صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

والا منم مشکلم همینجاست چون من ثبت نامم تکمیل نیست همچین ایمیلی برام نیومده !
    میشه اون ایمیل رو اگه داری فروارد کنی برام ؟ اگه این کارو بکنی لطف بزرگی بهم کردی !
    ehsan_soad@yahoo.com

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

فایلشو اینجا مزارم تا همه بتونن حالشو ببرن...
    اون جاهایی که های لایت زرد کردمو خودتون تغییر بدید و مشخصات خودتونو بزارید.
    اگه جایی هم غیر از دبی میخاید برید برید آدرس سنتر خودتون رو به جاش بنویسید..
    هر کسی هم دانلود میکنه این دکمه تشکر منو کلیک کنه تا باعث شادی روحم بشه!!باریچللا
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

تا اونجا که من یادمه اشاعه تقلب در این سایت جرم محسوب می شده. از مدیران عزیز خواهشمندیم استفتاعات لازم را در این زمینه مبذول فرمایند تا ما هم بهره و فیض لازم را ببریم. انشاءالله
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

پوریا جان لطف بسیار بزرگی بهم کردی ! واقعاً ازت ممنونم !

ضمناً جناب جلالی این تقلب به منظور سوء استفاده نیست ! این حق طبیعی یه دانشجو هست که بتونه با قرار دادن وثیقه لازم از کشور خارج بشه ! حالا اینا ورداشتن شرایط رو غیر منطقی کردن که حتی من که حاضرم 15 تومن نقد به عنوان وثیقه بزارم حق پاسپورت گرفتن ندارم تا اینکه یه مدرک الکی بهشون نشون بدم ! بر فزض اینکه مدرکمم واقعی باشه ساختار بروکراتیک ادارات از جمله نظام وظیفه و گذرنامه و.. رو که همه بهتر از من میدونید !
    پس این تقلب نیست!

ببین جلالی جون اگه بخای این طوری بگی که کل این فروم رو باید جعمش کرد!چون همش یاد دادن راه و چاه ها می شه!! اساس اینجا بر راستی و اعتماد به هم و کمک کردن به همدیگس. حالا اگه یکی بره باش تقلب کنه که دلیل بد بودن اون کار نیست.
    مثلا تو قسمت ویزا داریم به هم یاد میدیم که اگه افیسر پرسید می خای آمریکا بمونی بگیم که نه بابا اینم job offer !! .....توی فروم هم انواع job offer ریخته که بچه ها درست کنن و بدن یه شرکت رفیقشون امضا کنه و برن سفارت...اوه اوه چه تقلبی...چه جنایتی...
    توی فروم کلی recommendation letter هست که یکی می تونه برداره خو دش پر کنه و برای دانشگاه ها بفرسته....پس لابد اونا هم تقلب یاد دادن بوده...نه عزیز من..بستگی به طرز تفکر ما داره که ببینیم توی چیزی که حق شما و دوستونه می تونید به هم کمک کنید یا نه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ادامه این بحث داره تاپیک رو منحرف می کنه ...
    به نظر من مشکلی نداره ...شما هر فرم دیگه ای هم برای خودتون درست کنید کسی که توی دانشگاه اون رو می گیره اینقدر سواد و وقت نداره که برسه استعلام کنه ... در من نظر خودم رو گفتم پاسپورت داشتن یا نداشتن اونقدر مسئله مهمی نیست ... اما حالا که اینقدر براتون اهمیت داره همین کار رو کنید ...

بفرمایید !
    تازه من اینو ورداشتم پرینت گرفتم به نام خودم و مشخصات خودم ، رفتم امور دانشجویی ! بهم گفتن که این که مدرک نشد !!!!!
    میگم پس چه مدرکی میخواین ؟ گفتن باید یه دعوت نامه مهر و امضا شده باید بیاری !!!!!!!!!
    گفتم آقا Gmat اینجا دفتر نداره که من برم مهر و امضا بگیرم !! گفتن به ما ربطی نداره ما نمیتونیم از روی یه پرینت به شما اجازه بدیم بری خارج کشور !! :'(
    با کلی اصرار و بدبختی آخر سر گفتن برو معونت پژوهش اگه این برگه رو تایید کرد باشه بیا کارتو راه میندازیم !
    ما هم رفتیم اونجا گفتن آقا اصلاً از بیخ و بن دیگه هیچ دانشجویی رو اجازه نمیدیم برای آزمون از کشور خارج بشه ! فقط برای سفرهای زیارتی(!) و کنفرانسها یا مسابقات علمی مثل روبوکاپ و اینا !
    خراب بشه این مملکت که قانوناش از بیقانونی و هرج و مرج بدتره !

