صفحه 67 از 111 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    دوستانی که از آمازون زیاد خرید میکنن میتونن با استفاده از ایمیل edu. شون رایگان از برخی خدمات prime تحت عنوان amazon studentsاستفاده کنن که به نظر من بهترینش همون سرویس free two-day shipping هست یا 50% تخفیف برای استفاده از prime. من خودم اخیرا یه کتاب گرفتم که به خاطر استفاده از همین سرویس برام با DHL پست شد.
    سلام٬ ممنون یک مطلبی را اضافه کنم که٬ این اکانت prime شش ماهه هست و بعد از آن بدون اطلاع رسانی شما را 49$ شارژ میکنه. تو قسمت :
    Your Account > Manage Your Prime Membership میتونید ببینید که کی تاریخ اکانت prime تموم میشه مثلا مال من نوشته :
    On March 25, 2015, you will be charged $49 for a year of Student Prime و زیر آن Do not continue داره که نزدیک این تاریخ میتونید این گزینه را بزنید که شارژ نشید.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ ممنون یک مطلبی را اضافه کنم که٬ این اکانت prime شش ماهه هست و بعد از آن بدون اطلاع رسانی شما را 49$ شارژ میکنه. تو قسمت :
    Your Account > Manage Your Prime Membership میتونید ببینید که کی تاریخ اکانت prime تموم میشه مثلا مال من نوشته :
    On March 25, 2015, you will be charged $49 for a year of Student Prime و زیر آن Do not continue داره که نزدیک این تاریخ میتونید این گزینه را بزنید که شارژ نشید.
    منم این سرویس رو دیدم و ثبت نام کردم. اما یه مرحله داشت که باید گواهینامه رو verify میکرد و باید حتما یک سال از صدورش گذشته باشه. من چون تازه گواهینامه گرفته بودم نتونستم ازش استفاده کنم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    منم این سرویس رو دیدم و ثبت نام کردم. اما یه مرحله داشت که باید گواهینامه رو verify میکرد و باید حتما یک سال از صدورش گذشته باشه. من چون تازه گواهینامه گرفته بودم نتونستم ازش استفاده کنم.
    نه من ثبت نام کردم گواهینامه نخواست٬ من گواهینامه ندارم. اطلاعات کارت بانکی را میگیره و برای verify کردن اولش یک دلار از حساب کم میشه و بعدش برمیگرده. البته منو یکی که خودش اکانت داشت دعوت کرده بود. من روز دانشجو Amazon Student Day, September 25 ثبت نام کردم و $10 Amazon Credit هم بهم داد.

Junior Member

من و خانمم برای سفر به آمریکا (شیکاگو) از خطوط قطری استفاده کردیم و بر اساس راهنمایی های آقا مهراد یک اکانت AAdvantage در خطوط آمریکن ایرلانز ساختیم. بعد از حدود یک ماه و نیم که امتیازات رو تو حسابمون نشون نمی داد و چند بار تماس گرفتن و شنیدن جواب های تکراری (که یک ماه صبر کنید اگر نشد دوباره زنگ بزنید) فرم claim mileage رو پر کردیم و فرداش حدود ۷۶۵۰۰ امتیاز تو حساب هر کدوممون بود.
    داشتم تو گوگل جستجو می کردم که با این امتیازم چی کار می تونم بکنم که چشمم به آگهی تبلیغاتی مشترک کادیلاک و آمریکن ایرلانز خورد. تبلیغاتشون می گفت که یه تست درایو با کادیلاک برید و ۷۵۰۰ امتیاز (به اندازه سفرم از تهران تا شیکاگو) همین جوری دریافت کنید. من هم سریع از طریق چت یه وقت برای خودم و خانمم از کادیلاک گرفتم. روز موعود هم رفتم و خیلی صادقانه گفتم فقط برای امتیاز آمریکن ایرلانز اومدم و قصد خرید ندارم. اونا هم خیلی شیک فرم هامون رو بدون اینکه ما رانندگی کنیم تایید کردند (اینترنتی) و گفتند تا ۲ هفته دیگه امتیازها تو حسابتون می یاد. این هم لینکش http://millionmilesecrets.com/2014/1...irlines-miles/

حالا می خواستم از اساتیدی مثل آقا مهراد بپرسم بهترین روشی که می شه این ۱۵۰۰۰ امتیاز رو خرج کرد چیه؟ تو سایت های خارجی خوندم که اگر برای مسافرت و خرید بلیط استفاده بشه به صرفه تره.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

بهترين روش براي استفاده از مايلج همانا گرفتن بليت در زمان low season هست (زمانش رو از وبسايت ايرلاينها مي تونيد پيدا كنيد). مثلا من براي سفر دومم به آمريكا با صرف ٢٠٠٠٠ مايل امريكن ايرلاينز يك بليت گرفتم از استانبول به توليدو (مسير استانبول-لندن-شيكاگو-توليدو) و بليت تركيش از ايران تا تركيه رو هم جداگانه خريدم. در تاپيك FAQ بليت آمريكا مفصل در مورد اين چيزا توضيح دادم. در مورد سفر دومم به آمريكا هم در تاريخ ١٢ دسامبر ٢٠١٢ در تاپيك ورود به آمريكا توضيح دادم. چند روز بعدش هم در تاپيك تجربيات سفر به آمريكا توضيح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من اتفاقا خوندم تو high season که قیمت بلیط میره بالا خزید بلیط با مایلج به صرفه تره، البته تا وقتی که کلاسهای پایین قیمت جا بده.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من اتفاقا خوندم تو high season که قیمت بلیط میره بالا خزید بلیط با مایلج به صرفه تره، البته تا وقتی که کلاسهای پایین قیمت جا بده.
    بستگي به ايرلاين و مسير داره. همون بليت استانبول تا توليدو رو كه من در low season از امريكن ايرلاينز با ٢٠٠٠٠ مايل گرفتم، اگه مي خواستم در high season بگيرم ٣٠٠٠٠ مايل ميشد. يعني ١٠٠٠٠ مايل اتلاف مايلج. با ١٢٥٠٠ مايل ميشه يك بليت يك طرفه داخلي آمريكا گرفت بين هر دو نقطه آمريكا (مثلا از شرق آمريكا تا غرب آمريكا يا حتي آلاسكا). در مورد ايرلاينهاي ديگه تفاوت مايلج مصرفي بين low season و high season ميتونه بيشتر از اينها باشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

یک کاپیشن گرم که زمستون سخت رو هم بشه باهش سر کرد .کی و از کجا بگیرم بهتراست؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    یک کاپیشن گرم که زمستون سخت رو هم بشه باهش سر کرد .کی و از کجا بگیرم بهتراست؟
    مارک Northface در این خصوص بهترین هست که معمولا تو هر شهر یک شعبه داره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

دوستانی که به شکلات علاقه دارن به هوش باشند که ایام بعد از Halloween و Valentine's بهترین زمان برای خرید شکلات هستش با تخفیفات عالی.
    من دیروز Target بودم تا 50% تخفیف خورده بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)