صفحه 10 از 257 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2563

موضوع: آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : final visa

نقل قول نوشته اصلی توسط jiang

1. CV خوبی داشتم. 5 مقاله ISI

2. بورسم دولتی استرالیا بود. معاف از پول ویزا

راستش من با دومی موافق ترم ... چون نمیشه منکر اون مدت زمان طولانی شد که آقایون صرف چک کردن و گرفتن استعلام از بانک های ایرانی می کنند. ( البته اگر منظورتون رو از "پول ویزا" درست متوجه شده باشم !)
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    راستش من با دومی موافق ترم ... چون نمیشه منکر اون مدت زمان طولانی شد که آقایون صرف چک کردن و گرفتن استعلام از بانک های ایرانی می کنند. ( البته اگر منظورتون رو از "پول ویزا" درست متوجه شده باشم !)
    فکر کنم منظورشون از پول ویزا پول لاج پرونده باشه (همون ۳۰۰ -۴۰۰ تومن).
    مثل اینکه بورسای دولتی استرالیا معاف از این مساله هستند. و صد البته گرفتنشون هم بسیار سخت ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام

ممنون میشم اگه کسایی که اطلاع دقیق دارن بتونن در مورد این مسایل راهنمایی کنن:

1- بعد از ارسال CoE برا سفارت آیا لازمه فرمهای دیگه ای هم ازشون دریافت و تکمیل یا مدارک دیگه ای مث عدم سو پیشینه ارایه شه؟ در اینصورت باید خودمون بریم اونجا فرمارو ازشون بگیریم یا وقتش خودشون خبر میدن؟
    2- آیا کسی که ویزای دانشجویی داره لازمه که بلیط رفت و برگشت تهیه کنه یا فقط رفت کافیه؟

ممنون
    هرگز از مرگ نهراسیده ام<br />اگر چه دستانش از ابتذال شکننده تر بود.<br />هراس من ـ باری ـ همه از مردن در سرزمینی ست<br />که مزد گورکن<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; از بهای آزادی آدمی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; افزون باشد.<br />جستن<br />یافتن<br />و آن گاه<br />به اختیار برگزیدن<br />و از خویشتن خویش<br />بارویی پی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط KingBee
    سلام

1- بعد از ارسال CoE برا سفارت آیا لازمه فرمهای دیگه ای هم ازشون دریافت و تکمیل یا مدارک دیگه ای مث عدم سو پیشینه ارایه شه؟ در اینصورت باید خودمون بریم اونجا فرمارو ازشون بگیریم یا وقتش خودشون خبر میدن؟
    2- آیا کسی که ویزای دانشجویی داره لازمه که بلیط رفت و برگشت تهیه کنه یا فقط رفت کافیه؟

ممنون

سلام
    1) من خودم COE رو هنوز به سفارت ندادم ولی تا اونجایی که می دونم عدم سو پیشینه نمی خوان، مگر در موارد خاص که خود سفارت بهتون بگه، بازم اگه از دوستان کسی ازش خواستن بگن که ما هم بدونیم.
    2) بلیط رفت کافی دیگه شما که نمی دونید دقیقا کی می خواهید برگردید ایران..
    ولی من خودم یه بار از یه آژانسی قیمت رو پرسیدم بهم گفت بعضی از پروازها فقط رفت و برگشت میدن !! ( فکر کنم چرت گفت :-\)
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KingBee
    سلام

ممنون
    سلام
    1- نه بعد از دادن CoE فرم خاصی بهتون نمی دهند، مگه این که مثلا با توجه به مدارکتون انجام آزمایش پزشکی اضافی یا CV تکمیلی یا مواردی از این قبیل لازم بشه که اونوقت بهتون e-mail می زنند و اون مدارک رو ازتون می خوان. تازه خیلی از این مدارک اضافی رو هم که به فرمت word می خوان که باید براشون e-mail بشه و نیازی به مراجعه حضوری نیست. اگر هم فرمی لازم باشه کس دیگه جای شما هم می تونه بره بگیره.
    2- این رو منم فکر کنم که رفت کافیه چون حالا مثلا کو تا دو- سه سال دیگه که شما درستون تموم شه!!!

