صفحه 66 از 111 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    سايت rakuten همون buy.com سابق هست كه اسمش عوض شده. سايت معتبري هست ولي بايد مشخصات فني چيزي كه مي خريد با دقت بخونيد كه جنس بد نخريد. اينها فقط واسطه فروش هستن و مسووليت انتخاب جنس بد و خوب با خودتونه. البته يك نكته مهم رو موقع خريد از اينجور سايتها بايد توجه داشته باشيد. وقتي مي بينيد در وبسايتهاي اينجوري چيزي رو (مثلا فلان نوع آداپتور يا فلان نوع سيم رابط) بيش از يك supplier تامين مي كنه حتما تجربه بقيه كاربران رو در مورد اون supplier بخونيد در مورد كيفيت و سرعت ارسال جنس و همچنين شرايط پس دادن جنس. گاهي وقتها ممكنه يك supplier چيزي رو ارزونتر از supplier هاي ديگه ارائه كنه ولي جنس رو دير بفرسته يا سر پس گرفتنش بازي در بياره. نكته مهم ديگه اينكه return policy يا refund policy رو با دقت بخونيد. بعضي supplier ها توي قسمت return policy شرايط سختي براي پس گرفتن جنس ميذارن و مثلا ميگن فقط اگه جنس معيوب باشه پس مي گيرن يا براي پس دادن جنس مهلت كوتاه ميذارن.
    راكوتن از چه لحاظ ميفرماييد معتبره؟ خبر نداريد از كرديت ها دزدي ميكرده اين سايت؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    راكوتن از چه لحاظ ميفرماييد معتبره؟ خبر نداريد از كرديت ها دزدي ميكرده اين سايت؟
    راكوتن معتبره از لحاظ اينكه خود سايت كلاهبرداري نمي كنه. Security breach با دزدي كردن خود سايت فرق داره. اين اتفاق در سالهاي اخير براي خيلي شركتها افتاده و مي افته و در آينده هم خواهد افتاد. موارد فجيعش پارسال بود در Target و همين امسال در Home Depot. آخرين موردش هم همين ٢ ماه پيش بود براي Jimmy Johns. تا هكرها هستن اين چيزا هم هست. در تاپيك بانكي توصيه هايي مطرح شده براي رعايت موارد ايمني خريدهاي بانكي.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member

سلام٬ دوستان چای چه مارکی و از چه کجا میخرید؟ منظورم نپتون نیست مثل چای سیاه شمال٬ رنگی نباشه

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ دوستان چای چه مارکی و از چه کجا میخرید؟ منظورم نپتون نیست مثل چای سیاه شمال٬ رنگی نباشه
    اگر مارک هایی می خواهی که در ایران وجود دارد کافی است به فروشگاه های ایرانی و یا عربی سر بزنی
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Banned

من پستی در مورد لحاف و تشک دیده بودم قبل اومدن الان نمیتونم پیدا کنم. بهترین جا (آنلاین یا حضوری) برای خریدن لحاف حالا کمی درست حسابی کجاست؟ در ضمن انگلیسی این لحاف دقیقا چی میشه؟
    لحاف کمی پر و پیمون میخوام نه مثل پتو!
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط khalas : October 23rd, 2014 در ساعت 01:37 PM

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    من پستی در مورد لحاف و تشک دیده بودم قبل اومدن الان نمیتونم پیدا کنم. بهترین جا (آنلاین یا حضوری) برای خریدن لحاف حالا کمی درست حسابی کجاست؟ در ضمن انگلیسی این لحاف دقیقا چی میشه؟
    خیلی ممنون
    معمولا فروشگاههای زنجیره ای بزرگ همه دارند اما به طور خاص انواع مختلفشون در فروشکاهای به نام معمولا Furniture Mart پیدا میشه. یعنی اینکه شما بسته به محل زندگیتون باید این فروشگاه که مخصوص این کار هست رو پیدا کنید و تهیه نمایید.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    شما فکر کنم منظورت comforter هست. خیلی جاها هم میشه پیدا کرد. از Macy's و JCPenny و TJMaxx گرفته تا Bed Bath & Beyond و Urban Outfitters
    هم آنلاین هم حضوری.

http://www.urbanoutfitters.com/urban...ED-COMFORTER#/

http://www.bedbathandbeyond.com/stor...LT-0&view=grid

http://www1.macys.com/shop/bed-bath/...ng-collections

.....

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    اگر مارک هایی می خواهی که در ایران وجود دارد کافی است به فروشگاه های ایرانی و یا عربی سر بزنی
    اینجا در میشیگان و نزدیک دیترویت مغازه های عربی تمام مدل های چای احمد رو دارند.
    Nothing is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوستانی که از آمازون زیاد خرید میکنن میتونن با استفاده از ایمیل edu. شون رایگان از برخی خدمات prime تحت عنوان amazon studentsاستفاده کنن که به نظر من بهترینش همون سرویس free two-day shipping هست یا 50% تخفیف برای استفاده از prime. من خودم اخیرا یه کتاب گرفتم که به خاطر استفاده از همین سرویس برام با DHL پست شد.
    Quaecumque Vera

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوستانی که شهر و دانشگاهشون سرویس کار رنتال ZIPCAR رو داره هر بار یکی از دوستاتون رو refer کنید یه bonus به مبلغ 40$ میگیرید که خودش تقریبا معادل 4 بار رنت کردن 1 ساعته برای خرید grocery میشه و برای کسایی که ماشین ندارن خوبه.
    Quaecumque Vera

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)