نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: does a permanent residence in sweden or another EU country waive the clearance

Junior Member

پیش فرض does a permanent residence in sweden or another EU country waive the clearance

i have a permanent residence status in one of EU countries. but i still have iranian passport. if i apply for a visa to us do i still need to go through clearance?

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : does a permanent residence in sweden or another EU country waive the clearance

فکر نمی کنم این دلیلی برای waive شدن باشه چون یکی از هدف های این کار جلوگیری از Technonlogy transfer در زمینه های حساسه و بستگی به رشته شما داره.
    ولی معمولاً کسایی که خارج بودن سریع تر clear می شن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : does a permanent residence in sweden or another EU country waive the clearance

من مطمئنم که اقامت دائم کانادا clearance رو ملغی نمی‌کنه و در نتیجه فکر نمی‌کنم اقامت دائم اروپا هم این کار رو بکنه. البته داشتن گذرنامه از یک کشور اروپایی clearance رو ملغی خواهد کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : does a permanent residence in sweden or another EU country waive the clea

یکی از دوستان من حتی با پاسپورت هلندی چون متولد وبزرگ شده ایران بوده، بهش گفتن باید کلیر بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)