صفحه 68 از 111 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    دوستانی که به شکلات علاقه دارن به هوش باشند که ایام بعد از Halloween و Valentine's بهترین زمان برای خرید شکلات هستش با تخفیفات عالی.
    من دیروز Target بودم تا 50% تخفیف خورده بود.
    د راین خصوص یک سری مکانها درون خود دانشگاه به صورت رایگان هم قرار میدهند. قسمت مرکزی دانشگاه ما به صورت بسته های 50 تایی رایگان گذاشته بود که خوب ماها چندتا برداشتیم و ....

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

دوستان سلام
    ايا از تاريخ 25 دسامبر به بعد تو آمريكا OFF ميزارند يا بر عكش قيمتها گرونتر ميشه؟ من دارم براي 23 دسامبر ميرم اونجا ميخواهم ببينم اگه اونجا تخفيف آنچناني هست از ايران چكمه نخرم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ايا از تاريخ 25 دسامبر به بعد تو آمريكا OFF ميزارند يا بر عكش قيمتها گرونتر ميشه؟ من دارم براي 23 دسامبر ميرم اونجا ميخواهم ببينم اگه اونجا تخفيف آنچناني هست از ايران چكمه نخرم.
    قطعا وجود دارد. شما فقط باید جستجو کنید تا گزینه مناسبتون رو پیدا کنید.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوستان سلام
    معمولا در روزهای ابتدایی ژانویه (بین 2-4) تخفیف های خیلی خووبی میتونید پیدا کنید، ارسال های پیشین این تاپیک رو هم بخونید، بیشتر بهتون کمک میکنه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

دوستان سلام
    شما بعدا به آنچه از ایران آورده اید خرسند خواهید شد! حتی یه پوس تخمه ( که البته ممنوعه ،نیاریدا!!!)
    تا جایی که وزن بارهات اجازه میده، هرچی دوست داری بیار.
    اینطور نباشه که چیزی رو که لازم داری، نداشته باشی.
    با همین قیمت های مزخرف ایران، بری فردوسی چرمها رو بار کنی بیاری کلی منفعت کردی!
    کوله پشتی چرم اینجا متوسط 400$، فردوسی 380 تومن! یه مثال بود!
    به نظرم برو تو کار بار زدن! فوقش سال دیگه از این آفهای خوب استفاده میکنی. و یا وقتی به تورت خورد استفاده میکنی!
    موفق باشی

Banned

آیا فردی هست یخچال کوچیک خریده باشه و یا تجربه ای دارین؟! راستش واسه آزمایشگاه میخوام (البته گذاشتن خوراکی!) و به نظرتون بازم تو black friday قیمت این جور اقلام میاد پایین؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_en84 نمایش پست ها
    شما بعدا به آنچه از ایران آورده اید خرسند خواهید شد! حتی یه پوس تخمه ( که البته ممنوعه ،نیاریدا!!!)
    تا جایی که وزن بارهات اجازه میده، هرچی دوست داری بیار.
    اینطور نباشه که چیزی رو که لازم داری، نداشته باشی.
    با همین قیمت های مزخرف ایران، بری فردوسی چرمها رو بار کنی بیاری کلی منفعت کردی!
    کوله پشتی چرم اینجا متوسط 400$، فردوسی 380 تومن! یه مثال بود!
    به نظرم برو تو کار بار زدن! فوقش سال دیگه از این آفهای خوب استفاده میکنی. و یا وقتی به تورت خورد استفاده میکنی!
    موفق باشی
    چرم رو نمی دونم اما این سری که رفتم ایران قیمت کفش و لباس به طرز مسخره کننده ای گرون تر از آمریکا بود. (در مقایسه با کیفیت) اینجا Timberland boot فرد اعلا می خری 100 دلار. شما برو ببین تهران چنده. گذشت اون زمان
    ویرایش توسط pimi810 : November 9th, 2014 در ساعت 07:32 AM
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    آیا فردی هست یخچال کوچیک خریده باشه و یا تجربه ای دارین؟! راستش واسه آزمایشگاه میخوام (البته گذاشتن خوراکی!) و به نظرتون بازم تو black friday قیمت این جور اقلام میاد پایین؟
    اگر برای آزمایشگاه دانشگاه است به استادتون بگید بخره. شما که لازم نیست برای ازمایشگاه استادتون لوازم بخرید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر برای آزمایشگاه دانشگاه است به استادتون بگید بخره. شما که لازم نیست برای ازمایشگاه استادتون لوازم بخرید.
    ممنون
    راستش گفتم، برای کار ازمایشگاهی ایشون میخرن ولی فعلا نتونستم convince بکنم یه یخچال دیگه (کوچولو) واسه اینکه وسایل خودم رو بذارم بخره (خوردنی)
    البته نگاه هم میکردم آنچنان قیمتاش بالا نبود.

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    ما یک یخچال داشتیم برای غذا در آزمایشگاه، که خیلی داغون بود! به استادم گفتم این خیلی داغونه و کلا گرم میکنه!! گفت باشه و از home depot یک یخچال Frigidaire خرید، دقیقا روزی که این یخچال رو خرید، من یک یخچال کاملا نو خریدم از Yard Sale، فقط 20 دلار. البته با قیمت حدود 89 هم میتونید یخچال های نو پیدا کنید. وقتی یخچال رو گرفتم، گفت نیازی نبود برای آزمایشگاه یخچال بگیری و میتونی اون یخچالی رو که گرفتی، ببری خونه یا بگذاری در دفتر کارت...منظور اینکه استاد شما باید برای آزمایشگاه یخچال بگیره!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)