صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad
    ببخشید دوستان من تو سایت mba.com برای امتحان جی مت ثبت نام کردم . البته هنوز ثبت نامم برای آزمون کامل نشده فقط یه پروفابل ساختم.
    بعد من رفتم داشنگاه که برای خروزج از کشور گواهی صادر کنن ، گفتن یه مدکر باید بیاری دال بر اینکه میخوای امتحان جی مت بدی . منم میترسم ریسک کنم ثبت نام رو کامل انجام بدم پول رو هم بدم بعدش آیا اینها از قیافه ما خوششون بیاد یا نیاد پاسپورتو کی بدن وو کی ندن !!! من میخوام اول پاسپورت بگیرم بعد ثبت نامم رو کامل کنم .
    حالا سوال من اینه آیا سایت mba.com مدرکی رسیدی چیزی میده که من برم به انشگاه ارائه کنم ؟
    ریسک شما ثبت نام کردن و پاسپورت نگرفتن نیست ... اینه که 4 ماه وقت بذاری و بعد هم زیاد خوب نشه امتحانت ;D ..
    اما در مجموع ..
    نمی تونی که قبل ثبت نام درخواست پاسپورت کنید ...
    باید یه مدرکی برای اینکه ثبت نام کردی و امتحان داری رو داشته باشی و بعد دانشگاه هم تایید کنه و بعد بری نظام وظیفه ..
    راجع به اطلاعات پاسپورت و نظام وظیفه به انجمن مربوط یه سری بزنید ...
    البته قبول دارم نزدیکای امتحان الاف شدن و دنبال پاسپورت دویدن خیلی زور داره ... اما چاره ای نیست ...

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    دوستان تا اونجا که من شنیدم از ژانویه سال 2006 ایران از لیست کسانی که می تونند در امتحان GMAT شرکت کنند حذف شد.... البته نمی دونم بعدا در این قانون تغییری صورت گرفت یا خیر؟! با توجه به اینکه ایران در لیست وجود ندارد احتمالا همچنان قانون بر قرار است.... ولی معمولا ایرانی ها با پاسپورت ملیتی دیگر مثلا اماراتی.... در آزمون شرکت می کردند.... این هم از نعمات!!!! تحریم بود..... مورد جدیدی که شنیدم اینه که شما از دانشگاه مقصد نامه ای دال بر اینکه دادن این امتحان برای ورود به دانشگاه برای شما ضروری است دریافت می کنید... آنگاه با کمک این نامه می تونید امتحان GMAT را بدون درد سر ثبت نام کنید....البته دوستانی که اخیرا امتحان دادند می تونند نظرات موثق تری ارائه کنند...... امیدوارم همگی موفق باشید.
    والا این خبر صحت نداره. حداقل الان که اینطوری نیست. بنده دقیقا در شهریور امسال بصورت آنلاین و پرداخت از طریق کارت اعتباری و بدون دریافت هرگونه نامه از دانشگاه و یا فکس هرگونه مدرکی به customer service برای آذرماه در دبی برای همسرم ثبت نام کردم و در آذر ماه با مراجعه به مرکز برگزاری امتحان در صحت و سلامت کامل امتحان داده شد و 2 روز بعد هم نامه رسمی اعلام نمره توسط ایمیل برایمان ارسال شد و هیچ مشکلی هم نبود.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    دوستان تا اونجا که من شنیدم از ژانویه سال 2006 ایران از لیست کسانی که می تونند در امتحان GMAT شرکت کنند حذف شد.... البته نمی دونم بعدا در این قانون تغییری صورت گرفت یا خیر؟! با توجه به اینکه ایران در لیست وجود ندارد احتمالا همچنان قانون بر قرار است.... ولی معمولا ایرانی ها با پاسپورت ملیتی دیگر مثلا اماراتی.... در آزمون شرکت می کردند.... این هم از نعمات!!!! تحریم بود..... مورد جدیدی که شنیدم اینه که شما از دانشگاه مقصد نامه ای دال بر اینکه دادن این امتحان برای ورود به دانشگاه برای شما ضروری است دریافت می کنید... آنگاه با کمک این نامه می تونید امتحان GMAT را بدون درد سر ثبت نام کنید....البته دوستانی که اخیرا امتحان دادند می تونند نظرات موثق تری ارائه کنند...... امیدوارم همگی موفق باشید.
    این خبر کاملا درسته!
    اما برای همون سال 2005 و 2006 !
    تو یک بازه زمانی حدودا یکساله این محدودیت بود که فرد دارای ملیت ایرانی که مقیم ایران هم باشه نمی تونه در هیچ کجای دنیا امتحان GMAT بده (مگر اینکه permanent resident کشور دیگه ای باشه)... این مسئله در اون زمان باعث شد راه ادامه تحصیل خیلیها بسته بشه!
    اما خوشبختانه خودشون هم فهمیدن این محدودیت احمقانه است و برش داشتن و تقریبا از اوائل سال 2007 دیگه چنین مشکلی وجود نداشته. (محض اطلاع بگم که مثلا تبعه های کشورهای سودان یا کره شمالی هنوز هم در هیچ جای دنیا نمی تونن امتحان GMAT بدن! اونایی که مرکز استانبول امتحان میدن می تونن اطلاعیه اش رو روی برد بخونن! البته اگه هنوز باشه ...)

