صفحه 60 از 111 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام دوستان

کسی در مورد هزینه های دندون پزشکی در آمریکا میدونه؟؟ شنیدم که خیلی گرون هست و بیمه دانشجویی پوشش نمیده . درسته؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebbi_hr نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی در مورد هزینه های دندون پزشکی در آمریکا میدونه؟؟ شنیدم که خیلی گرون هست و بیمه دانشجویی پوشش نمیده . درسته؟
    برخي بيمه هاي دانشجويي پوشش ميدن ولي قاعده كلي نداره. در مورد راههاي پايين آوردن هزينه هاي دندونپزشكي در پستهاي قبلي اين تاپيك مقداري نوشتم. برخي دوستان در تاپيك مربوط به بيمه و مسايل درماني هم مطالبي نوشتن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbarani نمایش پست ها
    آقا اگه متعهل باشی و یه نینی هم داشته باشی چقدر میاد رو این مبلغ؟ میشه جوری زندگی کرد که نخوای از خونواده پدری پولی کمک بگیری؟
    ممنون
    کجا؟کدوم ایالت؟کدوم شهر؟چطور بخوای زندگی کنی.اینا همه اش مهمه.ولی به نظرم زن و شوهر و یک بچه باید 2000 تا آب بخوره.چون خرج بچه خودش خیلی زیاده.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    کجا؟کدوم ایالت؟کدوم شهر؟چطور بخوای زندگی کنی.اینا همه اش مهمه.ولی به نظرم زن و شوهر و یک بچه باید 2000 تا آب بخوره.چون خرج بچه خودش خیلی زیاده.
    دقيقا به همون كدوم شهر و ايالت بستگي داره. ولي جاهاي ارزون آمريكا فكر كنم بشه با ماهي ١٠٠٠ تا هم جمعش كرد. حالا شايد كمي بيشتر از ١٠٠٠ تا. در مورد زندگي متاهلي بدون ني ني كه مي دونم با ماهي ٧٥٠ تا ميشه يه كاريش كرد. البته در مورد ني ني هنوز تجربه شخصي ندارم ولي انشاالله موقعي كه تجربه شخصي پيدا كردم ميام اينجا مي نويسم.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    دقيقا به همون كدوم شهر و ايالت بستگي داره. ولي جاهاي ارزون آمريكا فكر كنم بشه با ماهي ١٠٠٠ تا هم جمعش كرد. حالا شايد كمي بيشتر از ١٠٠٠ تا. در مورد زندگي متاهلي بدون ني ني كه مي دونم با ماهي ٧٥٠ تا ميشه يه كاريش كرد. البته در مورد ني ني هنوز تجربه شخصي ندارم ولي انشاالله موقعي كه تجربه شخصي پيدا كردم ميام اينجا مي نويسم.
    مهراد جان باتجربه ی ما:
    میتونی بهم یه قوت قلب بدی ببینم که آیا 2 نفر آدم بسیار صرفه جو و کم خرج (و بسیار کم غذا) توی لوگان،یوتا اگر ماهی 300 تا اجاره خونه بدن، میتونن با 600-700 تا زندگیشونو بگذرونن.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    مهراد جان باتجربه ی ما:
    میتونی بهم یه قوت قلب بدی ببینم که آیا 2 نفر آدم بسیار صرفه جو و کم خرج (و بسیار کم غذا) توی لوگان،یوتا اگر ماهی 300 تا اجاره خونه بدن، میتونن با 600-700 تا زندگیشونو بگذرونن.
    در مورد اون اجاره ماهي ٣٠٠ تا زياد مطمئن نيستم. تا جايي كه من مي دونم هيچ جا نميشه آپارتمان يك خوابه رو با ماهي ٣٠٠ گير آورد مگه اينكه محلش مشكل دار باشه. حتي همون توليدو ما هم كه خيلي ارزونه آپارتمان يك خوابه قابل سكونت دست كم ماهي ٣٥٠ تا هست. بله آپارتمانهاي ارزونتر هم هست ولي يا محله اش مشكل داره يا آپارتمان. در مورد جزييات هزينه هاي زندگي در لوگان اطلاع دقيق ندارم ولي مي دونم كه كلا جاي ارزوني هست. اگه شما تونستيد در محله خوب اونجا آپارتمان ماهي ٣٠٠ تا پيدا كنيد، به شما اطمينان ميدم با ماهي ٦٠٠-٧٠٠ تا ميتونيد اونجا زندگي كنيد. البته به شرط عمل به نصايح ارزشمند من در اين تاپيك در مورد روشهاي صرفه جويي.

