صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 258 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام. ممنون از پاسختون...حتما تاریخ ها رو چک میکنم...فقط اگر در مورد حوزه امتحانی ارمنستان اطلاعاتی دارین به بنده بگین...ممنون باز هم

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان
    من بار اولی هست که به اینجا سر می زنم، دارم برای gmat آماده می شم و می خوام تاریخ و مرکز امتحانم رو برای 1 یا 2 ماه آینده انتخاب کنم. پروفایل خودم رو در سایت ایجاد کردم و لی لینک مربوط به مراکز و تاریخ ها باز نمیشه!! خیلی نگران هستم و تقریبا 1 هفته بیشتر هستش که هر روز چک می کنم و تغییری در وضعیتش به وجود نیومده! همه صفحات باز میشه به غیر از صفحه مربوط به مراکز!!! لینکش رو در اینجا می گذارم. ممنون می شم اگر راهنماییم کنیم. مرسی
    لینک:

http://www.mba.com/service/testing/w...OINTMENTSEARCH

سلام دوست عزیز. شما می تونید تاریخها و مراکز رو ببینید؟ من صفحه مربوط به مراکز رو متدسفانه نمی تونم باز کنم! تو روزهای متوالی چک کردم و باز نمیشه! ممنون می شم راهنمایی کنید.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ninaablhsni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار اولی هست که به اینجا سر می زنم، دارم برای gmat آماده می شم و می خوام تاریخ و مرکز امتحانم رو برای 1 یا 2 ماه آینده انتخاب کنم. پروفایل خودم رو در سایت ایجاد کردم و لی لینک مربوط به مراکز و تاریخ ها باز نمیشه!! خیلی نگران هستم و تقریبا 1 هفته بیشتر هستش که هر روز چک می کنم و تغییری در وضعیتش به وجود نیومده! همه صفحات باز میشه به غیر از صفحه مربوط به مراکز!!! لینکش رو در اینجا می گذارم. ممنون می شم اگر راهنماییم کنیم. مرسی
    لینک:

http://www.mba.com/service/testing/w...OINTMENTSEARCH
    دوست عزیز مشکلی نیست سنترها و تاریخ و ساعت رو میتونید ببینید.با یک مرورگر دیگه چک کنید.موفق باشید

ممنونم، برای من با *****شکن باز شد مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Sharif University

سلام

من میخوام تو سنتر شارجه ازمون بدم. اما وقتی میرم رو سایت mba و انتخاب میکنم اخرش برام پیغام میزنه که شما با این ادرس مجاز به ثبت نام در این مرکز نیستید.

دو تا مرکز تو دبی رو هم انتخاب کردم همین جواب رو بهم داد.

اطلاع دارید مشکل چیه؟

Junior Member

سلام وقتون بخیر رشته کارشناسی مهندسی شهرسازی هستم
    برای کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری به دنبال دانشگاه هستم
    ایا رشته من نیاز به آزمون جی مت یا جیآر ای دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HEC MONTREAL

سلام

وقت دوستان بخیر

ایا از دوستان کسی هست که بخواهد در چند ماه اینده امتحان بده و بخواهد که با هم بخونیم ، اینکه ایا گروه تلگرامی خاصی هست که اگه سوالی بود بشه مطرح کرد

ممنون از همگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)