صفحه 85 از 111 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام
    من حدودا سه ماه هست که آمریکا اومدم. من چند تا روش صرفه جویی امتحان کردم که خیلی مفید هست.
    1. من از والمارت فقط نون میخرم(یک دلار). نمیدونم چرا دوستان میگن والمارت ارزونه. برای من گرونه.
    2. ALDI رو از دست ندید. من تقریبا بیشتر خزیدهام از آلدی هست. بعضیا پیتزا دوست دارن(منم همینجور). من هیچ وقت از رستوران غذا نمیگیرم از آلدی پیتزا آماده میگیرم(cheese pizza) خودم بهش گوشت و غیره اضافه میکنم چون برام حلال بودنش مهم هست. کسایی که دنبال رستوران حلال میگیردن میتونن app، zabihah رو دانلود کنن تا مغازه ها و رستورانهای حلال رو پیدا کنن.
    3. وسایل الکترونیکی: اگر هیکل تنومندی دارید بهترین انتخاب شاید توی صف ایستادن باشه ولی اگه از دست دادید فکر نکنید دیگه هیچی. cyber monday هم هست که دیل های خوبی داره. یک app فقط برای black friday هست دانلود کنین و استفاده کنین.
    4. از کوپنهایی که آمازون و ebay میذارن استفاده کنید من خودم 100 دلار مفت بردم.
    5. روزهای خاصی بعضی رستورانهای شهر غذای مفت میدن اگه ارزش داشت از دست ندید من یک بار پیتزای مفت خوردم.
    6. dollar tree یا one dollar store رو از دست ندید این مغازه همه چیزش یک دلار هست. تمام لوازم حمام و نظافت و حتی خوردنی هر کدوم یک دلار.
    7. لباس: rue21/ ross/ jcpenny خوبه. برای jcpenny باید بدونی کی کلیرنس میذاره اگر بتونین گروهی خرید کنین که خیلی به نفع هست مثلا rue21 میگه به اضای هر 120 دلار فکر کنم 60 دلار آف میده.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

سلام دوستان .
    من الان کارشناسی ام .
    می خوام برای فوق لیسانس اپلای کنم و دنبال اسکولارشیپ و فاند و اینجور چیزام . و تا دو دقیقه پیش فکر میکردم اگر اسکولارشیپ و اینا رو داشته باشم میتونم اونجا درس بخونم و زندگی کنم.
    الان یک بنده خدایی نوشته که من 200 میلیون بیارم کافیه یا نه !!!
    الان من باید نگران پول باشم یا نه ؟
    تا جاییکه ممکنه نمی خوام پولی رو هزینه کنم.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من الان کارشناسی ام .
    می خوام برای فوق لیسانس اپلای کنم و دنبال اسکولارشیپ و فاند و اینجور چیزام . و تا دو دقیقه پیش فکر میکردم اگر اسکولارشیپ و اینا رو داشته باشم میتونم اونجا درس بخونم و زندگی کنم.
    ایشون فاند ندارن و میخوان با هزینه خودشون بیان احتمالا. اگه بتونی فاند بگیری جای نگرانی نیست و هزینه های زندگی دانشجویی و دانشگاه رو پوشش میده.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

سلام دوستان .
    من الان کارشناسی ام .
    شما فاند تحصیلی از دانشگاه مربوطه دریافت کنید کافی هست. نگران نباشید.
    با همین فاند تحصیلی خود من و سایر دوستان داریم زندگی رو اداره میکنیم.

پ.ن.: خودتون رو درگیر یک پست اونهم شاید با اطلاعات اشتباه نکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    شما فاند تحصیلی از دانشگاه مربوطه دریافت کنید کافی هست. نگران نباشید.
    با همین فاند تحصیلی خود من و سایر دوستان داریم زندگی رو اداره میکنیم.