خلاصه الان دیگه تقریبا دوساله که جای نگرانی در این مورد نیست.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    این خبر کاملا درسته!
    اما برای همون سال 2005 و 2006 !
    تو یک بازه زمانی حدودا یکساله این محدودیت بود که فرد دارای ملیت ایرانی که مقیم ایران هم باشه نمی تونه در هیچ کجای دنیا امتحان GMAT بده (مگر اینکه permanent resident کشور دیگه ای باشه)... این مسئله در اون زمان باعث شد راه ادامه تحصیل خیلیها بسته بشه!
    اما خوشبختانه خودشون هم فهمیدن این محدودیت احمقانه است و برش داشتن و تقریبا از اوائل سال 2007 دیگه چنین مشکلی وجود نداشته. (محض اطلاع بگم که مثلا تبعه های کشورهای سودان یا کره شمالی هنوز هم در هیچ جای دنیا نمی تونن امتحان GMAT بدن! اونایی که مرکز استانبول امتحان میدن می تونن اطلاعیه اش رو روی برد بخونن! البته اگه هنوز باشه ...)

خلاصه الان دیگه تقریبا دوساله که جای نگرانی در این مورد نیست.
    پس فعلا و احتمالا تا اطلاع ثانوی خدا رو شکر. بعدش هم که احتمالا چون چاره ای نیست مصبتو شکر 8)
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نتیجه اخلاقی می گیریم که بچه ها اخبار جدید بگن که اینطوری باعث تکاپوی بقیه نشن .... ;D ..

البته با تشکر فراوان از آقا احسان که اطلاعاتش رو share کرد ...

من خودم 26 nov 2008 امتحان دادم....اینا رو نوشته توسایتش ولی چرت و پرته.....وقتی براتون confirmation ثبت نام رو میفرسته اسم ایران توش لیست سیاهشون نیست ولی تو سایتشون هس...همش کار این آمریکای جهانخواره که میخاد به بچه ها استرس بده..
    اصی نگران نباشید و برید امتحانتونو بدید
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

کسایی که فکس می کنن حواسشون باشه که بعدش حتما زنگ بزنن.....من که زنگ زدم یارو گفت هه هه امروز فکسمون خراب بوده...برام فرمو ایمیل کن...که من ایمیل کردم و ثبت نام کردم!! :P

"نتیجه اخلاقی می گیریم که بچه ها اخبار جدید بگن که اینطوری باعث تکاپوی بقیه نشن ...."

مرسی از اطلاعات جدید.... ببخشید که دوستان را به تکاپو انداختم... البته خوب باعث شد اطلاعات خودم ب هم به روز بشه... شاید خودم هم GMAT بدم..... مممنون از همگی
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad
    ببخشید دوستان من تو سایت mba.com برای امتحان جی مت ثبت نام کردم . البته هنوز ثبت نامم برای آزمون کامل نشده فقط یه پروفابل ساختم.
    بعد من رفتم داشنگاه که برای خروزج از کشور گواهی صادر کنن ، گفتن یه مدکر باید بیاری دال بر اینکه میخوای امتحان جی مت بدی . منم میترسم ریسک کنم ثبت نام رو کامل انجام بدم پول رو هم بدم بعدش آیا اینها از قیافه ما خوششون بیاد یا نیاد پاسپورتو کی بدن وو کی ندن !!! من میخوام اول پاسپورت بگیرم بعد ثبت نامم رو کامل کنم .
    حالا سوال من اینه آیا سایت mba.com مدرکی رسیدی چیزی میده که من برم به انشگاه ارائه کنم ؟
    دوستان پیرو این چیزی که عرض کردم مسئولین دانشگاه میگن الا و لله که ماباید از شما یه چیزی به عنوان دعوتنامه یه همچین چیزی از شما بگیریم
    حالا میخواستم ببینم کسی از دوستان که توی امتحان جی مت ثبت نام کرده که این Confirmation رو داشته باشه ؟ من میخوام ببنم اصلاً چه شکلیه ؟ بلکه با فوتوشاپی چیزی یه چیزی درست کنم بدم دست این مسئولین دانشگاه بلکه دست از سر ما جوونا بردارن ! :'(

confirmation letter فقط به صورت ایمیله که برات میزنن...میتونی یه ایمیل یاهو پرینت بگیری نشونشون بدی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)