Banned

با اجازه از دوستان من یه مطلب راجع به سوالاتی که از جناب مهراد پرسیده میشه بگم اونم اینه که شما این دوست خوب رو معیار قرار ندید( تمام پستهای ایشون بی برو برگرد درست هست و شکی نیست درشون) ولی دوستان افراد خیلی کمی پیدا میشن که بتونن با کوپن هزینه ها رو تا اینقدر پایین نگه دارن. عمل به این نصایح خودش کلی وقت گیر هست و به خصوص دانشجوهای مهندسی که اکثرا وقت شستن ظرف رو هم ندارن خیلی سخت بتونن اینطوری کوپن باز بشن. البته خود مهراد هم میگن که چند سالی اونجا هستن و تجربه اندوزی کردن. ولی صحبت من با اونایی هست که تازه میان کلا.
    درسته مثلا من خودم هزینه ها رو خیلی پایین نگه داشتم و کلا یکبار از کوپن استفاده کردم چون من خرید انچنانی نمیکنم و کلا غیر خوراکی چیزی نخریدم و میوه ای هم نیستم مثل ایشون.
    فقط صحبت من این بود که همیشه اعداد رو بالای این اعدادی که میگن در نظر بگیرید تا به مشکل نخورید.
    راحع به اپارتمان هم بله دیگه 350 تا کم کمشه البته اکثرا بدون utility و حداقل شاید اب رو پوشش بدن.
    شما یادتون نره هزینه های برق و اب و اینترنت و ...رو مثلا در نظر بگیرین. البته خوب بعضی افراد اکثرا وقت رو در دانشگاه میگذرونن تا این هزینه ها پایین بیاد!!

موفق باشید

رشته و دانشگاه

صرفه جويي در زندگي فقط كوپن بازي نيست. در نظر گرفتن همه نكاتي هست كه در اين تاپيك من و بقيه دوستان گفتيم. خود من اين سالهاي اخير وقت و حوصله كوپن بازي نداشتم ولي در دوران مجرديم كل هزينه هاي زندگيم از ماهي ٦٠٠ دلار خيلي بيشتر نميشد (توي زمستون به دليل هزينه هاي گرمايش مقداري بيشتر ميشد). البته اين رو هم هميشه ميگم كه توليدو جاي ارزوني هست. بعضي جاهاي آمريكا با ٦٠٠ دلار حتي آپارتمان خشك و خالي هم نمي تونيد بگيريد چه رسه به بقيه هزينه ها.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    صرفه جويي در زندگي فقط كوپن بازي نيست. در نظر گرفتن همه نكاتي هست كه در اين تاپيك من و بقيه دوستان گفتيم. خود من اين سالهاي اخير وقت و حوصله كوپن بازي نداشتم ولي در دوران مجرديم كل هزينه هاي زندگيم از ماهي ٦٠٠ دلار خيلي بيشتر نميشد (توي زمستون به دليل هزينه هاي گرمايش مقداري بيشتر ميشد). البته اين رو هم هميشه ميگم كه توليدو جاي ارزوني هست. بعضي جاهاي آمريكا با ٦٠٠ دلار حتي آپارتمان خشك و خالي هم نمي تونيد بگيريد چه رسه به بقيه هزينه ها.
    درسته فقط منظورم اون قسمت های کوپن بود وگرنه صرف صرفه جویی بستگی به فردش داره واقعا.
    خود من هزینه هام از 500 تا نهایت 520 تا بالاتر نمیره.
    دقیقا در مورد ایالت و تفاوتاش هم کاملا موافقم. جایی که میشه با 350 تا خونه گرفت ممکنه در جایی دیگر فقط انباری همون خونه رو بدن به فرد.
    موفق باشی.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    درسته فقط منظورم اون قسمت های کوپن بود وگرنه صرف صرفه جویی بستگی به فردش داره واقعا.
    خود من هزینه هام از 500 تا نهایت 520 تا بالاتر نمیره.
    دقیقا در مورد ایالت و تفاوتاش هم کاملا موافقم. جایی که میشه با 350 تا خونه گرفت ممکنه در جایی دیگر فقط انباری همون خونه رو بدن به فرد.
    موفق باشی.
    شما در SDSU درس می خوانید یعنی شهر سن دیگو (یکی از شهر های گران آمریکا) در ایالت کالیفرنیا و هزینه هایتان از ۵۲۰ دلار بیشتر نمی شود آن هم بدون کوپن!!!

بر شما لازم است که روش صرفه جویی و هزینه های زندگی خود را شرح دهید ، باشد که ما هم بتوانیم با دو برابر این میزان (در شهر های با گرانی مشابه سن دیگو) زندگی کنیم

اگر خانه یا محله مشکل نداشته باشد ، نمی توانم با کمتر از ۴۵۰ (اکثرا ۵۰۰ دلار) اتاقی پیدا کنم.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)