صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 258

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنی

سلام نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه ولی میخواستم بپرسم میشه به بهانه ی این امتحان برای خروج از کشور استفاده کرد یا نه ؟ اگه میشه چگونه باید ثبت نام کنم ؟ میشه ثبت نام مصلحتی کرد ؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان
    من می خوام واسه جی مت برم استانبول که بچه ها می گفتن از همه بهتره
    واسه مهر می خواستم امتحان بدم ،چقدر طول می کشه جواب رو بدن
    و از الان می تونم ثبت نام کنم که پرنشه اون موقع چون اون موقع وقت پیک محصوب می شه
    یعنی مثل تافل می شه چند ماه زودتر ثبت نام کرد
    ممنون
    بهمن صادقی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb
    سلام دوستان
    من می خوام واسه جی مت برم استانبول که بچه ها می گفتن از همه بهتره
    واسه مهر می خواستم امتحان بدم ،چقدر طول می کشه جواب رو بدن
    و از الان می تونم ثبت نام کنم که پرنشه اون موقع چون اون موقع وقت پیک محصوب می شه
    یعنی مثل تافل می شه چند ماه زودتر ثبت نام کرد
    ممنون
    بهمن صادقی
    سلام
    جواب جی مت همون روز امتحان معلوم میشه. که اونرو به صورت یک فرم غیر رسمی همون روز بهتون می دن. اما جواب رسمی حداکثر یکهفته بعد از امتحان برات ایمیل میشه.
    برای ثبت نام هم بله زودتر می تونی اقدام کنی. البته نمی دونم الان زمانهای مهرماه معلوم شده که بتونی رزرو کنی یا نه. کافیه یه سری به سایت Mba.com بزنی و همه کاراتو همونجا انجام بدی. در مورد چگونگی ثبت نام و رزرو جا قبلا در همین تاپیک بحث شده.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ممنون از راهنماییتون
    ببخشید الان مشکل مسترکارت هست اگر کسی داره با من هماهنگ کنه ،من پول رو بهش بدم بعد بتونم باکمکش ثبت نام کنم ، هرکسی می تونه پیغام خصوصی بزاره ، می تونم بیام تهران جلوی خودشون ثبت نام کنم که رمز کارت لو نره و این جور حرفا
    البته من تا حالا از مستر استفاده نکردم ادعایی هم نمی یام اگر راه دیگری هم هست ممنون می شم بگین
    بهمن صادقی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    مشکل کارت اعتباری یک مشکل فراگیر برای تمام افرادی که می خوان اپلای کنن هست. چون شما در مراحل مختلف اپلای مثل تافل, Aplication Fee، جی مت، Pin code سفارت ارسال نمرات به دانشگاهها و ... یا نیاز به کارت اعتباری دارید یا با داشتن کارت اعتباری خیلی سریعتر و راحتتر کارهاتون به انجام خواهد رسید، پیشنهاد می کنم یک راه حل اساسی برای این منظور بیابید. نحوه تهیه کارت اعتباری و یا پرداخت از طریق آن در تاپیک های دیگر فروم بحث شده است. برای مثال به این تاپیک مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,21913.0.html
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان و دوست عزیز آفای جلالی ،
    من میخوام شهریور یا مهر توی استانبول جی مت بدم ولی تنها تاریخ موجود توی شهریور اول سپتامبر هستش . میخواستم بپرسم به نظر شما توی Sep تاریخ دیگه ای هم باز میکنن یا نه؟ چون شنیدم که GMAT هر هفته برگزار میشه مگه اینکه پر شده باشه که پر شدن ظرفیت اونم سه چهار ماه قبل امتحان یکم عجیبه ! و دیگه اینکه فکر میکنین الان ثبت نام کنم بهتره یا بذارم برای مثلا 1 ماه قبل امتحان؟ البته دانشگاه ما انقدر بی در و پیکره که با اینکه درسم توی همین شهریور تموم میشه ولی شاید بتونم برای مهر هم نامۀ خروج از کشور بگیرم ولی نمیدونم که بعدا برام مشکل ساز میشه یا نه ؟ : ??? پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad
    با سلام خدمت دوستان و دوست عزیز آفای جلالی ،
    من میخوام شهریور یا مهر توی استانبول جی مت بدم ولی تنها تاریخ موجود توی شهریور اول سپتامبر هستش . میخواستم بپرسم به نظر شما توی Sep تاریخ دیگه ای هم باز میکنن یا نه؟ چون شنیدم که GMAT هر هفته برگزار میشه مگه اینکه پر شده باشه که پر شدن ظرفیت اونم سه چهار ماه قبل امتحان یکم عجیبه ! و دیگه اینکه فکر میکنین الان ثبت نام کنم بهتره یا بذارم برای مثلا 1 ماه قبل امتحان؟ البته دانشگاه ما انقدر بی در و پیکره که با اینکه درسم توی همین شهریور تموم میشه ولی شاید بتونم برای مهر هم نامۀ خروج از کشور بگیرم ولی نمیدونم که بعدا برام مشکل ساز میشه یا نه ؟ : ??? پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

من که ثبت نام کردم فقط یه روز جا بود ... ولی وقتی که نزدیکای امتحان دوباره سر زدم دیدم روزهایی که قبلآ پر بود باز شده ..
    کلآ توی سایت mba.com که تقویم رو می بینید روزهایی که بسته است معنی این رو نمی ده که پر شده .. خودمم نفهمیدم ... ولی هم به دلیل کنسل ها باز می شه هم انگار ترکیه زیاد تعطیلی دارن و مخصوصآ اینکه سنتر اونجا با تعطیلات امریکا هم گویا بسته است ..
    نمی شه گفت که خیلی شلوغ و باید چند ماه زودتر ثبت نام کنی .. اما بهرحال با خیال راحتتر بشینی بخونی و ثبت نام کرده باشی بهتره خیلی ..

amirreza256
    Guest

سلام .
    وقتی ثبت نام میکنی ظاهرا یک میل میاد واستون که ازتون دعوت میکنه فلان تاریخ بیاین امتحان بدهید.
    اگه کسی این ایمیل داره واسم فوروارد کنه. با این کارش کمک بزرگی به من کرده.

Junior Member

سلام من مي خوام بين آبان تا آذر امتحان بدم..
    آيا جا پيدا ميشه؟
    و آيا براي deadline هاي دانشگاه ها مناسبه؟
    دبي يا استامبول هردوم بشه ترجيحا استامبول كه مي گن بهتره

زودتر بتونی امتحان بدی بهترهست
    البته اروپا deadline ها من نیگاه کردم معمولا نزدیک سال نو میلادی هست
    امریکا ،کانادا و استرالیا رو نمی دونم
    البته بهتره دانشگاه مورد نظرت رو هم انتخاب کنی و برمبنای اون برنامه ریزی کنی چه از نظر موقعیت رزومه ،چه بقیه موارد
    موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)