صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: دانشنامه های جدید شریف و مشکلات آنها

پیش فرض دانشنامه های جدید شریف و مشکلات آنها

سلام
    من هفته پیش مدرک و نمرات رسمی را از شریف گرفتم ظاهرا دانشنامه ها جدید است و ترجمه انگلیسی دانشنامه در خودش است ریز نمرات را هم فارسی و انگلیسی رسمی دادند و تائید کردند که احتیاج با تائید وزارت علوم هم نیست ترجمه هم که لازم نداره.

کسانیکه سالهای قبل مدرکشون را گرفتند هم اینطور بوده؟
    دانشگاه مقصد به من میگه دانشنامه شما به فارسی بوده و باید مهر و ترجمه شده باشه و اگر الان ریز نمرات انگلیسی داری در سایت شریف link برای ما بفرست که این موضوع تائید شده باشه!!!!!!
    من برای مدرک لیسانسم که رفتم وزارت علوم گفتند مدرک شریف که جدید گرفتم مهر نمیخواد.

پیش فرض پاسخ : کارنامه رسمی و مدرک شریف انگلیسی صادر میشود

خیلی قبل تر که اینطوری نبوده ولی هم مدرکش هم نمرش همه جا معتبره. اگرم خیلی گیر دادن بگو می تونین ایمیل بزنین بپرسن. فقط یه سوال، مدرک شما هم بعد گواهی موقت 6 هفته طول کشید تا اصل دانشنامه اماده بشه؟
    everything happens for a reason

بله بعد از گواهی موقت و آزاد شدن مدرک 6 هفته طول کشید

Junior Member

دوست عزیز
    شریف این سیستم صدور دانشنامه به انگلیسی رو تازه گذاشته، از حدود 3-4 ماه پیش. الان همونطور که گفتید مدارک دو زبانه هست و بنابراین نیازی به ترجمه ندارند اما بعضی از دانشگاهها به دلیل تغییر فرمت مدارک شریف به صحت این مدارک شک می کنند، در این صورت می تونی آدرس ایمیل زیر رو به اونها بدی و ازشون بخوای که از شریف استعلام کنند، شریف هم در صورتی که شما مدرکت رو آزاد کرده باشی به ایمیل اونها پاسخ می ده و صحت مدرک رو تایید می کنه.

vpaa@sharif.edu
    Prof. Ali Meghdari, Vice President of Academic Affairs
    P.O.Box: 11155-8639, Azadi Ave., Tehran, Iran
    Tel: 98 21 66005810
    Fax: 98 21 66036005
    موفق باشید.

پیش فرض نمراتی که دانشگاه انگلیسی صادر کرده دادگستری یا وزارت امور خارجه؟

چند ماهه که شریف ریز نمرات رسمی را هم به انگلیسی میده هم فارسی اما این موضوع برای من شده دردسر. دانشگاهی که پذیرش گرفتم ریز نمرات را میخواد به همون سیستم قدیم. این ریز نمرات جدید مهر وزارت علوم نمیخواهد و دارالترجمه هم ترجمه اش نمیکنه. اگر انگلیسی اش رو ببرم دادگستری کپی برابر اصل میکنه؟ (دانشگاه یک نسخه فقط رسمی میده) . وزارت خارجه چطور؟
    ادرس وزارت خارجه کجاست؟

ممنون

یه سوال: چه جوری این مدرک دو زبانه رو ترجمه رسمی کنم بفرستم واسه دانشگاه؟ یکی از مدارک لازم واسه اپلای همین ترجمه رسمی مدرک تحصیلیه. به سفارت چی؟ همون کپی شو بدم کافیه؟
    everything happens for a reason

نقل قول نوشته اصلی توسط itskas®a

یه سوال: چه جوری این مدرک دو زبانه رو ترجمه رسمی کنم بفرستم واسه دانشگاه؟ یکی از مدارک لازم واسه اپلای همین ترجمه رسمی مدرک تحصیلیه. به سفارت چی؟ همون کپی شو بدم کافیه؟
    1- فتوكپي رو برابر اصل مي كني
    2-مي بري وزارت علوم طبقه 4 كه مهر وزارت علوم روش بزنه
    3- ميدي يه دارالترجمه رسمي كه ترجمه كنه و مهر وزارت امور خارجه روش بزنه...
    peace of cake@@ ;D
    البته من هيچ كدوم از اين كارا رو نكردم !! ... دانشگاه مقصد قبول كرد. 8)
    یاران چه غریبانه ... !!  

وزارت علوم روی این مدارک نمیزنه نامه تصفیه حساب با دانشگاه میخواد که شریف نمیده . مطمئنید؟ کسی این مدارک جدید را وزارت علوم برده؟
    من داشتم از شریف این نامه تصفیه را میگرفتم آخر سر یه خانومه که اسمش را نمیدونم نگذاشت گفت ما اینهمه سعی کردیم مدرک شریف معتبر باشه شما میخواهید 10 تا مهر بزنید زیرش ما به دانشگاهها میگیم همینجوری معتبره
    اما یه جا تو سایت نگذاشتن که این تغییر کرده >

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    وزارت علوم روی این مدارک نمیزنه نامه تصفیه حساب با دانشگاه میخواد که شریف نمیده . مطمئنید؟ کسی این مدارک جدید را وزارت علوم برده؟
    من داشتم از شریف این نامه تصفیه را میگرفتم آخر سر یه خانومه که اسمش را نمیدونم نگذاشت گفت ما اینهمه سعی کردیم مدرک شریف معتبر باشه شما میخواهید 10 تا مهر بزنید زیرش ما به دانشگاهها میگیم همینجوری معتبره
    من از وزارت علوم پرسيدم كه مدارك جديد شريف مهر ميخواد يا نه؟.... گفتند كه نميخواد ولي اگر دانشگاه مقصد ازتون قبول نكرد كپي برابر اصل بياريد تا براتون مهر بزنيم! 8)
    یاران چه غریبانه ... !!  

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_r
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    من از وزارت علوم پرسيدم كه مدارك جديد شريف مهر ميخواد يا نه؟.... گفتند كه نميخواد ولي اگر دانشگاه مقصد ازتون قبول نكرد كپي برابر اصل بياريد تا براتون مهر بزنيم! 8)
    من رفتم وزارت علوم مدرک را اگر کپی برابر اصل باشد مهر میزنه و ریز نمرات فارسی را هم مهر میکنند اما باید نامه تصفیه حساب داشته باشیم که شریف نمیده!!
    به من گفتن با کپی واریز پول برای آزاد کردن مدرک هم مهر میکنند

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)