صفحه 4 از 257 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2563

موضوع: آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : final visa

اون Bank Statement كه من ارائه دادم، بيست روز قبلش گرفته بودم و گير خاصي هم ندادن PVA هم به سلامتي صادر شد. البته براي من نشون ميداد كه اون مبلغ خيلي بيشتر از سه ماه تو حساب بوده.

موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arakhoundi
    سلام

من 15 اپریل تشکیل پرونده دادم. bank statement که داشتم چون مال انگلیس بود طبیعتا تاریخش مال حدوده 1 ماه قبلتر از شروع پرونده بود .
    حالا سفارت می گه اون 1 ماه رو هم می خواد.IN 10 days!
    ;کسی تا حالا این مشکلو داشته.؟
    بله اين اتفاق اگه حساب کم يا لبه مرز مقدار مورد نظر باشه، یا اينکه تاريخش عقبتر باشه ميوفته...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan
    من نمیدونم که آیا زمان دادنه coe ربطی به زمانه کل دادنه ویزا داره یا نه.یعنی سفارت بعد از گرفتن coe پروندرو میفرسته استرالیا یا بعد از pva....
    به نقل از سفارت زمان دادن coe ربطی به ويزا نداره! بعد از PVA پرونده برای چک های ديگه به استراليا فرستاده میشه! هروقت اون چک های تموم شد و مجوز صدور ویزا برای سفارت فرستاده شد، اونا احتياج به coe دارن که نسبت به اون و تاريخش ويزا رو صادر کنن...

Junior Member

من 15 اپریل تشکیل پرونده دادم
    امروز PVA اومد.21 جولای.
    الان باید چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arakhoundi
    من 15 اپریل تشکیل پرونده دادم
    امروز PVA اومد.21 جولای.
    الان باید چکار کنم؟
    مبارکه! متاسفانه به این ترم که دیگه نمیرسید! الان پرونده شما برای چک های دیگه به استرالیا فرستاده شده و بعد از اتمام کار و ارسال مجوز سفارت احتیاج به coe برای صدور ویزا داره.. رزومه رو هم اگه ازتون خواستن براشون بفرستین...

hi
    i get my visa today
    my classes start ed in 20 th of july and my university doesn,t accept late arivals
    is it possible for me to go to australia with this visa
    i mean after getting there i like to differ my offer for next semester and do they let me stay there
    also can i work there
    thanks

Junior Member

سلام امیر جان
    آقا مبارک..... می شه تاریخ لاج و pva و کلا شرایطتت (مقطع، فاند، رشته، دانشگاه ...) بنویسی؟
    در مورد سوالت هم من فکر می کنم ان شاء ا... درست بشه...حالا شما برو موقعیت از دست نده. مطمئنا ببینن اومدی برای 10-20 روز سخت نمی گیرن و حد اقل با دفر موافقت می کننن. می خوای با استادت هم یه صحبتی بکن. نهایتا هم اینه که یه سفر رفتی دیگه
    بازم تبریک
    برای ما منتظران هم دعا کن!

Junior Member

من 29 آپريل مداركمو تحويل سفارت دادم. از دانشگاه كويينزلند پذيرش در رشتة Nano Mechanical براي دوره PhD دارم. اما هنوز خبري از PVA نيست. يكي از دوستام كه در رشتة عمران از همين دانشگاه براي دكتري پذيرش داره PVA را دو ماهه گرفت. چند هفته پيش يكي را تو وزارت علوم ديدم كه ريجكت شده بود. موضوع تحقيقش آلياژهاي ساخت توربين بود. وزارت امور خارجه استراليا تو نامه گفته بود به دليل اينكه اين رشته كاربرد نظامي داره نمي‌تونند با تقاضاش موافقت كنند.

اگه تاپيكهاي ويزاي مربوط به كشورهاي ديگه را چك كنيد متوجه ميشيد چرا زمان تا حد زيادي بين افراد تغيير مي‌كنه؟ اون چيزي كه من فهميدم اينه كه تا حد زيادي به رشته‌ (خصوصا برق و مكانيك) و موضوع پروپوزال بستگي داره كه تكنولوژي جديد محسوب مي‌شند يا نه؟ مثلا رشته‌هاي مهندسي عمران و يا علوم انساني خيلي زود PVA را مي‌گيرند. البته اين نظر منه. اگه كسي نظر ديگه‌اي داره بگه؟

البته PVA يک امر داخلي و مربوط به سفارته و تا اونجا که ميدونم کامل بودن مدارکتونو چک ميکنند نه ملاحظات امنيتي. اوني که شما ميگيد مربوط به مرحله بعد که همون ويزاي اصلي هست ميشه که توسط اداره مهاجرت تو خود استراليا بررسي ميشه و بسته به حساس بودن رشتتون ميتونه از 3 تا 4 ماه طول بکشه (اينها مطالبي بود که اون خانومي که مدارکو بهش دادم تو سفارت بهم گفت).

Junior Member

اگر ملاحظات امنيتي و يا ... در مرحلة PVA مطرح نيست، پس به نظر شما يه مدرك چك كردن چرا بايد اينقدر طول بكشه؟
    به نظر من اون خانومايي كه اونجا مدارك را مي‌گرفتندَ، اطلاعات كاملي از قضيه ندارند. البته تقصيري هم ندارند يه كارمند ساده هستند. فقط همينو بگم كه از دوست من كپي يك مدرك را قبول كردند و از من اصلشو خواستند. يك روز رفتم فرم 157A را از من قبول كرد و فرداش يكي ديگشون گفت بايد يه فرم ديگه پر كني !!!