صفحه 61 از 111 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    شما در SDSU درس می خوانید یعنی شهر سن دیگو (یکی از شهر های گران آمریکا) در ایالت کالیفرنیا و هزینه هایتان از ۵۲۰ دلار بیشتر نمی شود آن هم بدون کوپن!!!

بر شما لازم است که روش صرفه جویی و هزینه های زندگی خود را شرح دهید ، باشد که ما هم بتوانیم با دو برابر این میزان (در شهر های با گرانی مشابه سن دیگو) زندگی کنیم

اگر خانه یا محله مشکل نداشته باشد ، نمی توانم با کمتر از ۴۵۰ (اکثرا ۵۰۰ دلار) اتاقی پیدا کنم.
    نه دوست عزیز ما رو چه به کالیفرنیا...اون منطقه جزو مناطق گرون به حساب میاد و بهتره شما خیلی زودتر بیاید تا بهترین جا رو برای خودتون انتخاب کنید. دقت کنید ممکنه جاهایی باشن که برق و اب و اینترنت روشون باشه ولی کمی گرونتر از معمولی ها باز میارزه اونا رو هم در نظر بگیرید.
    در ضمن اون تشابه اسمی بود همانطور که میدونید واسه اینجور abbreviation ها هزار تا عبارت در میاد! گوگل کنید متوجه میشید.
    موفق باشی.

"Happy Independence Day"

صحبت از صرفه جویی و کوپن شد ، دوستانی که به دنبال صرفه جویی هستید گوش بزنگ باشید که "Target" به غیر از اون "Black Friday" اصلی یه "Black Friday" هم در جولای داره و گفتن که قراره تخفیف های درست و حسابی بدن روی اجناسشون. خلاصه گوش به زنگ باشید شاید تخفیف درست حسابی گیرتون اومد(Target.com/Blackfriday).
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

کسی تا حالا لپتاپ refurbished داشته؟
    قیمتاشون که خیلی مناسبه ولی به نظرتون به ریسکش می ارزه؟ به محصولات refurbished کدوم یک از شرکتها میشه اعتماد کرد؟

ممنون

با سلام

می خواستم بدونم کجا بهتره برای خرید ادکلن. توی CVS دیدم که داره ولی وقتی مقایسه قیمت با آمازون می کنم خیلی تفاوت داره. مشکل من اینه که اول باید تست کنم ببینم بدرد من می خوره یا من. میشه دوستان بگن از کجا میشه تست کرد ادکلن رو و بعدش رفت آنلاین از آمازون خرید.

با تشکر

Macy's معمولا بهترین آفرها رو من پیدا کردم. تنوع هم زیاد داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم بدونم کجا بهتره برای خرید ادکلن. توی CVS دیدم که داره ولی وقتی مقایسه قیمت با آمازون می کنم خیلی تفاوت داره. مشکل من اینه که اول باید تست کنم ببینم بدرد من می خوره یا من. میشه دوستان بگن از کجا میشه تست کرد ادکلن رو و بعدش رفت آنلاین از آمازون خرید.

با تشکر
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member honarz آواتار ها

Smile پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

"در ضمن بدون اينكه بخوام وارد جزييات فني بشم، سيستمها و پروتكلهاي مخابراتي آمريكا با ايران تفاوتهايي داره و بين اپراتورهاي عمده موبايل آمريكا فقط AT&T و T-Mobile هستن كه گوشيهاي مورد تاييدشون سيم كارت ميخوره. اين رو براي كساني گفتم كه از ايران با خودشون گوشي ميارن. بقيه اپراتورهاي عمده و غير عمده موبايل آمريكا معمولا پروتكل CDMA هستن و از گوشيهاي سيم كارت خور ايران نميشه در اونها استفاده كرد. برخي اپراتورهاي كوچولوي ديگه هم هستن كه گوشيهاشون سيم كارت ميخوره ولي اونجور اپراتورهاي كوچولو نه پوشش شبكه آنچناني دارن و نه خدمات آنچناني."
    سلام، باتشکر از آقا مهراد میشه لطفا در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدین؟! ممنونم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط honarz نمایش پست ها
    "در ضمن بدون اينكه بخوام وارد جزييات فني بشم، سيستمها و پروتكلهاي مخابراتي آمريكا با ايران تفاوتهايي داره و بين اپراتورهاي عمده موبايل آمريكا فقط AT&T و T-Mobile هستن كه گوشيهاي مورد تاييدشون سيم كارت ميخوره. اين رو براي كساني گفتم كه از ايران با خودشون گوشي ميارن. بقيه اپراتورهاي عمده و غير عمده موبايل آمريكا معمولا پروتكل CDMA هستن و از گوشيهاي سيم كارت خور ايران نميشه در اونها استفاده كرد. برخي اپراتورهاي كوچولوي ديگه هم هستن كه گوشيهاشون سيم كارت ميخوره ولي اونجور اپراتورهاي كوچولو نه پوشش شبكه آنچناني دارن و نه خدمات آنچناني."
    سلام، باتشکر از آقا مهراد میشه لطفا در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدین؟! ممنونم.
    كدوم قسمتش رو بيشتر توضيح بدم؟ بحثهاي فني پروتكلهاي مخابراتي كه مربوط به اين تاپيك نيست. شما اگه ميخواهيد گوشي خودتون رو از ايران ببريد، با اپراتورهايي مثل AT&T و T-Mobile و Lycamobile كار مي كنه. براي توضيح بيشتر در مورد اين چيزا تاپيك زير رو ببينيد

