صفحه 93 از 111 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

قبلا در همین تاپیک در مورد فروختن گیفت کارتهای فروشگاهی نوشته بودم. وبسایتهایی هستن که گیفت کارتهای شما رو با کسر درصدی از شما میخرن و مبلغش رو به صورت چک یا واریز به paypal یا حساب بانکی بهتون میدن. البته برای واریز به paypal یا حساب بانکی مقداری کارمزد کم میکنن و دریافت مبلغ به صورت چک معمولا به صرفه تره. روی همین وبسایتها می تونید گیفت کارت هم با تخفیف بخرید. یا اینکه مبلغ گیفت کارتی که فروختید، به صورت گیفت کارت یک فروشگاه دیگه براتون بفرستن.

پریروز داشتم در روزنامه مطلبی در این مورد میخوندم و به نکته جالبی اشاره کرده بود. معمولا درصدی که این وبسایتها برای خرید گیفت کارت فروشگاههای متداول با شعبه در همه آمریکا (مثل والمارت یا تارگت) کم می کنن خیلی بالا نیست و اگه گیفت کارت اینجور فروشگاهها رو روی وبسایت بفروشید، بیشتر مبلغش گیرتون میاد. به همین ترتیب اگه بخواهید روی این وبسایتها گیفت کارت فروشگاههای متداول رو بخرید، تخفیف زیادی نداره.

ولی اگه بخواهید گیفت کارت فروشگاههای منطقه ای یا محلی رو بخرید یا بفروشید، ما به التفاوتش میتونه تا ۲۰-۳۰ درصد هم باشه. یکی از کسانی که در اون گزارش باهاش صحبت کرده بودن می گفت برای خرید لوازم منزل برای خونه جدیدش به این روش کلی صرفه جویی کرده. یعنی تعدادی گیفت کارت یک فروشگاه لوازم منزل رو از طریق همین وبسایتها با تخفیف زیاد خریده. بعد این گیفت کارتها رو موقعی که sale های خوب در اون فروشگاه باشه میشه استفاده کرد و نتیجه اش میشه تخفیف مضاعف.

چند وبسایت معتبر در این مورد

http://www.cardpool.com/

https://www.raise.com/

http://www.giftcards.com/

https://www.cardcash.com/

https://www.giftcardgranny.com/

این هم یک سایت که سایتهای خرید و فروش گیفت کارت رو معرفی کرده

http://gift-card-exchange-review.toptenreviews.com/

گاهی وقتها ممکنه در فروشگاههایی که خریدهای روزمره خودتون رو انجام میدید هم تخفیفهایی برای خرید گیفت کارت خودشون یا حتی گیفت کارت فروشگاههای دیگه وجود داشته باشه. من موارد متعدد تخفیف ۵ دلاری برای خرید گیفت کارت در meijer و kroger دیدم و استفاده کردم. آخرین بار همین هفته پیش بود که در meijer با کوپن الکترونیک تونستم یک گیفت کارت خودشون رو با ۵ دلار تخفیف بخرم. یا موارد زیادی دیدم که در meijer یا kroger به صورت کوپن الکترونیک برای خرید گیفت کارت رستورانها تخفیف بدن. حتی یک بار از meijer تونستم گیفت کارت groupon رو با تخفیف بخرم که برای خودم هم عجیب بود.
    ویرایش توسط Mehrad : June 19th, 2016 در ساعت 11:58 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام و ممنون از همه دوستان واسه پستهاي مفيدشون از اول تا الان
    در مورد ارايشگاه و great clips من يه پستهايي ديدم كه ميخواستم تكميلش كنم چون من خودم دغدغه اصليم بود اگر چه به قول دوستان اينكه ادم خودش موهاش رو بزنه خيلي به صرفه تره ولي همونها هم حداقل سالي دوبار نيازه كه يه ارايشگاه برن كه خط و خطوط دور مو رو صاف كنه واسشون
    واسه كپن great clips كه به قيمت ٧ دلار به جاي ١٤ دلار موهاي شما رو كوتاه ميكنه من خودم معمولا از سلف چك اوت كروگر استفاده ميكنم كه پشت رسيدي كه بهتون ميده پر از كپنهاي مختلف كه الان عكسش رو واستون ميزارم
    image.jpg
    خوبي اين ارايشگاه اينه كه setting ارايش اولتون رو توي كامپيوتر سيو ميكنه و دفعه بعد كه رفتيد ازتون ميپرسه همون مدل هميشگي؟
    اما پيرو صحبت هاي مهراد عزيز هنوز هم سياست دبل كردن كپن نمرده(عكس مال امروزِ)
    image.jpg

