صفحه 70 از 111 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

دوستان بعد از یک سال اذیت شدن با آفتابه اینو کشف کردم.در مدت 3 دقیقه نصب میشه و نیاز به آچار خاصیم نداره.شلنگ دستشویی

http://www.homedepot.com/p/Brondell-...S-30/203357947

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    دوستان بعد از یک سال اذیت شدن با آفتابه اینو کشف کردم.در مدت 3 دقیقه نصب میشه و نیاز به آچار خاصیم نداره.شلنگ دستشویی

نسخه 14 دلاری اش هم در Home depot موجود هست البته من آنلاین نخریدم ولی در همون طبقه ای که این بود، قرار داشت
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

خیلیم خوب.این 2 تا حالت داره سر شلنگیش از لحاظ پاشش آب و من راضیم.البته هم شعبش ندارن.مثلا شعبه شهر ما کلن نداشت و ما مجبور شدیم آنلاین پیداش کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    نسخه 14 دلاری اش هم در Home depot موجود هست البته من آنلاین نخریدم ولی در همون طبقه ای که این بود، قرار داشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها

یکی از بهترین خریدهایی که در عمرم انجام دادم:
    http://brondell.com/swash/swash-1000-bidet-seat.html

البته به خاطر قیمتش خیلی صرفه جویی نمی کنه ولی محصول خیلی خوبیه

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

دوستان يكي لطفا اين black Friday ،‌ كوپن و كليد واژه هاي مشابه به اينو يك تعريف بكنه تا ما هم بدونيم قضيه چيه؟ ايا تو همه شهرها black Friday هست؟ off رو از اينترنت پيدا ميكنيد يا از خود مغازه ها متوجه ميشيد؟
    خيلي ممنونم

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    دوستان يكي لطفا اين black Friday ،‌ كوپن و كليد واژه هاي مشابه به اينو يك تعريف بكنه تا ما هم بدونيم قضيه چيه؟ ايا تو همه شهرها black Friday هست؟ off رو از اينترنت پيدا ميكنيد يا از خود مغازه ها متوجه ميشيد؟
    خيلي ممنونم
    در همه شهرها هست.
    و از هر دو راهی که شما ذکر کردید، متوجه میشیم. تازه یک سری از این تخفیفها رو به میل باکس منزل هم میفرستند.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    آقا پیمان، سلام
    داشتم قیمت بوت تیمبرلند رو تو آمازون نگاه میکردم از 100 دلار خیلی بیشتر بود...
    یک آفر بسیار عالی برای بوتهای تیمبرلند، اگر نزدیکتون Tanger outlet هست که این آفر شاملش میشه، بقیه outlet ها هم باید باشه! فقط بوتهای 6 اینچی تو آفر نیست.

TIMBERLAND FACTORY STORE

Take 40% Off* + an EXTRA 10%*
    11/19/2014 - 11/30/2014

*Offers valid at Timberland® Factory Stores from November 19–30, 2014 in the U.S. only, not valid in the Reading, PA clearance location. Valid on in-stock merchandise; not valid on prior purchases. Must be redeemed at time of purchase. Excludes boot styles 10061, 12709, 12809, 12909, 15130, 18094, select 6" boots, Gift Cards, charitable items and non-Timberland branded products. Cannot be combined with any other coupons. We reserve the right to limit quantities. Other exclusions may apply. See Sales Associate for details. Void where prohibited.

40% off code: 500671
    10% off code: 500677
    Expiration Date 11/30/2014

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    خيلي ممنونم
    بستگی داره شما چی میخوای بخری، اگر لباس میخوای بخری بهتره بری سراغ Outletها (معمولا تو سایت outlet ها کوپنها رو میذاره!) اگر وسایل الکترونیک میخوای بخری که باید بری Bestbuy, Walmart, Costco, target, OfficeDepot و هزاران فروشگاه دیگه! بستگی داره دنبال چه وسیله ای میگردی باید گوگل کنی و دنبال ad هاشون بگردی! قدیمها فروشگاهها سعی میکردند dealهاشون رو مخفی نگه دارند ولی یه جورایی درز میکرد بیرون! اما الانها خیلی ها dealهاشون رو اعلام میکنند یا خودشون میدند بیرون تو اینترنت الکی میگند درز کرده! ولی سعی میکنند مشخصات کاملشو نگند! مثلا میگند لپتاپ HP 100$ ولی نمیگند cpu و دیگر مشخصاتش چیه! تا رقبا deal مشابه نذارند!
    در مورد اصطلاحات، اصطلاح اصلیش door-buster هست به معنی کسایی که اولینهایی هستند که وارد فروشگاه میشند! و بخاطر اینهاست که مردم میرند دم فروشگاهها میخوابند مثلا 10 تا لپتاپ اول و میدن 30 دلار! (قیمت و همینطوری گفتم ) قیمتهای door-buster خیلی خیلی پایینه که مردمو بکشونن تو فروشگاهها!
    ساعت شروع هی داره زود تر میشه! امسال مثله اینکه بعضی ها از عصر پنج شنبه شروع میکنند!
    برای پیدا کردن dealها شما میتونی از سایتهایی مثله dealnews، dealspl.us, bfads.net, blackfriday.com, blackfriday.gottadeal.com استفاده کنی
    کلید اصلیش اما سرچ و سرچ و سرچه!
    در ضمن Amazon هم blackfriday داره و بعضی قیمتهاش بعضا عالیه! یه سیستم price matching هم حتی برای قیمتهای blackfriday فروشگاهها داره!
    چیزی که توی blackfriday داره فراگیر میشه نزدیک شدن قیمتهای آنلاین به قیمتهای فروشگاهها و بعضا کمتره!
    راستی یادتون باشه بعضی فروشگاهها برای اجناسی که توی black friday میفروشن قوانین returning متفاوتی دارند!

اینم یه نمونه از یکسری dealهای خوب:

http://dealnews.com/features/top-bla...ay-ads-so-far/
    http://www.theblackfriday.com/best-b...ay-deals.shtml

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

شخصا در ایام دیگه ی سال من دیل هایی دیدم که تو black friday هم پیدا نمیشه. اینو گفتم دوستان فکر نکنن این black friday ‌آخر دنیاست. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه خیلی چیزا رو گرون تر هم بخرید!!!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شخصا در ایام دیگه ی سال من دیل هایی دیدم که تو black friday هم پیدا نمیشه. اینو گفتم دوستان فکر نکنن این black friday ‌آخر دنیاست. حتی اگه حواستون نباشه ممکنه خیلی چیزا رو گرون تر هم بخرید!!!
    من به شخصه معتقدم که "بلک فرایدی" در بسیاری از موارد و برای بسیاری ار اجناس، به قول ما ایرانیها آب کردن جنسهای تو انبار مونده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)