صفحه 88 از 111 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام به همگی
    سوال من اینه که خونه های furnished در امریکا معمولا شامل چه تجهیزاتی میشن؟ و اینکه اکثر خونه هایی که برای اجاره گذاشته میشن مبله هستن؟
    چون من تو سایت های مرتبط که چک میکردم اکثر خونه ها به وسایلی مثل یخچال و مایکروویو و ... اشاره کردن. میخواستم ببینم مثلا هر کی میره اونجا مبل و TV و تخت خواب و فرش و ... رو میخره یا معمولا تو خونه ها هست؟ چون اینجوری که هزینه های اولیه خیلی میره بالا باید یه نیم جهاز بخریم!
    میشه دوستان هر کس تجربه ای داره بگه؟
    یا حق ...

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سوال من اینه که خونه های furnished در امریکا معمولا شامل چه تجهیزاتی میشن؟ و اینکه اکثر خونه هایی که برای اجاره گذاشته میشن مبله هستن؟
    چون من تو سایت های مرتبط که چک میکردم اکثر خونه ها به وسایلی مثل یخچال و مایکروویو و ... اشاره کردن. میخواستم ببینم مثلا هر کی میره اونجا مبل و TV و تخت خواب و فرش و ... رو میخره یا معمولا تو خونه ها هست؟ چون اینجوری که هزینه های اولیه خیلی میره بالا باید یه نیم جهاز بخریم!
    میشه دوستان هر کس تجربه ای داره بگه؟
    به اون خونه ای که میرین بستگی داره! قانون خاصی نداره.
    اکثر خونه ها یخچال، گاز و مایکروفر دارند (بعضا ماشین ظرفشویی)
    و خونه های furnished ، مبل، تخت خواب، میز و شاید تلویزیون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Technical University Montazeri of Mashhad

سلام، من امسال دیپلم الکترونیک میگیرم برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در آمریکا ادامه تحصیل اقدام کنم.
    میخوام میزان پولی که برای ادامه تحصیل در آمریکا نیاز دارم رو اطلاع پیدا کنم.
    لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

هزینه ها بستگی به دانشگاه و شهر مورد نظر شما داره. برای شروع اسم هر دانشگاهی که مد نظرتون هست رو با annual costs of attendance رو گوگل کنید تا تخمین مناسبی از هزینه ها دستتون بیاد.
    مثلا همینطوری randomly هزینه های دانشگاه + زندگی برای یک سال دوره ی لیسانس در یک دانشگاه توی ایالت فلوریدا رو براتون سرچ کردم شد تقریبا 43000$ (این برآورد خود دانشگاه هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasaadat1 نمایش پست ها
    سلام، من امسال دیپلم الکترونیک میگیرم برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در آمریکا ادامه تحصیل اقدام کنم.
    میخوام میزان پولی که برای ادامه تحصیل در آمریکا نیاز دارم رو اطلاع پیدا کنم.
    لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون
    Quaecumque Vera

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Technical University Montazeri of Mashhad

آیا امکان داره بدون داشتن شرایط عالی ازلحاظ مالی و فول فاند میشه آمریکا ادامه تحصیل کرد؟
    مرسی از کمکت

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

فروشگاه aldi مدتیه که علاوه بر دبیت کارت و پول نقد، کردیت کارت هم به عنوان روش پرداخت قبول می کنه. کسانیکه مشتری aldi بودن که احتمالا براشون فرق زیادی نمی کنه ولی شاید برای کسانی که ترجیح میدن خریدهاشون رو با کردیت کارت انجام بدن، مشوق بیشتری باشه (علاوه بر قیمتهای خیلی ارزون این فروشگاه) که از aldi خرید کنن. خودم که مدتیه از aldi خرید نکردم ولی اگه بانکها aldi رو grocery store تلقی کنن و cashback مربوط به grocery رو بدن خیلی جالبه. دفعه بعدی که گذارم به aldi افتاد امتحان می کنم و نتیجه رو اطلاع میدم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    فروشگاه aldi مدتیه که علاوه بر دبیت کارت و پول نقد، کردیت کارت هم به عنوان روش پرداخت قبول می کنه. کسانیکه مشتری aldi بودن که احتمالا براشون فرق زیادی نمی کنه ولی شاید برای کسانی که ترجیح میدن خریدهاشون رو با کردیت کارت انجام بدن، مشوق بیشتری باشه (علاوه بر قیمتهای خیلی ارزون این فروشگاه) که از aldi خرید کنن. خودم که مدتیه از aldi خرید نکردم ولی اگه بانکها aldi رو grocery store تلقی کنن و cashback مربوط به grocery رو بدن خیلی جالبه. دفعه بعدی که گذارم به aldi افتاد امتحان می کنم و نتیجه رو اطلاع میدم.
    داداش شما کدوم ایالتی؟ همچین فروشگاهی ما اینجا تو کالیفرنیا نداریم. خیلی فروشگاه ها و یا حتی غذافروشی ها مخصوص یک یا چند ایالت کنار هم هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrHoda نمایش پست ها
    از دوستان کسی تا حالا خرید قسطی با استفاده از کردیت اسکور انجام داده؟ میخوام بدونم فروشگاه هایی کوچکتری که خودشون Rewards Card ندارن، برای تایید خرید قسطی بدون سود چقدر کردیت می خوان ؟
    من از Ashley furniture لوازم و اثاثیه گرفتم و می خواستم همه رو نقد بدم ولی فروشنده گفت چرا نقد بیا کردیتت رو ران میکنیم و قسطیش می کنیم. با وجود این که من تازه کارم رو شروع کردم و کردیت اسکور بالایی ندارم 0٪ اپرو شد 2 ساله. خیلی راحت و با کردیت پایین می تونین ازشون خرید کنین. به خصوص نزیکای کریسمس که تخفیف های بالایی دارند. Best Buy هم همینطوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrHoda نمایش پست ها
    کردیت کارت آمازون برای کسانی که "خیلی زیاد" از آمازون خرید میکنن (حداقل ماهی 200 دلار) به صرفه است. بعلاوه کارت واقعی هم نیست که مثل کارتهای دیگه بشه برای بنزین و سایر خریدها هم ازش استفاده کرد و منحصرن مال آمازون هست. سودش هم خیلی بالاست.
    تا حدی که من تحقیقات کردم کارت Chase خیلی بهتره که هر سه ماه یه آفر داره و کش بک خوبی هم داره. اینجا رو ببینید

در تایید حرف شما در مورد mattress، من خودم اشتباه کردم و اون اول برای صرفه جویی دشک ارزون خریدم و الان بعد از یک سال باید یه بهترش رو بگیرم. اگه میدونین حداقل دو سه سالی قراره تو همین شهری که هستین باشین، دشک خوب بخرین که به پولش می ارزه.
    دوستان برای دشک یه بار پول بدید برای همیشه. یکم گرونه دشک خوب ولی عوضش دیگه نیاز نیست دو بار پول بدید تازه از بیماری های پوستی و کمر درد ناشی از جنس بد و نااستاندارد دشک ها هم راحت میشید. من بشدت دشک های Costco و دشک های بالای 500 دلاری Sams's Club رو پیشنهاد می کنم.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    جالبه Aldi به این خاطر قیمت هاشو پایین نگه می داشت که براساس پول نقد کار می کرد و فی برای کردیت پرداخت نمی کرد. اگه قرار باشه کردیت هم قبول کنه نمی دونم آیا باید در آینده منتظر بالا رفتن نسبی قیمت هاش باشیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)