی اجاره کرد...2 تا 3 نفر هم میتونند توش زندگی کنند...ماشین های RV هم که خودش یک ون به صورت خونه ای متحرک هستش نیز می تونه خوب باشه،شنیدم که حدود 10 هزار دلار قیمتشه...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MEDIAK نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از اجاره STUDIO که یه نوع خونه خیلی کوچیک و مختصره خبر داره، فکر کنم با ماهی 700 تا 800 دلار بشه تو کالیفرنیا برای زندگی دانشجویی اجاره کرد...2 تا 3 نفر هم میتونند توش زندگی کنند...ماشین های RV هم که خودش یک ون به صورت خونه ای متحرک هستش نیز می تونه خوب باشه،شنیدم که حدود 10 هزار دلار قیمتشه...
    ماشین RV رو کجا میخواهید پارک کنید؟ کنار خیابان؟!

زندگی در این ماشینها از نظر امنیت و کیفیت زندگی تقریبا مشابه همان خوابیدن گوشه خیابان است.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط MEDIAK نمایش پست ها
    خلاف به عرض رسوندن. studio همون چیزی هست که توی ایران بهش میگن سوئیت و حد اکثر ۲ نفر بتونن توش زندگی‌ کنن. تازه اگه مدیریت آپارتمان به همون دو نفر گیر نده. studio یا efficiency اتاق خواب نداره. یک اتاق نشیمن هست با آشپزخونه. پست‌های قبلی‌ رو بخونید بیشتر توضیح دادم. در ضمن studio اسمش در رفته که ارزونه، بسته به شرایط و محل ممکنه بتونید آپارتمان یک خوابه رو با قیمت ارزونتر از studio پیدا کنید. البته گاهی‌ وقت‌ها ممکنه شانس بیارید و studio ارزون هم پیدا کنید.

در مورد RV هم همونطور که دوستمون گفت هر جایی‌ نمیشه پارک کرد. در محل‌های خاصی‌ مثل trailer park یا RV park می‌تونید پارک کنید که اولا برای پارک ازتون هزینه میگیرن و ثانیا تیپ کسانی‌ که در اونجور جاها زندگی میکن، بعید می‌دونم به گروه خونی شما بخوره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ماشین اصلاح رو که باید از ایران میاوردید. ولی‌ همین‌جا هم میشه یک ماشین اصلاح نسبتا خوب رو بین ۴۰ تا ۸۰ دلار خرید. ارزون هاش که ۲۰ دلاره به لعنت خدا نمی‌ارزه.

برای سلمونی رفتن هم مجبور نیستید برید جاهای سوپردولوکس. به قول جناب رشیدی که در مورد خرید تشک فنری ارجاع میداد به جایی‌ نزیک خونه خودشون، دم دانشگاه تولیدو یک سلمونی هست که با ۱۰-۱۵ دلار اصلاح میکنه و کیفیت کارش هم خوبه. شاید دم دانشگاه شما هم پیدا بشه. البته این بنده خدا من هر وقت از دم سلمونیش ردّ میشدم و موهای خیلی‌ بلند من رو میدید، به من به چشم یک مشتری بالقوه نگاه میکرد ولی‌ دریغ از یک بار اصلاح.

از شوخی گذشته، برای سلمونی رفتن هم کوپن هست. haircut و coupon رو گوگل بفرمایید. یکی‌ از معروف هاش Great Clip هست که تقریبا همه جای آمریکا شعبه داره. گوگل کنید سلمونی‌های محلّی که کوپن داشته باشن در شهر شما هم پیدا میشه. توی Groupon و همچنین دفترچه‌های کوپن که لای روزنامه روز یکشنبه هست یا این دفترچه‌های کوپن که میذارن دم خونه تون هم ممکنه برای سلمونی‌های محلّی شهرتون کوپن پیدا کنید.

