صفحه 257 از 257 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,563 , از مجموع 2563

موضوع: آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : Final Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که علیرغم label free بودن ویزا، تمایل دارند لیبل بچسبونن تو پاسشون (بنا به دلایلی از قبیل نگهداشتن یک لیبل باارزش در سابقه پاسپورت، رفع نیاز برای بهمراه داشتن یه برگه A4 نامه گرنت ویزا بهمراه پاس برای همیشه، عدم نیاز به توجیه وزارت علوم مبنی بر نبودن لیبل برای ارز دانشجویی و ....)

یکی از دوستان من که چند وقته ویزاش گرنت شده بهم خبر داد که میخاسته اینکار رو انجام بده...تجربه اش برای من جالب بود ، گفتم نقل کنم ازش

گویا فرم مورد نیاز برای درخواست لیبل، فرم شماره 1405 هست که وقتی خونده، توش یکسری افراد (تو صفحه 2) معاف از پرداخت هزینه 70 دلار هستند (مثلا سابکلاس 574 که برای دفعه اول درخواست لیبل میکنند) که منم رفتم دیدم و قسمت مربوطه ازین فرم رو تو عکس زیر میذارم:

فایل پیوست 17268
    اما آفیسر بخش ویزا تو سفارت تهران گفته من نمیدونم کدوم فرم رو میگید این معافیت رو نوشته و ربطی به سابکلاس ویزا نداره و همه باید پرداخت کنن پول رو!!!!!

بعدش این بنده خدا که دیده اینطوریاس، هم اسم و هم فامیل طرف و روال ممکن برای complaint به DIAC رو درخواست کرده از خود خانمه (کما اینکه میگف خودم میدونستم چطوری شکایت کنم و حتی فرم آنلاین هم داره تو سایت DIAC!) و بهش گفته که فقط سفارت تو تهران این قانونو گذاشته و ازین حرفا، که بلافاصله خانمه جواب داده میتونید با ایمیل تماس بگیرید بعدش گفته اجازه بدید من قبلش چک کنم این مساله رو
    بعد از چند دقیقه hold گذاشتن، برگشته دوباره سابکلاس رو سئوال پرسیده، بعدش جواب داده: بله، میتونید رایگان لیبل بچسبونید و آفر لتر و پاس و coe و فرم پرشده 1405 رو بفرستید با پست،حدود 2 هفته طول میکشه و بعدش باهاتون تماس میگیریم برای دریافت پاس لیبل خورده!!!!!!!!!!

بهرحال چون دیدم چندتا از دوستان قبلا دراین مورد سئوال پرسیده بودن و یکی دیگه از دوستان (که فک کنم تا حالا دیگه رسیده باشن استرالیا) و فیش پرداختی 90 تومن (معادل 70 دلار هزینه) رو با مدارک فرستاده بوده سفارت برای لیبل، گفتم اطلاع بدم شاید بدرد کسی خورد که دوست داره لیبل داشته باشه تو پاسش...
    البته بنظر من، لابد برای گرنت شده های این سابکلاس ها، دلیل مثبتی برای لیبل تو پاس وجود داشته که خود DIAC از پرداخت هزینه لیبل در دفعه اول معاف کرده اونارو
    بااین روال دیگه فک کنم (با نگاه مثبت و از جانب خوبِ قضیه) اگر حتی تو تهران اطلاع نداشتن این قضیه رو تا اون موقع، دیگه آگاه شدن و بقیه میتونن طبق همون فرم 1405 رایگان اقدام کنن

همگی موفق باشید
    مرسی آرمین جان...کمک خوبی کردی...فقط من موندم...چطور دلش اومده از اون شکایت کنه!.......بعد مرا به خیر لیبل امید نیست....ویزا را برسان
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

پیش فرض پاسخ : Final Visa

به نظرم کلا سفارت و آدمایی که توی سفارت کار می کنن فقط یک چیزی در مورد رشته حساس و تحریم شنیدن و فکر می کنن ما همون آدماییم که بمب می سازیم!!! حالا نمی دونن واقعا اون نانو یا مواد هوشمندی که ما مقاله دادیم یه چیزی شببیه توهم بوده تا واقعیت !!!! برای ویزا فکر کنم مکانیکی ها خیلی باید منتظر باشن من که دارم روی اپلای کشورهای دیگه کار می کنم

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

درود

دوستان به علت جزیی سازی و کاهش حجم تاپیک ها و دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . چندین ارسال انتهایی این تاپیک به تاپیک ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط منتقل شد لذا از آنجا مسائل مرتبط را دنبال نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything