صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام
    اگراطلاعاتي درموردنحوه ثبت نام GMATوآگاهي ازتاريخ ومحل برگزاري آن داريد،لطفاًدراختياراينجان ب قراردهيد.
    با تشكر
    بيتا

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2677
    با سلام
    اگراطلاعاتي درموردنحوه ثبت نام GMATوآگاهي ازتاريخ ومحل برگزاري آن داريد،لطفاًدراختياراينجان ب قراردهيد.
    با تشكر
    بيتا
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5111.0.html

Junior Member

سلام من خیلی شرمنده ام واقعاً ولی روزایی که امتحان برگزار می شه رو از کجا باید گیر بیارم؟

Junior Member

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط efe1
    سلام من خیلی شرمنده ام واقعاً ولی روزایی که امتحان برگزار می شه رو از کجا باید گیر بیارم؟
    كافيه برين توي سايت mba.com و ثبت نام كنين (Registration مجاني هست) هر جائي اگر نام كشور ازتون خواست و ايران جزو ليست نبود نام يه كشور ديگه رو انتخاب كنين. بعد از لينك هاي " انتخاب سايت امتحان" وارد بشين و بعد از انتخاب كشوري كه هستين (ايران رو نداره. تركيه يا امارات رو انتخاب كنين) ليست مراكز امتحاني دورو بر و نزديك اون كشور رو بهتون ميده. با انتخاب هر مركز در مرحله بعد زمان مورد نظر براي امتحان رو از يه تقويم ماهانه انتخاب مي كنيد و در نهايت بهتون مي گه اون مركز براب اونروز جاي خالي داره يا نه.
    يادتون باشه اگر در هر يك از اين مراحل Time out يا هر پيغام خطايي مربوط به ديدن مطالب گرفتيد با اون ISP كه داريد استفاده مي كنين نمي تونين سايت رو كامل باز كنين پس بايد يا ISP تونو عوض كنين يا از يه فيلتر شكن استفاده كنين. من از Free gate استفاده مي كنم و مشكلي هم ندارم
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

sokut
    Guest

سلام.ميشه لطفاً اشهره كنين كه قبل از فكس كردن فرمها بايد هزينه رو پرداخت كرد يا بعد از فكس كردن وگرفتن ok از طريق e-mail ؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sokut
    سلام.ميشه لطفاً اشهره كنين كه قبل از فكس كردن فرمها بايد هزينه رو پرداخت كرد يا بعد از فكس كردن وگرفتن ok از طريق e-mail ؟

شما توی فرمی که باید پر کنید اطلاعات credit cardتون رو وارد می کنید ...
    قبل و بعدی تقریبآ نداره .. اونا خودشون وارد سیستم می کنند ...

Junior Member

سلام
    من درباره جواب آزمون جی مت می خواستم بپرسم که جوابش به صورت یه نامه یا کارنامه فیزیکی یا به ایمیل میفرستن. در ضمن من این سوال رو میپرسم چون یکی از دوستان گفته بودند که دوستشون آدرس غیر ایران رو دادن و راحت ثبت نام کردن.
    میخوام ببینم که اگه چیزی به این آدرسی که موقع ثبت نام از ما میپرسن نمی آد منم این کار رو بکنم.
    بازم پیشاپیش ممنون از جوابتون

نه بابا اون آدرسبه درد نمیخوره
    officialنتیجتو برات ایمیل میکنن که البته اونجا همون آدرسرو نوشته..ولی کار دیگه ای نمیتونی بکنی
    طرف به من گفت میدونیم ایرانید ولی یه آدرس دیگه بدید
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member

ممنون pooria_1365 از جوابت.

درباره قسمت آخر جوابت, کجا ازتون خواستن که یه آدرس دیگه بدین. تو سنتر یا بعد امتحان؟
    در ضمن شما کجا امتحان دادین؟
    ازتون مدرکی نخواستن که ثابت کنه مقیم ان آدرسی هستین که موقع ثبت نام ازتون خواسته شده؟

بازم ممونون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)