یا با تلفن یا Email....
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

سلام

می خواستم از دوستان بپرسم، حداقل زمانی که برای گرفتن final visa تخمین میزنید چه قدر هست ؟ راستش دارم حساب کتاب می کنم ببینم اگه اواسط آپریل PVA من بیاد، این شانس وجود داره تا آخر June ویزا رو بگیرم یا نه ؟

Junior Member

سلام
    نمیدونم بست قبلیم چرا حذف شده!!! توش به اطلاع دوستان رسونده بودم که ویزای ما هم 4 هفته قبل درست قبل شروع دوره زبانم اومدو من مجبور شب عیدی بزنم بیام اینجا. عرض شود خدمت دوستان که من master IT تو ُsydney قراره بخونم که چون نیم آیلتس کم دارم اینجا 3 ماه زبان گرفتم و تقاضای ویزامون برا 2 نفر بوده: منو همسرم . pva امون4 ماهه و بعدش ویزا 7 هفته.
    در مورد مدارکم چیز خاصی نداشتم. مثلا مبلغ خیلی زیادی تو حسابم باشه یا نمیدونم نبوغی تو سوابق تحصیلیم دیده شه یا هر چیز خارق العاده ای اما هر چیزیو که خاسته بودن کاملو مرتب تهیه کردم و دادم. سر ترجمه هم وسواس بخرج دادم که همه چیش درست باشه. برا تهیه مدارکم بیشتر از سایت immi کمک گرفتم و خب البته از خود سفارت و با 1-2 وکیلم صحبت کردم اما قرارداد نبستم که داستانش جداست.
    از همه دوستای این سایت که کمکی کردن و همینتور مسیولینش ممنونم واقعن چون انصافن سر جمع سایت بدرد بخوریه از نظر من.
    همتون موفق باشینو شادو سلامت.
    ارادتمند
    هرگز از مرگ نهراسیده ام<br />اگر چه دستانش از ابتذال شکننده تر بود.<br />هراس من ـ باری ـ همه از مردن در سرزمینی ست<br />که مزد گورکن<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; از بهای آزادی آدمی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; افزون باشد.<br />جستن<br />یافتن<br />و آن گاه<br />به اختیار برگزیدن<br />و از خویشتن خویش<br />بارویی پی ا

Junior Member

سلام دوستان،

من هم برای ویزا اقدام کردم. پرونده ام در ۱۸ دسامبر در برلین لادج شده و در ۳ فوریه PVA رو گرفتم و هنوز هم منتظر ویزا هستم. من فول فاند دارم و یکی از بورس هایم هم IPRS هست. نزدیک به ۴ ماه هست که منتظرم تقریبا. نمی دونم چرا اینقدر طول می کشه. به Case officer میل زدم و اون این جوری گفت:

I have made enquiries about your case and have been advised that the
    relevant checks are still being undertaken to ensure all legal requirements
    have been met. Unfortunately, undertaking processes such as health ,
    character and national security checks can take time to complete, in some
    cases several month. I understand your concerns and can assure you that our
    staff will do all they can to ensure your application is finalised as
    quickly as possible.

Best regards

از دوستانی که الان منتظر ویزا هستن، میشه بگین که چقدر طول کشیده تا به حالا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MM62
    سلام دوستان،

من هم برای ویزا اقدام کردم. پرونده ام در ۱۸ دسامبر در برلین لادج شده و در ۳ فوریه PVA رو گرفتم و هنوز هم منتظر ویزا هستم. من فول فاند دارم و یکی از بورس هایم هم IPRS هست. نزدیک به ۴ ماه هست که منتظرم تقریبا. نمی دونم چرا اینقدر طول می کشه. به Case officer میل زدم و اون این جوری گفت:

I have made enquiries about your case and have been advised that the
    relevant checks are still being undertaken to ensure all legal requirements
    have been met. Unfortunately, undertaking processes such as health ,
    character and national security checks can take time to complete, in some
    cases several month. I understand your concerns and can assure you that our
    staff will do all they can to ensure your application is finalised as
    quickly as possible.

Best regards

از دوستانی که الان منتظر ویزا هستن، میشه بگین که چقدر طول کشیده تا به حالا؟
    سلام
    شما تو 1 ماه و 20 روز PVA رو گرفتید، من که 2 دسامبر پروندم رو لاج کردم تا الان هنوز PVA هم نگرفتم.. این جور که شما میگید ما باید بریم بوق بزنیم برا گرفتن ویزا. :-\