صفحه 81 از 111 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ممنون از پاسختون.
    و چند تا سوال دیگه. هزینه ماهیانه چقدر میشه؟ یعنی چقدر باید از جیب خرج کنیم؟ البته دانشجویی.
    و آگه ممکنه حدود هزینه ها رو به تفکیک بگین. مثلا هزینه خورد و خوراک. هزینه بیمه. هزینه اینترنت و برق و...
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط deniz1 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    همسرم از یکی از دانشگاههای دالاس پدیرش گرفته و ماهی 1900 فاند میدن. ما یگ بچه زیر دو سال داریم. آیا این مبلغ برای زندگی در دالاس کافی است؟ اجاره خونه و آپارتمان (یک خوابه تمیز ) در یک محله خوب چقدر میشه؟ برای هزینه های اولیه زندگی مثل خرید لوازم خانه و ماشین چقدر پول نیاز است که اول ورود داشته باشیم.
    ممنون میشم پاسخ سوالمو بدین و راهنماییم کنین.
    دوست عزیز من با شرایط مشابه شما سه ساله که دالاس هستم و 1900 برای زندگی کافی هست

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

دوستان كسي تا الان مبلمان يا سرويس ناهارخوري از آمازون AMAZON سفارش داده؟
    تاريخ دليوريش رو 3-4 روز بعدش ميزنه و ميگردي با تخفيفهاي بالاي 50% چيزهاي خيلي خوبي پيدا ميكني اما جنسشو نميبيني كه چيه؟ ولي ميتوني گزينه هايي به مراتب ارزونتر از بازار پيدا بكني.
    دوستا اگه تجريبه اي دارند بگن لطفا

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

COSTCO يك مجموعه كاملا مستقل از WALMART هست و اينها با هم رقيبند.
    فقط COSTCO !!

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    Costco و sam's club هر دو زیر مجموعه walmart هستند.
    و به نظر من نمیشه یک مقایسه کلی کرد که یکی از اون دوتای دیگه بهتر باشه. هر 3 محاسن خاص خودشون رو دارند.

Junior Member

سلام
    وقت همگی بخیر
    من عین 81 صفحه ی این تاپیک و خوندم و فک کنم با من عم عقیده باشید که خوندن کاملش برای هر کسی ساده نیست و مخصوصا کسایی که وقت ندارن. می خوام یه پیشنهاد بدم. هر کسی، بیاد هزینه ی زندگیشو تو هر نقطه ای که هست به تفکیک بگه (فک کنم 15 مین وقت بگیره نهایتا ) اینجوری نصف سوالای اینجا کم میشه، اکثر سوالا پیرامونه اینه که هزینه ی زندگی تو فلان جا چقدره دانشجویی؟ هر کی بیاد دقیق بگه چقدر تو کجا خرجش میشه و دقیقا خرج چی میشه. اینجوری اکثر سوالات افراد تازه کار جواب داده میشه و هم اینکه هر کسی با توجه به تعریف خودش از زندگی دانشجویی برآورد می کنه.

البته این فقط پیشنهاد بود و اگه نظری داشتید دال بر اینکه مناسب نیست بنده پذیرام.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    دوستان كسي تا الان مبلمان يا سرويس ناهارخوري از آمازون AMAZON سفارش داده؟
    تاريخ دليوريش رو 3-4 روز بعدش ميزنه و ميگردي با تخفيفهاي بالاي 50% چيزهاي خيلي خوبي پيدا ميكني اما جنسشو نميبيني كه چيه؟ ولي ميتوني گزينه هايي به مراتب ارزونتر از بازار پيدا بكني.
    دوستا اگه تجريبه اي دارند بگن لطفا
    شما باید جنس رو تو یه فروشگاه پیدا کنید و برید از نزدیک ببینید بعد رو آمازون سفارش بدید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_np نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی بخیر
    من عین 81 صفحه ی این تاپیک و خوندم و فک کنم با من عم عقیده باشید که خوندن کاملش برای هر کسی ساده نیست و مخصوصا کسایی که وقت ندارن. می خوام یه پیشنهاد بدم. هر کسی، بیاد هزینه ی زندگیشو تو هر نقطه ای که هست به تفکیک بگه (فک کنم 15 مین وقت بگیره نهایتا ) اینجوری نصف سوالای اینجا کم میشه، اکثر سوالا پیرامونه اینه که هزینه ی زندگی تو فلان جا چقدره دانشجویی؟ هر کی بیاد دقیق بگه چقدر تو کجا خرجش میشه و دقیقا خرج چی میشه. اینجوری اکثر سوالات افراد تازه کار جواب داده میشه و هم اینکه هر کسی با توجه به تعریف خودش از زندگی دانشجویی برآورد می کنه.

البته این فقط پیشنهاد بود و اگه نظری داشتید دال بر اینکه مناسب نیست بنده پذیرام.

