صفحه 51 از 257 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2563

موضوع: آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : final visa

سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم: کسی می دونه بعد از صدور ویزا چقدر فرصت هست برای سفر؟ منظورم اینه که بعد از چند وقت اگر به استرالیا سفر نکنیم ویزا اکسپایر می شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

با سلام. بعد از صدور ویزا شما تا زمانی‌ که ویزاتون اکسپایر بشه(بسته به مقطع تحصیلی‌،۱،۲،۴،۵ سال ) میتونید به استرالیا ورود و خروج داشته باشید. هیچ محدویتی نداره. ولی‌ طبیعتأ شما باید قبل از شروع کلاسهاتون وارد استرالیا بشید تا شرایط لازم برای ویزا رو از دست ندید. موفق باشید
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

دوست عزیز سلام. منظورتون از شرایط لازم برای ویزا چیه؟
    من تازه eCOE مو گرفتم و برای سفارت ای میل زدم توش یه تاریخی برای تاریخ شروع نوشته اما من میخوام دیرتر برم. آخه تو آفرم گفته بودن که هر وقت قبل از پایان ترم بیای قبوله حالا من موندم چی کار کنم؟ یعنی مجبورم همون تاریخ شروع ترم برم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    با سلام. بعد از صدور ویزا شما تا زمانی‌ که ویزاتون اکسپایر بشه(بسته به مقطع تحصیلی‌،۱،۲،۴،۵ سال ) میتونید به استرالیا ورود و خروج داشته باشید. هیچ محدویتی نداره. ولی‌ طبیعتأ شما باید قبل از شروع کلاسهاتون وارد استرالیا بشید تا شرایط لازم برای ویزا رو از دست ندید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. آخه من شنیده بودم بعضی از کشورها شرط میگذارند که بعد از مدت خاصی اگر وارد اون کشور نشید ویزا از اعتبار می افته (معمولا 90 روز)

Member
    رشته و دانشگاه

sina.porsa
    خیر. اگر با دانشگاه هماهنگ هستین مشکلی‌ نیست. هرموقع که دانشگاه بگه میتونید برید. من شرایطی که معمولا برای ویزای 573 sub وجود داره رو اینجا میذارم برای دوستان:

Student visa conditions
    The Department of Immigration and Citizenship (DIAC) issues student visas with a number of conditions attached, including, but not limited to, the following conditions with which all students must comply:
    • 8105: You cannot work more than 20 hours per week when your course is in session (other than work which has been registered as a part of the course). No work limits apply during vacation periods. You cannot undertake work until you have commenced your course in Australia. Note: students holding a visa granted before 26 April 2008, may apply for work permission once they have arrived in Australia (previous condition 8101). A charge of $A70 applies.
    • 8202: You must remain enrolled in a registered course, satisfy academic requirements, make satisfactory academic progress, and complete your course within the time stated on your eCoE. (Students sponsored by AusAID MUST maintain full-time enrolment in their course of study).
    • 8501: You must maintain acceptable health insurance cover during your entire stay in Australia.
    • 8533: You must advise the University within seven days of your arrival in Australia of your current residential address and of any changes of address within seven days of each change.
    The University is obliged to notify DIAC if you breach any visa condition, change your course, defer prior to commencement, temporarily suspend, intermit, discontinue your studies
    or make any changes affecting the duration
    of your study.
    برای دیدن لیست کامل میتونید به این سایت برید:
    http://www.immi.gov.au/students/visa...s-students.htm
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط p_agoodboy نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. آخه من شنیده بودم بعضی از کشورها شرط میگذارند که بعد از مدت خاصی اگر وارد اون کشور نشید ویزا از اعتبار می افته (معمولا 90 روز)
    توی ویزای من نوشته:
    Granted 23March10. Must not arrive after 30Sep12
    که این تاریخ اکسپایر ویزا هست. ولی‌ طبیعتأ من اگه از یه تاریخی‌ دیرتر برم شرط 8202 رو دیگه از دست میدم.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

سلام دوستان

ویزای من هم اومد و امیدوارم که همه اونهایی هم که منتظرند زودی زودی اینجا پست های خوب بذارند و از ته قلبم برای همتون دعا میکنم. و از همتون بخاطر کمکهاتون توی این مدت ممنونم. خیلی زیاد...

تاریخ گرفتن وقت از سفارت : یکماه قبل تاریخ لاج
    Lodgment: 2010/03/29
    PVA: 2010/04/19

eCoE: 22/04/2010
    Final visa: 06/05/2010

و یه پست خیلی کامل از مراحل مختلف هم تو انجمن آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت Queensland میذرام که به عنوان یه مرجع قابل استفاده باشه.

یرای همتون بهترین لحظه ها و شاد ترینشونو آرزو می کنم.

Junior Member

سلام دوستان

ویزای من هم اومد، امیدوارم که همه اونهایی هم که منتظرند زود ویزاشون بیاد.

تاریخ گرفتن وقت از سفارت : یکماه قبل تاریخ لاج
    Lodgment: 2010/03/08
    PVA: 2010/03/30

eCoE: 2010/04/06
    final VISA: 2010/05/09

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

آقا خیلی تبریک می گم. میشه یه لطف بکنید و بفرمایید رشته و مقطعی که پذیرش گرفتید چی هست (تو پست های قبلتون اشاره ای نکردید). ظاهرا تو این چند هفته اخیر هر کی ویزا گرفته برای فوق لیسانس پذیرش داشته !!؟ (کسی مورد دکترا به خصوص در زمینه مکانیک سراغ داره؟ من که الان 5/5 ماهه که مدارک رو دادم ولی خبری نشده!!

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط saghafi نمایش پست ها
    آقا خیلی تبریک می گم. میشه یه لطف بکنید و بفرمایید رشته و مقطعی که پذیرش گرفتید چی هست (تو پست های قبلتون اشاره ای نکردید). ظاهرا تو این چند هفته اخیر هر کی ویزا گرفته برای فوق لیسانس پذیرش داشته !!؟ (کسی مورد دکترا به خصوص در زمینه مکانیک سراغ داره؟ من که الان 5/5 ماهه که مدارک رو دادم ولی خبری نشده!!

دوست عزیز، این ویزاها که می‌بینید تازگیا اومده همش مال پرونده‌هایی هست که از اول فوریه 2010 به بعد تشکیل دادن که از اون تاریخ به بعد همهٔ پروندهای دانشجویی فرستاده شده ( و کماکان فرستاده می‌شه) اردن و اونجا بررسی می‌شه ! واسه همین زود نتیجه گرفتن !
    پرونده شما از همون هاست که در ایران بررسی شده! و احتمالاً هنوز هم داره می‌شه !!!!!!!!!!!!!!!................................... .

بهرحال انشا‌الله جواب ویزا شما و بقیه دوستانی که منتظرند هم زودتر بیاد !
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"