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D9%84)/page10

و اينجا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوست عزیز مهرداد،
    این گیفت کارت ها و پوینت و بونوس های بانکی رو چطوری جمع می کنی؟
    اینجا تو فروشگاه ها ک می ری فقط بونوس کارت دارند و من نمی دونم ازین گیفت کارت هاشون میشه چطوری استفاده کرد!!
    مثلا میگه 25 دلار باید بدی تا گیفت کارتمون بخری و ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط mmsh81 : August 1st, 2014 در ساعت 07:46 PM

رشته و دانشگاه

شما وقتي از كرديت كارت استفاده كنيد بانك بهتون پوينت ميده. خيلي بانكها حتي براي گرفتن كرديت كارت بهتون مقادير قلمبه اي پوينت ميدن به عنوان bonus. مثلا ٢٠٠٠ تا ٥٠٠٠ تا و گاهي وقتها بيشتر به عنوان bonus. بعد براي خريدهايي كه با كرديت كارت مي كنيد هم پوينت ميدن. مثلا براي خريد بنزين به ازاي هر دلار ٢ يا ٣ پوينت. اين پوينها رو ميشه به صورت پول استفاده كرد. ولي خيلي بانكها نحوه تبديل پوينت به پول رو به صورت منصفانه انجام نميدن. مثلا براي ٥٠٠٠ پوينت به جاي اينكه ٥٠ دلار بدن ٢٥ دلار ميدن. ولي اگه پوينتها رو به گيفت كارت تبديل كنيد به صرفه تر ميشه. يعني ٥٠٠٠ پوينت رو گيفت كارت ٥٠ دلاري ميدن. من اون موقعي كه ميخواستم دوچرخه بخرم، همه پوينتهايي كه از جاهاي مختلف گرفته بودم به گيفت كارت Target تبديل كردم و دوچرخه رو با همين گيفت كارتها خريدم.

در مورد مسائل بانكي و كرديت كارت در تاپيك كدام بانك چه نوع حسابي و همچنين تاپيك برخي كارهايي كه بايد بعد از ورود به آمريكا انجام دهيد مطالبي نوشتم. از سپتامبر ٢٠١٢ به بعد اون پستها رو بخونيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

يكي از دوستان پيغام خصوصي داد در مورد خريد لپ تاپ در آمريكا. توي همين تاپيك صرفه جويي و برخي تاپيكهاي ديگه (فكر كنم تاپيك لوازم مورد نياز براي سفر به آمريكا) دوستان پستهايي گذاشتن و توضيح دادن. شايد تاپيك ديگه اي هم باشه در اين مورد. بهترين زمان لپ تاپ خريدن ايام black friday هست. نزديك شروع سال تحصيلي و همچنين ايام كريسمس هم قيمتهاي خوبي پيدا ميشه ولي به پاي black friday نمي رسه. فروشگاه خاصي نداره. بايد جاهاي مختلف قيمت بگيريد ببينيد كجا ارزونتر در مياد. معمولا والمارت ميشه قيمت خوب گير آورد ولي گاهي وقتها فروشگاههاي ديگه مثل target يا office depot هم قيمتهاي خوب دارن. فروشگاههاي آنلاين كه قيمتهاي خيلي بهتري ممكنه بشه پيدا كرد. مثلا buy.com (كه تازگيها اسمش شده rakuten.com ) يا tigerdirect.com. گاهي وقتها توي groupon.com هم قيمتهاي خوبي براي لپ تاپ و خيلي چيزاي ديگه پيدا ميشه. توي اينجور وبسايتها گاهي وقتها ممكنه لپ تاپ يا لوازم الكترونيكي ببينيد با قيمت عالي ولي توجه كنيد كه ممكنه refurbished باشه. اين شركتها ميان چيزايي كه مشتريان پس دادن يك دستي به سر و گوشش مي كشن و تست مي كنن كه سالم باشه و بعد با عنوان refurbished مي فروشن. چيزهاي refurbished اگه واقعا سالم باشه خوبه ولي آدم نميتونه كامل مطمئن باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)