صفحه 89 از 111 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط darkthrone1986 نمایش پست ها
    داداش شما کدوم ایالتی؟ همچین فروشگاهی ما اینجا تو کالیفرنیا نداریم. خیلی فروشگاه ها و یا حتی غذافروشی ها مخصوص یک یا چند ایالت کنار هم هستند.
    بعضی از این فروشگاه ها هم امتیاز فروشگاه های محلی مربوط به بعضی ایالت ها رو خریدن در نتیجه اسمشون تو ایالت های مختلف ممکنه فرق کنه، مثلن Kroger تو کلورادو اسمش هست King Soopers. آلدی رو من یادمه سال 2000 که رفته بودم آلمان اونجا دیدم. ایالت ما هم نیست.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط darkthrone1986 نمایش پست ها
    داداش شما کدوم ایالتی؟ همچین فروشگاهی ما اینجا تو کالیفرنیا نداریم. خیلی فروشگاه ها و یا حتی غذافروشی ها مخصوص یک یا چند ایالت کنار هم هستند.
    اینکه در کلیفرنیا نیست، به این معنی نمیتونه باشه که فقط چند تا ایالت کنار هم دارند! مگر اینکه شمال، شمالغرب و جنوب رو کلا "چند" تا ایالت کنار هم حساب کنید

https://corporate.aldi.us/en/suppliers/divisional-map
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام دوستان.
    به نظرتون قیمت هایی که این سایت میده برای هر شهر، واقعی هست؟
    https://www.expatistan.com/
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Senior Member EHSM آواتار ها

بچچهها فروشگاههایی که مناسب برا پوشاک باشن میشناسید؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    ROSS خب فکر کنم از همه جا ارزون‌تر باشه ولی لباس بی‌خود هم زیاد داره. برای همین زیاد باید بگردین تا لباس خوب پیدا کنید. ما اینجا Burlington هم داریم که اونم شبیه راس هست، کمی گرون‌تره ولی لباسای خوبش بیشتره.
    Sears هم خوبه به نظرم و گاهی خیلی تخفیفای خوبی میزنه.
    در حالت کلی به نظرم بهتره آدم همه لباساشو بلک فرایدی از برندهای معروف مثل گپ و تامی و اینا که تخفیفای خوبی میزنن بخره

فروشگاه هایی مثل Ross یا TJmaxx یا Marshalls یا Burlington اینا معمولاً لباسها رو با قیمت تخفیفی و نسبتاً مناسب دارن. البته همیشه اینجور نیست که بهترین مدل یا کیفیت رو بتونید اونجا پیدا کنید. اگه لباس با کیفیت بهتر میخواین من تحربه ی بهتری از Macy's دارم. خب قیمت ها میتونه یه لول بالاتر باشه. بخصوص اگه مارک خاصی میخواین. فقط باید بدونید که از کجاش و تو چه زمانی خرید کنید. معمولاً همه ش حراج داره ولی بهترین قیمتهاش رو توی One Day Sale ش پیدا میکنید که معمولاً ماهی یه بار هست. و همینجوری هم همیشه تو قسمت Clearance ش برید با قیمت خیلی خوب (حتا ارزون تر از راس و غیره) لباس خوب پیدا میکنید. البته من هرچی گفتم برای لباس زنونه س. در مورد لباس مردونه تجربه ی زیادی تو خرید از Macy's ندارم ولی همون راس و بقیه هم لباس مردونه ارزون دارن.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    جالبه Aldi به این خاطر قیمت هاشو پایین نگه می داشت که براساس پول نقد کار می کرد و فی برای کردیت پرداخت نمی کرد. اگه قرار باشه کردیت هم قبول کنه نمی دونم آیا باید در آینده منتظر بالا رفتن نسبی قیمت هاش باشیم؟
    فعلا که حدود یک ماهه که در فروشگاههای aldi کردیت کارت قبول می کنن و قیمتهاشون رو بالا نبردن. توی آگهیهای sale هفتگی که قیمتها به همون روال سابقه. هفته پیش که سر زدم و مقداری توی فروشگاه چرخیدم وقیمتها رو چک کردم به نظرم مثل قبل بود.

راستی پیرو پست قبلیم که گفتم خرید با کردیت کارت رو چک می کنم، یک خرید انجام دادم و بانک برای اون cashback از نوع grocery در نظر گرفت.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

علاوه بر فروشگاههایی که دوستان ذکر کردن، JCPenney هم اجناس با کیفیت نسبتا خوب داره با قیمتهای خوب. البته کلاسش از Macys یا Dillard پایینتره ولی بد نیست. Kohl هم خیلی وقتها sale های خوبی داره. همین Black Friday سال قبل یک اورکت ۲۰۰ دلاری رو از Kohl گرفتم ۴۰ دلار. البته رکورد من بر می گرده به sale قبل از کریسمس ۲۰۱۲ که در Elder-Beerman یک اورکت ۲۲۰ دلاری رو گرفتم ۳۴ دلار که همون موقع توضیح دادم چه جوری.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    علاوه بر فروشگاههایی که دوستان ذکر کردن، JCPenney هم اجناس با کیفیت نسبتا خوب داره با قیمتهای خوب. البته کلاسش از Macys یا Dillard پایینتره ولی بد نیست. Kohl هم خیلی وقتها sale های خوبی داره. همین Black Friday سال قبل یک اورکت ۲۰۰ دلاری رو از Kohl گرفتم ۴۰ دلار. البته رکورد من بر می گرده به sale قبل از کریسمس ۲۰۱۲ که در Elder-Beerman یک اورکت ۲۲۰ دلاری رو گرفتم ۳۴ دلار که همون موقع توضیح دادم چه جوری.
    من هفته ی پیش از (Kohls) کلز 1300 دلار خرید کردم و 165 دلار پرداختم و بقیه اش رو تخفیف گرفتم. روی برخی اجناس تا سقف 85-90 درصد هم تخفیف داشت. یه اورکت 220 دلاری رو گرفتم 19 دلار. پیراهن های مردونه شیک 4 دلار، لباس مجلسی زنونه 300 دلاری رو گرفتم 22 دلار.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

علاوه بر همه ی مواردی که دوستان گفتن، توی شهرتون (اگه شهر بزرگ باشه)بگردید و outlet mall رو پیدا کنین. من از outlet اینجا خریدهای خیلی خوبی کردم. کیفیتشون هم به مراتب بهتر از چیزاییه که تو TJmaxx و JC Penny و اینها پیدا میشه (هرچند از اونها هم برای لباسهای روزمره خرید میکنم). مثلن پارسال از outlet یه کاپشن CK که قیمت اصلیش 400 دلار بود رو خریدیم 60 دلار.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)