صفحه 99 از 111 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام دوستان
    کسی سایتی برای خرید لوازم دست دوم سراغ داره؟
    مثلا خرید دوچرخه

ایالت نیوهمپشیر هستیم.
    ممنون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مثلا خرید دوچرخه

ایالت نیوهمپشیر هستیم.
    ممنون دوستان
    https://www.craigslist.org/about/sites#US
    رو چک کنید. مغازه های دست دومی هم هستن ولی اکثراً آنلاین ندارن. تو ebay هم میتونیددست دو پیدا کنید و حتا تو Amazon

Junior Member

ممنون از راهكارهاتون

منم يه چند تا راهكار براي صرفه جويي انجام ميدم گفتم شايد به درد باقي بخوره..
    از اونجايي كه اينترنت اينجا مونوپلي هست كلن ماهي ٤٠ دلار بايد پول نت بدين تعرفه اش همينه كاري كه من كردم رفتم با دخترخانم طبقه ي بالا صحبت كردم رمزش رو گرفتم و ماهانه بيست دلار بهش مي دم. خدا رو شكر تو اين دو ماهي كه بودم هم هيچ مشكلي پيدا نكردم با اينترنتش.
    براي موبايل هم به پيشنهاد يكي از بچه هاي ايراني اينجا سيم كارت tmobile گرفتم و ممبر family plan اون ها شدم و ماهيانه حدود سي و پنج دلار هم براي اون مي دم البته قبلش At&t بودم يكماه كه ٤٧-٨ دلار هزينه اش شد
    در مورد خريد مواد غذايي هم بايد بگم فروشگاه price rite قبمت هاش از باقي فروشگاه هاي اينجا ( نزديك بوستون) ارزون تره...يك قفسه هم براي گوشت و مرغ حلال گذاشته و ديگه نيازي به قصابي عرب ها كه معمولن گرون تره ندارم. در ماه دو بار مي رم هر بار نزديك ٤٥ دلار..تمام وعده هاي غذايي رو هم خودم درست مي كنم و اصلا بيرون غذا نمي خورم.
    كتاب هايي رو هم كه لازمه رو همه رو ورژن آنلاينش رو از تو خونه با رمز دانشگاه امكان دسترسي دارم و ديگه خوشبختانه از هزينه كتاب معافم.
    تو دانشگاه من به جز من كسي از ايران نيست اما خوشبختانه شهرمون يك دانشگاه پلي تكنيك داره كه بچه ها زياد ميان. دوستان خوب ايراني كه از طريق فيس بوك پيدا كردم خيلي كمكم مي كنند . از اونجايي كه ماشين ندارم و حمل و نقل عمومي شهر هم افتضاحه براي خريد يا مواردي كه احتياج به رفتن جاهاي دور هست ازشون كمك مي گيرم و با اون ها مي رم.
    موفق باشيد همگي

بعد از یک ماه خرید کردن از اینور و اونور
    الان طرفدار سرسخت و پروپا قرص کاستکو هستیم

واقعا همه چیز ارزونتر از جاهای دیگست مخصوصا فروشگاهای ایرانی که اکثر همه چی گرونتر میدن (نه همشون)

تمام قیمتها کاستکو عالیه ولی کیک های تولدش به دلیل مزه پیشنهاد نمیکنم بخرین و اگر نه همه چیز عالیه
    قیمت خشکبارش معرکس
    2تا اشکال کلی داره این فروشگاه
    1 مجبورین در ابتدا 50دلار بدین برای گرفتن کارت عضویت بدون کارت نمیتونین خرید کنین
    2 سعی در اینه که همه چی بصورت عمده بفروشه مثلا اگر یکی نیم کلیو سیب لازم داشته باشه حتما باید بسته های 2 کیلویی سیب بخره

ولی درکل عالیه

حداقل زمان مرجوع کردن اجناس برقیش 3 ماه در صورتی که خیلی از فروشگاهای دیگه 14 روزه
    برخی از اجناس لوازم خانگیش تا 3 سال هم هست
    ذوستی داشتم که تعریف میکرد دستگاه تصفیه ابشو بعد از 4سال به دلیل اینکه اطلاع نداشته از اول خراب بوده به راحتی پس داده

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مثلا خرید دوچرخه

ایالت نیوهمپشیر هستیم.
    ممنون دوستان
    دوست عزیز یه نرم افزاری هست مربوط به خرید و فروش لوکال (برای موبایلشو من تجربه دارم)
    برای منطقه ای که ما هستیم که عالیه
    هرکی هرچی مخواد بفروشه میزاره داخلش و قیمت پیشنهادیشو میگه
    تا حذی چونه ای هم هست ولی همیشه به قیمتن حتی ماشین و موتور هم برای فروش هست

اسم برنامه close5 buy & locally
    (ایکون برنامه مربع قرمز رنگ و عدد 5 سفید داخلشه)

کارکردن باهاش خیلی راحته
    در منطقه لس انجلس که کارمیکنه لطفا بعد از نصب برنامه اطلاع رسانی بکنین که در منطقه شماهم کار میکنه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    دوست عزیز یه نرم افزاری هست مربوط به خرید و فروش لوکال (برای موبایلشو من تجربه دارم)
    برای منطقه ای که ما هستیم که عالیه
    هرکی هرچی مخواد بفروشه میزاره داخلش و قیمت پیشنهادیشو میگه
    تا حذی چونه ای هم هست ولی همیشه به قیمتن حتی ماشین و موتور هم برای فروش هست

اسم برنامه close5 buy & locally
    (ایکون برنامه مربع قرمز رنگ و عدد 5 سفید داخلشه)

کارکردن باهاش خیلی راحته
    در منطقه لس انجلس که کارمیکنه لطفا بعد از نصب برنامه اطلاع رسانی بکنین که در منطقه شماهم کار میکنه یا نه
    خیلی ممنون
    نصب کردم
    مشکلی نداره

Junior Member

اقا من یک چیزی نفهمیدم اگه بخوای جای استخدام شی قرداد نبندی چی بازم مشکل داره ،
    سوال دوم میشه کارهای اینترنتی زیادی انجام داد مثل طراحی سایت و برنامه نویسی و...
    بعد میتونی تو خود لیندا یا سایت های مثل لیندا که اموزشش قرار میدن اموزشش قرار بدی پول در بیاریی
    سوال 4 دلالی چطور یک ماشین بگیری 3000 دلار بفروشی 4000 دلار
    میشه از این کار ها انجام داد

Junior Member

همین الان ebay باز کردم دیدم ایران تحریم کرده خخ

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    اقا من یک چیزی نفهمیدم اگه بخوای جای استخدام شی قرداد نبندی چی بازم مشکل داره ،
    سوال دوم میشه کارهای اینترنتی زیادی انجام داد مثل طراحی سایت و برنامه نویسی و...
    بعد میتونی تو خود لیندا یا سایت های مثل لیندا که اموزشش قرار میدن اموزشش قرار بدی پول در بیاریی
    سوال 4 دلالی چطور یک ماشین بگیری 3000 دلار بفروشی 4000 دلار
    میشه از این کار ها انجام داد
    حتی ساعتی بخواید برای یه جا کار کنید باید قرارداد امضا کنید. مگر اینکه به صورت cash بخواید کار کنید و طرف هم چیزی برای دولت رد نکنه... که در کل غیر قانونیه!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

الان این طور که پیج ها خوندم تا 6 ماه نمیتونیم کار کنیم بعد 6 ماه هم میتونیم بریم یک جا کار کنیم درسته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)