صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

اصلاً نگران آدرس نباشید...توی برگه کارنامه unofficial آدرس اومده اما اصلاً مهم نیست.اگه اینترنتی ثبت نام می کنید ازش بخوایید کارنامه رو هم آنلاین بفرسته هم کاغذی...ضمن اینکه اصلاً و ابداً مهم نیست!چون نتیجه official برای دانشگاه ها ارسال می شه.من هفته پیش دوشنبه امتحان دادم امروز نمره ام رسیده به دانشگاه هایی که خواسته بودم...موسسه pearson واقعاً موسسه خوبیه و کارش منظمه...
    روز امتحان فقط پاسپورت می خوان و نه هیچ چیز دیگه...
    من دبی امتحان دادم سنتر عالی بود...من واقعاً راضیم ازشون.
    Before the Dawn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

شما کجا امتحان دادید؟
    و به چه صورت ثبت نام کردید؟

من new horizons CLC دبی امتحان دادم.و اینترنتی ثبت نام کردم.آدرس هم آدرس یکی از آشنایان رو در هامبورگ آلمان رو دادم.
    اما حواستون باشه موقع ثبت نامه اینترنتی country of citizenship رو ایران و country of residence رو همون آدرس صوری بزنید...بقیه اش که ساده است مشکلی نداره.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

البته فکر نکنم اگه آدرس واقعی رو هم ایران بزنید مشکلی داشته باشه ! ... ... داره ؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    البته فکر نکنم اگه آدرس واقعی رو هم ایران بزنید مشکلی داشته باشه ! ... ... داره ؟
    تنها اشکالش اینه که نام ایران توی لیست نیست. 8) انگار بگیرین که نام ایران از صفحه روزگار محو شده. متاسفانه. :-[
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    تنها اشکالش اینه که نام ایران توی لیست نیست. 8) انگار بگیرین که نام ایران از صفحه روزگار محو شده. متاسفانه. :-[
    توی لیست چی نیست ؟!؟!؟! ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    توی لیست چی نیست ؟!؟!؟! ...
    در قسمت country of residence نام ایران وجود خارجی نداره و آدم مجبوره یه آدرس دیگه بده.
    تازه روز امتحان یه قسمتش پرسیده بود شما Undergrad univ تون کجاست.باز هم ایران نداشت.منم زدم ایتالیا!گرفتار شدیم از دست موسسه pearson!
    Before the Dawn

ببخشید دوستان من تو سایت mba.com برای امتحان جی مت ثبت نام کردم . البته هنوز ثبت نامم برای آزمون کامل نشده فقط یه پروفابل ساختم.
    بعد من رفتم داشنگاه که برای خروزج از کشور گواهی صادر کنن ، گفتن یه مدکر باید بیاری دال بر اینکه میخوای امتحان جی مت بدی . منم میترسم ریسک کنم ثبت نام رو کامل انجام بدم پول رو هم بدم بعدش آیا اینها از قیافه ما خوششون بیاد یا نیاد پاسپورتو کی بدن وو کی ندن !!! من میخوام اول پاسپورت بگیرم بعد ثبت نامم رو کامل کنم .
    حالا سوال من اینه آیا سایت mba.com مدرکی رسیدی چیزی میده که من برم به انشگاه ارائه کنم ؟

دوستان تا اونجا که من شنیدم از ژانویه سال 2006 ایران از لیست کسانی که می تونند در امتحان GMAT شرکت کنند حذف شد.... البته نمی دونم بعدا در این قانون تغییری صورت گرفت یا خیر؟! با توجه به اینکه ایران در لیست وجود ندارد احتمالا همچنان قانون بر قرار است.... ولی معمولا ایرانی ها با پاسپورت ملیتی دیگر مثلا اماراتی.... در آزمون شرکت می کردند.... این هم از نعمات!!!! تحریم بود..... مورد جدیدی که شنیدم اینه که شما از دانشگاه مقصد نامه ای دال بر اینکه دادن این امتحان برای ورود به دانشگاه برای شما ضروری است دریافت می کنید... آنگاه با کمک این نامه می تونید امتحان GMAT را بدون درد سر ثبت نام کنید....البته دوستانی که اخیرا امتحان دادند می تونند نظرات موثق تری ارائه کنند...... امیدوارم همگی موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    دوستان تا اونجا که من شنیدم از ژانویه سال 2006 ایران از لیست کسانی که می تونند در امتحان GMAT شرکت کنند حذف شد.... البته نمی دونم بعدا در این قانون تغییری صورت گرفت یا خیر؟! با توجه به اینکه ایران در لیست وجود ندارد احتمالا همچنان قانون بر قرار است.... ولی معمولا ایرانی ها با پاسپورت ملیتی دیگر مثلا اماراتی.... در آزمون شرکت می کردند.... این هم از نعمات!!!! تحریم بود..... مورد جدیدی که شنیدم اینه که شما از دانشگاه مقصد نامه ای دال بر اینکه دادن این امتحان برای ورود به دانشگاه برای شما ضروری است دریافت می کنید... آنگاه با کمک این نامه می تونید امتحان GMAT را بدون درد سر ثبت نام کنید....البته دوستانی که اخیرا امتحان دادند می تونند نظرات موثق تری ارائه کنند...... امیدوارم همگی موفق باشید.
    بابت اطلاع رسانی تون ممنونیم ..
    اما بابا این اخبار رو از کجا اوووردین ؟ ... ;D
    من که با 20 نفر از بچه هایی که جدیدآ امتحان دادن ... چه پسر سرباز ، چه پسر معاف و چه دختر خانم صحبت کردم هیچ کدوم از این کارا نکرده بودند ...

چون از ایران ثبت نام می کنیم نمی تونیم آن لاین اطلاعات رو بفرستیم ..
    فرم رو پر می کنیم و فاکس می کنیم و بعد هم زنگ می زنیم customer service اروپا و خاورمیانه که شماره ش توی تاپیک ها هست ..
    بعد اونا اطلاعاتمون رو می آرن و تصدیق می کنند و یه confirmation mail می زنن به آدم و تمام ! ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)