احسان جون تو صنعتی اصفهان که روال این طوری بود.
    اول باید مخ معاون آموزشی دانشکده رو می زدی که یه نامه بده که بله این آقا این امتحانو لازم داره و اینا....به اداره آموزش...بعد تائید اونا میرفت به روابط بین الملل که اونجا این پرینت رو می خاستن و 15 میلیون صفته برا دانشگاه!!!!!!! بعد امور بین الملل یه نامه میده که ببری وزارت علوم تایید کنه...بعدش نظام وظیفه و 5 میلیون وثیقه برای خروج
    به نظر من برو اول مخ معاون آموزشی دانشکدتون یا استاد راهنماتو بزن که برات نامه بدن که این امتحان از واجبات الواجبات و در راستای جنبش نرم افزاری و سخت افزاری و فضیلت فرهنگی است.. بعدش برو پیش قسمت بینالملل دانشگاتون چون برا وزارت علوم باید اونجا نامه بده... راستی کدوم دانشکاهی که ایقدر سِگَن؟
    اگه هم خیلی سگ بودن خب یه کنفرانس تو دبی جور کن به اون بهونه برو..البته بازم همین روالی رو که گفتم (نامه ضرورت این کار از معاون آموزشی رشتت یا استاد راهنات) رو انجام بده

پوریا جان واقعاً از راهنماییت ممنونم
    من دانشجوی دانشگاه آزادم . بردم این مدرک رو پیش شون میگن آقا این پرینتی که شما گرفتی باید زیرش مهر و امضای اون دانشگاهی باشه که میخواد از شما امتحان بگیره !!! میگم آقا این موسسه تو دبی هست منم اینترنتی ثبت نام کردم ! اینجا نمایندگی ندارن که من برم بگم آقا یه گواهی به من بدین که بدم به دانشگاه مون واسه نظام وظیفه و این مسخره بازیایی که تو کشور عقب مونده ی ما هست !!!!
    گفتن ok ! پس برو این پرینتو بده معاونت پژوهشی تایید کنه ! ما که یه برگه خامو که نمیتونیم از شما قبول کنیم !!(البته خب پر بیراه هم نمیگن !)
    رفتم پژوهش اونا هم گفتن ما مسابقاتی علمی مثل ربوکاپ و کنفرانسهای علمی رو فقط تایید میکنیم ! امتحان هایی مثل جی مت یا آی التس یا تافل و... تو بخشنامه ما نیست که تایید کنیم ! :'(
    خلاصه سرتو درد نیارم آخر سر گفتن تنها راهت اینه که این برگه رو ببره سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ! اگه اونا تاییدش کردن مهر و امضا زیرش زدن بیا ما کارتو راه میندازیم وگرنه که هیچ ! :-[
    من زیاد امیدی ندارم بتونم برم با این اوضای قمر در عقرب !
    ولی واقعاً لطف کردی اینو برام گذاشتی ! چون اگه 250 هزار تومن برای ثبت نام داده بودم بعداً این داستانها پیش میومد واقعاً دیگه دیوانه میشدم ! >

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

احسان جان عجب داستان عجیبی شده این حکایت شما.
    من فکر می کنم یه بد نباشه یه سری به تاپیکهای دیگه مرتبط با امتحان GRE و یا تاپیکهای مربوط به خروج از کشور و نظام وظیفه بزنی. به هر حال بالاخره یه دانشگاه آزادیه مشمول پیدا می شه که برای یه امتحانی چیزی از کشور رفته باشه بیرون.
    (ضمنا در مورد قوانین دست و پاگیر و ساخت و ساز بعضی مدارک با شما و پوریا موافقم. بیشتر روی سخنم با مدیر محترم / محترمه بود که موضعشون رو بدونم که ایشون هم خوشبختانه MBA خوندس و با فهم و کمالات و مسایل رو بر اساس شرایط تحلیل کرده و نتیجه گیری می کنند(مدیریت اقتضایی 8) ) مورد مشابه همین مسئله در یک تاپیک دیگه که یادم نیست کجا بود منجر به موضوع گیری مدیریت وقت شده بود ;D)
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)