پست‌های قدیمی‌ همین تاپیک رو هم بخونید. برخی‌ دوستان در این زمینه کلی‌ بحث و تبادل نظر کردن.
    مهراد جان جالبه الان یه کوپن پیدا کردم نوشته off for new customers 50%. یعنی نصف حساب میکنه و تاریخ اعتبار یک ماهه هستش! جالبه رنج قیمت ها رو نگاه کردم تو سایت نوشته 10 الی 30 دلار. حالا من که فقط میخوام زپرتی! کله ام رو بزنم فکر کنم با این کوپن بشه 6 یا 7 دلاری نهایتا کار رو یکسره کرد درسته؟!! یا میری پیششون میگن 20 دلاره قیمت پس شما بده 10 دلار؟! از این کارا هم میکنن!
    هرچند با این وضعی که پیش میرم و به قول خودت موها هم زیاده همه سلمونی ها وقتی از جلوشون رد میشی سینه چاک میشن باید کلبه درویشی راه بندازم

Banned

سلام دوباره
    دوستان به خصوص مهراد جان مثلا من که میخوام به فرض کوپن والمارت رو پیدا کنم رفتم تو این سایت پایین و اون رو پرینت رنگی بگیرم ببرم کافیه دیگه درسته؟ حالا هر صفحه ای رو...
    http://coupons.walmart.com/
    رشته و دانشگاه

برای اینجور وبسایت‌ها کوپن‌هایی‌ که می‌خواهید انتخاب می‌کنید و بعد روی دکمه پرینت کلیک می‌کنید. معمولا اینجور وبسایت‌ها از شما میخوان که یک برنامه مخصوص رو روی کامپیوتر نصب کرده باشید تا بتونید کوپن‌ها رو پرینت بگیرید. در پست‌های قدیمی‌ تر مفصّل در این مورد توضیح دادم.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned

از دوستان کسی هست در مورد ایالت داکوتای جنوبی زندگی کنه یا دانشجو باشه؟
    من واسه تابستون SUBLEASE کردم ولی از پاییز باید دنبال خانه باشم. من پرسیدم اینجا میگن ما 1 ساله میدیم. میخواستم ببینم همه ایالت ها اینطوریه. اخه من خوندم پستها رو اینطور نبود. البته من فقط از دو یا 3 جا پرسیدم نمیدونم اصولا اگر هم پیدا کردم 6 ماهه به صرفه تر باشه یا همون 1 ساله.
    اگه یکی خوشش نیومد باید 1 سال بمونه درسته؟
    بعدش از نظر هزینه چی کدوم یکی کلا به صرفه تره؟ ایا قرارداد مدتش بیشتر باشه قیمتش کمتره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    برای اینجور وبسایت‌ها کوپن‌هایی‌ که می‌خواهید انتخاب می‌کنید و بعد روی دکمه پرینت کلیک می‌کنید. معمولا اینجور وبسایت‌ها از شما میخوان که یک برنامه مخصوص رو روی کامپیوتر نصب کرده باشید تا بتونید کوپن‌ها رو پرینت بگیرید. در پست‌های قدیمی‌ تر مفصّل در این مورد توضیح دادم.
    تشکر مهراد جان
    بله نصب کردم هم یه برنامه مخصوصی بود و هم کوپن پرینتر!
    فقط سوال من اینه الان اون سایتی که گذاشتم مثلا یکی از کوپنها رو بزنم بعد پرینت کنم(خودش نوشته رنگی باشه نباشه مهم نیست تو policy) اخه اونا بارکد و ... ندارن که؟!

• Must have a valid expiration date
    • Must have a scannable bar code

رشته و دانشگاه

وقتی‌ پرینت بگیرید، همه این چیزا رو می‌بینید. باز هم میگم پست‌های قبلی‌ رو بخونید جای دوری نمیره. شما اصرار دارید بدون خواندن پست‌های قبلی‌ سوال بپرسید. اینجوری فقط تعداد پست‌های تاپیک زیاد میشه و کار رو برای بقیه کاربران مشکل میکنه.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست در مورد ایالت داکوتای جنوبی زندگی کنه یا دانشجو باشه؟
    من واسه تابستون SUBLEASE کردم ولی از پاییز باید دنبال خانه باشم. من پرسیدم اینجا میگن ما 1 ساله میدیم. میخواستم ببینم همه ایالت ها اینطوریه. اخه من خوندم پستها رو اینطور نبود. البته من فقط از دو یا 3 جا پرسیدم نمیدونم اصولا اگر هم پیدا کردم 6 ماهه به صرفه تر باشه یا همون 1 ساله.
    اگه یکی خوشش نیومد باید 1 سال بمونه درسته؟
    بعدش از نظر هزینه چی کدوم یکی کلا به صرفه تره؟ ایا قرارداد مدتش بیشتر باشه قیمتش کمتره؟
    برو به این سایت هرچی بخوای توش هست
    http://sd.craigslist.org/
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)