صفحه 71 از 111 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    من به شخصه معتقدم که "بلک فرایدی" در بسیاری از موارد و برای بسیاری ار اجناس، به قول ما ایرانیها آب کردن جنسهای تو انبار مونده است.
    caveat emptor
    it's a marketing scheme
    you can find hot deals on electronics though
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

بخاطر همین هم من گفتم کلید اصلی سرچه! باید قیمت با مشخصات دقیق بدونی که کلاه سرت نره!
    وقتی شما میخوای deal خوبی پیدا کنی چه توی event های اینطوری یا در طول سال باید در کنار سرچ زیاد مدتی قیمت رو مانیتور کنی (بعضی سایتها هم برای اینکار وجود داره مثل camelcamelcamel برای amazon)
    و همچنین نمیشه گفت به قول پیمان جان blackfriday دیگه آخرشه! مثلا پارسال cyber monday بعضا آفرهای بهتری از blackfriday برای وسایل الکترونیک داشت!!!!
    آب کردن جنس معنای بدی هم نداره البته، درسته که new collection شون نخواهد بود ولی مثلا در مورد همین تیمبرلند، شما چه موقع سال میتونی بوت از تیمبرلند بخری 45$!

Junior Member

سلام.
    ما که امسال به black Friday نمیرسیم، اما یه لیست خوب از آف های برندها هست، اگه خرید کردین ما رو هم دعا کنید ! اینو سر بزنید، البته با *****شکن واسه اینجاییا.

http://news.instyle.com/2014/11/27/best-black-friday-cyber-monday-fasion-beauty-deals/

من دیروز زفتم و یه چرخی تو مغازه های پوشاک و کفش زدم و به جرات میتونم بگم نسبت به 2-3 هفته پیش هم deal ها رو ورداشتن و هم قیمتها بالا تره رفته! و از coupon هم خبری نیست!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من دیروز زفتم و یه چرخی تو مغازه های پوشاک و کفش زدم و به جرات میتونم بگم نسبت به 2-3 هفته پیش هم deal ها رو ورداشتن و هم قیمتها بالا تره رفته! و از coupon هم خبری نیست!!!
    این بلک فرایدی و اینا همش چرت و پرته بابا!
    یارو تو آمازون الکی یه گوشی سامسونگ رو نوشته 750 روش خط کشیده آورده روی 325 در حالی که قیمت واقعی گوشی همون 325 بود که من 2 ماه قبل چک کرده بودم!

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    این بلک فرایدی و اینا همش چرت و پرته بابا!
    یارو تو آمازون الکی یه گوشی سامسونگ رو نوشته 750 روش خط کشیده آورده روی 325 در حالی که قیمت واقعی گوشی همون 325 بود که من 2 ماه قبل چک کرده بودم!
    اصلا شما خودت رو بذار جای فروشنده! تخفیف مال وفتیه که مشتری نمیاد سمتت!!! تو ایام الله بلک فرایدی که مشتری با پای خودش میاد دم در مغازه می خوابه که آدم تخفیف نمیده!!!

من تا الان تنها چیز به در بخوری که دیدم می ارزه الان بخری تلویزیون و تبلت و چیزای الکترونیکی از برندهای معروفه که قیمتشون مشخصه در طول سال و الان کمی تخفیف خورده. مثل iPad، ...

Banned

اصلا شما خودت رو بذار جای فروشنده! تخفیف مال وفتیه که مشتری نمیاد سمتت!!! تو ایام الله بلک فرایدی که مشتری با پای خودش میاد دم در مغازه می خوابه که آدم تخفیف نمیده!!!

من تا الان تنها چیز به در بخوری که دیدم می ارزه الان بخری تلویزیون و تبلت و چیزای الکترونیکی از برندهای معروفه که قیمتشون مشخصه در طول سال و الان کمی تخفیف خورده. مثل iPad، ...
    عالی گفتی واللا...!
    من که از مدتی که اینجا اومدم و هر صفحه فروم حداقل یکبار کلمه بلک فرایدی اومده خودم رو آماده کرده بودم واسه SAVE خیلی خوب. الان کاملا در مرحله افسردگی هستم و فکر میکنم اسم BLACK رو به WHITE تغییر بدن ما هم خیالمون راحت میشه...
    این دیگه چه مملکتیه! از هر حربه ای واسه کشوندن مردم به پای صف انتخابات (ببخشید خرید!) استفاده میکنن!

عالی گفتی واللا...!
    من که از مدتی که اینجا اومدم و هر صفحه فروم حداقل یکبار کلمه بلک فرایدی اومده خودم رو آماده کرده بودم واسه SAVE خیلی خوب. الان کاملا در مرحله افسردگی هستم و فکر میکنم اسم BLACK رو به WHITE تغییر بدن ما هم خیالمون راحت میشه...
    این دیگه چه مملکتیه! از هر حربه ای واسه کشوندن مردم به پای صف انتخابات (ببخشید خرید!) استفاده میکنن!
    مثل شب عید ایرانه دیگه!!
    شما فعلا صبر کن. من قول میدم بعد یوم الله بلک فرایدی و کمی بعد سال نو قیمتها دوباره میاد پایین. البته الان ماشین اروزنه

Banned

مثل شب عید ایرانه دیگه!!
    شما فعلا صبر کن. من قول میدم بعد یوم الله بلک فرایدی و کمی بعد سال نو قیمتها دوباره میاد پایین. البته الان ماشین اروزنه
    چه فایده!
    چیزی ارزونه که دهک پایین! قدرت خریدش رو ندارن مثل من!
    البته به قول یکی از دوستان فکر کنم شما بودی هر وقتی SALE خورد باید بیشتر به جنس دقت کرد تا بنجول ندن بهت!
    در ضمن شما یه چیزی گفته بودی من قبل اومدنم به این خراب شده میخوندم پستها رو هنوز رو گوش من سنگینی میکنه!
    این مملکت بناش روی پول نهاده شده!

Senior Member m_rond آواتار ها

عالی گفتی واللا...!
    شما تو بلک فرایدی می تونی یه دیل عالی با تخفیف خیلی خوب داشته باشی (به قول خودشون دور باستر) اما این وقتی اتفاق می افته که از قبل اون فروشگاه مربوطه و ساعت دقیقی که قراره فروشگاهشو باز کنه واسه بلک فرایدی بدونی بعد چند ساعت قبلش بری و جزو چند نفر اول زنبیل به دست تو اون صف طویل و هوای سرد باشی. در غیر اونصورت بقیه ش هیچ فرقی با زمانهای دیگه سال نداره. کلاً همینه. چنتا جنس به تعداد محدود با تخفیف خوب می دن و به اصطلاح دون می پاشن. ملت هجوم می برن و 95 درصدشون یه عالم جنس دیگه با تخفیفی که در اکثر زمان سال هم می تونی پیدا کنی می خرن.
    Never Say Never

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)