پ.ن.: خودتون رو درگیر یک پست اونهم شاید با اطلاعات اشتباه نکنید.
    آیا میشه با فاندهایی که میدن متاهلی هم زندگی کرد ؟ اصلا میصرفه که خانم ت رو هم ببری ؟ ایشون هم دانشجوی همون رشته تحصیلی اند

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

آیا میشه با فاندهایی که میدن متاهلی هم زندگی کرد ؟ اصلا میصرفه که خانم ت رو هم ببری ؟ ایشون هم دانشجوی همون رشته تحصیلی اند
    بله که میشه زندگی کرد.
    من خودم اکثر دوستام متاهل هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام
    من حدودا سه ماه هست که آمریکا اومدم. من چند تا روش صرفه جویی امتحان کردم که خیلی مفید هست.
    1. من از والمارت فقط نون میخرم(یک دلار). نمیدونم چرا دوستان میگن والمارت ارزونه. برای من گرونه.
    2. ALDI رو از دست ندید. من تقریبا بیشتر خزیدهام از آلدی هست. بعضیا پیتزا دوست دارن(منم همینجور). من هیچ وقت از رستوران غذا نمیگیرم از آلدی پیتزا آماده میگیرم(cheese pizza) خودم بهش گوشت و غیره اضافه میکنم چون برام حلال بودنش مهم هست. کسایی که دنبال رستوران حلال میگیردن میتونن app، zabihah رو دانلود کنن تا مغازه ها و رستورانهای حلال رو پیدا کنن.
    3. وسایل الکترونیکی: اگر هیکل تنومندی دارید بهترین انتخاب شاید توی صف ایستادن باشه ولی اگه از دست دادید فکر نکنید دیگه هیچی. cyber monday هم هست که دیل های خوبی داره. یک app فقط برای black friday هست دانلود کنین و استفاده کنین.
    4. از کوپنهایی که آمازون و ebay میذارن استفاده کنید من خودم 100 دلار مفت بردم.
    5. روزهای خاصی بعضی رستورانهای شهر غذای مفت میدن اگه ارزش داشت از دست ندید من یک بار پیتزای مفت خوردم.
    6. dollar tree یا one dollar store رو از دست ندید این مغازه همه چیزش یک دلار هست. تمام لوازم حمام و نظافت و حتی خوردنی هر کدوم یک دلار.
    7. لباس: rue21/ ross/ jcpenny خوبه. برای jcpenny باید بدونی کی کلیرنس میذاره اگر بتونین گروهی خرید کنین که خیلی به نفع هست مثلا rue21 میگه به اضای هر 120 دلار فکر کنم 60 دلار آف میده.
    موفق باشید
    سلام
    میشه بگید کوپن های آمازون و ای بی رو چطور میگیرید؟ من میدونم کروگر هم کوپن داره بقیه هم دارن ولی نمیدونم چطور میشه کوپن هاشون رو گرفت.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

در مورد کوپن آقا مهراد خیلی توضیح دادن شما فقط تو گوگل بزن coupon برات کلی وبسایت میاد. کوپن رو پرینت کن بعد برو اون جنس یا از اون فروشگاه خرید کن خیلی سادست. صفحه های قبل بچه ها خلاصه کردن نکات رو، میتونی فایلش رو هم دانلود کنی
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا میشه با اسکایپ به ایران زنگ زد با دقیقه ای 6 سنت، کسی از دوستان اون رو استفاده کرده؟ چطوره؟ از نظر کیفیت صدا و قیمت خوبه؟

ممنون
    من برای صحبت با خونوادم از وایبر استفاده میکنم. رایگان هست. با اینترنت گوشی خیلی راحتتر و بدون قطع صدا میتونید صحبت کنید. مناینترنت خونم 25مگ هست و ماهی براش 20 دلار میدم(unlimited) ولی نمیدونم چرا حین صحبت بعضا قطع و وصل میشه برای همین با اینترنت گوشیم T_mobile استفاده میکنم. اگر گوشیتون قابلیت 4G data داشته باشه که خیلی خوبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا میشه با اسکایپ به ایران زنگ زد با دقیقه ای 6 سنت، کسی از دوستان اون رو استفاده کرده؟ چطوره؟ از نظر کیفیت صدا و قیمت خوبه؟

ممنون
    من برای تماس با ایران و حتی گاهی داخل آمریکا (تماس با تلفن همراه یا ثابت) از اسکایپ استفاده می کنم (اسکایپ این قابلیت رو داره که با شماره موبایل خودت با هر موبایل یا تلفن ثابتی تماس بگیری). از نظر هزینه خیلی مناسبه .موبایل من pay as go هست و دقیقه ای ۵ سنت برای مکالمات داخلی محاسبه می کنه در حالی که با اسکایپ ارزونتر می شه. ولی فقط موقعی استفاده می کنم که اون فرد مورد نظرم آنلاین نباشه و نتونم با وایبر یا ایمو یا واتس اپ و نرم افزارهای دیگه باهاشون تماس بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)