Never Give In, Never Give Up

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

در مورد گریت کلیپس، موضوعی رو اضافه کنم، اینجوری که من متوجه شدم، قیمت هاشون بستگی به ایالت داره! مثلا توی GA چند جا دیدم که 13 دلار بوده ولی مثلا در LA تا 15 دلار هم دیدم، بعد این آفرهایی که برای قیمت ها میدن هم از جایی به جای دیگه فرق داره ظاهرا. مثلا توی شهر ما، روزهای یکشنبه 8 دلار هستش (همون اصلاح 13 دلاری) در حالی که با کوپن های پشت رسید کروگر باید 10 دلار پرداخت کرد
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

کش بک برای Ibotta یه سری از خرید ها، روی خرده ریز زیاد شاید نیارزه به دردسرش، ولی گاهش روی بعضی جنش ها کش بک های خوبی می ده. بعضی فروشگاه ها کارتشون رو به app میشه وصل کرد که دردسر خاصی نمی مونه اون موقع

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در مورد گریت کلیپس، موضوعی رو اضافه کنم، اینجوری که من متوجه شدم، قیمت هاشون بستگی به ایالت داره! مثلا توی GA چند جا دیدم که 13 دلار بوده ولی مثلا در LA تا 15 دلار هم دیدم، بعد این آفرهایی که برای قیمت ها میدن هم از جایی به جای دیگه فرق داره ظاهرا. مثلا توی شهر ما، روزهای یکشنبه 8 دلار هستش (همون اصلاح 13 دلاری) در حالی که با کوپن های پشت رسید کروگر باید 10 دلار پرداخت کرد
    کلا سلمانی خوبی نیست. بهتر است برید جاهای دیگر
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

اگر خرید آنلاین می کنید آدرس ایمیل رو به این سایت وصل کنید، اگر تا مدت مشخصی (بسته به سایت و کردیت کارت) قیمت جنس مورد نظر (که رسیدش در ایمیل تون هست) افت کرد، سایت به جای شما اقدام می کنه و تفاوت قیمت رو به شما بر می گردونه.

Junior Member

سلام
    من در جرجیا زندگی می کنم و می خوام به خونه جدید اسباب کشی کنم وسایل زیادی ندارم و رانندگی هم بلد نیستم. خونه جدید من حدود 12 مایل از خونه ی فعلیم فاصله داره. از کجا می تونم ماشین بگیرم که به صرفه باشه؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ocea نمایش پست ها
    سلام
    من در جرجیا زندگی می کنم و می خوام به خونه جدید اسباب کشی کنم وسایل زیادی ندارم و رانندگی هم بلد نیستم. خونه جدید من حدود 12 مایل از خونه ی فعلیم فاصله داره. از کجا می تونم ماشین بگیرم که به صرفه باشه؟
    ممنونم.
    اگر تراک نیاز دارید، سایت https://www.budgettruck.com رو چک کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojgani نمایش پست ها
    اگر خرید آنلاین می کنید آدرس ایمیل رو به این سایت وصل کنید، اگر تا مدت مشخصی (بسته به سایت و کردیت کارت) قیمت جنس مورد نظر (که رسیدش در ایمیل تون هست) افت کرد، سایت به جای شما اقدام می کنه و تفاوت قیمت رو به شما بر می گردونه.
    آیا مطمئن هست سایتش...کمی مشکوکه. همه پسورد و اطلاعات شخصی را میگیره به امید صنار ریفاند!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1 نمایش پست ها
    آیا مطمئن هست سایتش...کمی مشکوکه. همه پسورد و اطلاعات شخصی را میگیره به امید صنار ریفاند!
    در عمل می تونه این کار رو کنه، کاری که میشه انجام داد اینه که یه آدرس ایمیل جدا برای خرید ها تون بذارید که صرفاً به اطلاعات خرید دسترسی داشته باشه. این که چه قدر می خواید برای خودتون حریم قائل شید و چه قدر اطلاعات داخل ایمیل هم مهمه هم بحثش جداست و فرد به فرد فرق داره. ولی بعید می دونم خود سایت بخواد سو استفاده کنه ولی امکان هک شدن و سرقت سایت هم هست. خلاصه تصمیم شخصیه و بستگی به اینکه چه قدر خرید می کنید! اگر یه TV یا Mattress بخواید بخرید شاید عددش چشم گیر باشه ولی اگر خرید ها کوچیک باشه شاید نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)