موفق باشید
    سلام
    من خودم میگم شاید نقطه ی شروعی باشه.
    من آمریکا نیستم و 3 ماه دیگه میرم. ولی با پرس و جوهایی که از بچه های دانشگاه کردم (من میرم شهر پاسادینا که توی کانتی ه لس آنجلس ه که کلا گویا ارزونتره نسبت به بقیه جاهای اونجا، یادمه یکی از دوستام میگفت هزینه ها مثل آتلانتاست) من میرم خوابگاه خود دانشگاه که واسه یه اتاق دو نفره ماهی 650 تا شارژ میکنه. البته با همین حدود بیرونم میشه خونه گرفت. خرج بیمه دندون (200 تا در سال ) پول آب و برق (70- 80 ماهی ) بیمه (150 ترمی) تلفن (50 دلار ماهی) بقیه اش هم پول غذا و خورد و خوراک و ماشین و بیمه ی ماشین و سوخت و ایناس.
    بهم گفت اگه خودت غذا درست کنی و ماشین هم نخری کلا اینا با 300-400 تا جمع میشه. ولی اگه غذا بخوای بیرون بخوری 500 تا پول غذا میشه در ماه. ماشینم بخری و با بنزین و گشت و گذار و اینا 400-500 تام هزینه ی اینا میشه حدودا.
    یعنی می گفت اگه زندگی دانشجویی خوب داشته باشی و راحت نزدیک 1800 تا خرجته در ماه، اگه غذا درست کنی و ماشین نخری با 1200 در ماه جمع میشه. کلا بستگی به خود شخص داره.
    همونطوری که گفتم من آمریکا نیستم و اینارو از یکی که اونجا داره دو - سه سال زندگی می کنه پرسیدم. حالا اگه اشتباهی وجود داره کسایی که اونجا زندگی می کنن تصحیح کنن.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_np نمایش پست ها
    سلام
    من خودم میگم شاید نقطه ی شروعی باشه.
    من آمریکا نیستم و 3 ماه دیگه میرم. ولی با پرس و جوهایی که از بچه های دانشگاه کردم (من میرم شهر پاسادینا که توی کانتی ه لس آنجلس ه که کلا گویا ارزونتره نسبت به بقیه جاهای اونجا، یادمه یکی از دوستام میگفت هزینه ها مثل آتلانتاست) من میرم خوابگاه خود دانشگاه که واسه یه اتاق دو نفره ماهی 650 تا شارژ میکنه. البته با همین حدود بیرونم میشه خونه گرفت. خرج بیمه دندون (200 تا در سال ) پول آب و برق (70- 80 ماهی ) بیمه (150 ترمی) تلفن (50 دلار ماهی) بقیه اش هم پول غذا و خورد و خوراک و ماشین و بیمه ی ماشین و سوخت و ایناس.
    بهم گفت اگه خودت غذا درست کنی و ماشین هم نخری کلا اینا با 300-400 تا جمع میشه. ولی اگه غذا بخوای بیرون بخوری 500 تا پول غذا میشه در ماه. ماشینم بخری و با بنزین و گشت و گذار و اینا 400-500 تام هزینه ی اینا میشه حدودا.
    یعنی می گفت اگه زندگی دانشجویی خوب داشته باشی و راحت نزدیک 1800 تا خرجته در ماه، اگه غذا درست کنی و ماشین نخری با 1200 در ماه جمع میشه. کلا بستگی به خود شخص داره.
    همونطوری که گفتم من آمریکا نیستم و اینارو از یکی که اونجا داره دو - سه سال زندگی می کنه پرسیدم. حالا اگه اشتباهی وجود داره کسایی که اونجا زندگی می کنن تصحیح کنن.

موفق باشید
    500 تا بیرون غذا بخوری تو کلیفرنیا میشه یه وعده و نصفی. غذای خوب بخوری که فقط ناهار.
    ماشین اگه cash بدی و یه چیز بی دردسر بخری خیلی هزینه نداره. به هر حال public transportation هم خیلی ارزون نیست. پارکینگ باید اونجا گرون باشه. Caltech میرید؟!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    500 تا بیرون غذا بخوری تو کلیفرنیا میشه یه وعده و نصفی. غذای خوب بخوری که فقط ناهار.
    ماشین اگه cash بدی و یه چیز بی دردسر بخری خیلی هزینه نداره. به هر حال public transportation هم خیلی ارزون نیست. پارکینگ باید اونجا گرون باشه. Caltech میرید؟!
    سلام
    همونطوری که گفتم تمامی ه حرفام نقل و قول بود از کسایی که اونحا هستند و من هیچ اطلاعاتی از خودم ندادم. راجع به هزینه ی خورد و خوراکشون هم دقیق نمیدونم چجوری و روش های صرفه جویی و استفاده میکنم یا همینجوری خرید می کنن و از هر جایی. خیلی هزینه نداره یعنی چقدر هزینه داره؟ زیاد گویا حمل و نقل عمومی ه قوی ای نداره. پارکینگ و به صورت جدا نپرسیدم و کلی بهم گفت 400-500 تا ماشین خرج داره با بیمه و سوخت و احتمالا پارکینگ.

بله من میرم کلتک.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    بچها من یه چیزهایی درمورد استفاده از دوچرخه برای کاهش هزینه ها شنیدم. به نظرتون منطقیه؟ من ایشالا میرم اوهایو-کلمبوس.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)