صفحه 7 از 257 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2563

موضوع: آرشیو شده : Final Visa ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : final visa

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    نقل قول نوشته اصلی توسط ausie
    نقل قول نوشته اصلی توسط arakhoundi
    I have given my COE to the embassy yesterday And I want to know
    what should I do now?
    should I do anything or I just have to wait ?

and how long does it take approximately?
    thank you
    نامه CoE رو همراه مدرک OSHC (اگر در CoE یه پرداختش اشاره نشده) می بری سفارت و 2.5 دیگه صبر می کنی که ایشاللا ویزات بیاد.
    اگر پذیرشت مشروط هست در این مرحله باید همه شروطش از بین رفته باشه.
    معمولا بعد اینکه PVA میاد چند روز تکمیل مدارک درخواستی طول میکشه؟
    متوجه سوالتون نشدم! شما باید مدارکتون رو در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنید و تا زمانی که اینکارو نکنید مدت زمان گرفتن ویزاتون با تاخیر مواجه میشه.
    تازه وارد ها به استرالیا که نیاز به راهنمایی دارن:<br />http://perthstd.blogfa.com

ApplyAbroad Veteran

لطفا" فقط در مورد پروسه بعد از pva و کسایی که منتظر ویزا هستند اینجا صحبت بشه!تمام پست های مربوط به پروسه ویزا به تاپیک مربوط انتقال داده شد ولی از این به بعد پست های نامربوط حذف خواهند شد.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

does anyone know how long should we consider for our final VISA?
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

منم دو سه روز پیش رفتم ویزا رو گرفتم:

تاریخ لاج: هفتم آوریل

تاریخ PVA: یازدهم جون

ویزا: سیزدهم نوامبر

البته یه توضیح بدم که ویزای من بیست و نهم جولای حاضر شد(بعد از سه ماه و بیست و دو روز) و زنگ زدن که بیا ببر که چون از ترم دو-سه هفته گذشته بود نگرفتم و دیفر کردم برای ترم بعد. اونا هم گفتن مشکلی نیست و شما سه ماه قبل از شروع ترم جدیدت بیا ویزات رو بگیر که شد الان!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    منم دو سه روز پیش رفتم ویزا رو گرفتم:

تاریخ لاج: هفتم آوریل

تاریخ PVA: یازدهم جون

ویزا: سیزدهم نوامبر

البته یه توضیح بدم که ویزای من بیست و نهم جولای حاضر شد(بعد از سه ماه و بیست و دو روز) و زنگ زدن که بیا ببر که چون از ترم دو-سه هفته گذشته بود نگرفتم و دیفر کردم برای ترم بعد. اونا هم گفتن مشکلی نیست و شما سه ماه قبل از شروع ترم جدیدت بیا ویزات رو بگیر که شد الان!
    تبریک میگم . واسه بقیه هم دعا کن

من یه حساب سر انگشتی کردم دیدم واسه تو واقعا سریع عمل کردن . فقط ۳/۸ ماه !!!!!!
    بین لاج تا PVA دقیقا ۶۵ روز و از PVA تا ویزا هم ۴۹ روز . یعنی کلا ۱۱۴ روز (۳/۸ ماه یا به قول خودت ۳ ماه و ۲۲ روز) .... خوب فکر کنم از این نظر هم تبریک داره
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    تبریک میگم . واسه بقیه هم دعا کن

من یه حساب سر انگشتی کردم دیدم واسه تو واقعا سریع عمل کردن . فقط ۳/۸ ماه !!!!!!
    بین لاج تا PVA دقیقا ۶۵ روز و از PVA تا ویزا هم ۴۹ روز . یعنی کلا ۱۱۴ روز (۳/۸ ماه یا به قول خودت ۳ ماه و ۲۲ روز) .... خوب فکر کنم از این نظر هم تبریک داره
    اول از همه با تبریک فراوان و آرزوی دیدار در ملبورن
    دو سوال داشتم: شما شرایط خاصی داشتید یا اینکه کاملا شانسی ویزای شما اینقدر سریع اومد؟
    از طریق وکیل برای ویزا اقدام کردید یا خودتون مراحل رو طی کردید؟ اگر با وکیل بوده فکر می کنید در تسریع روند گرفتن ویزا تاثیری داشت یا نه؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

شرایط خاص که نداشتم ولی ظاهرا یه چیزایی هست که کمک میکنه. اینکه اینجا چه دانشگاهی درس خوندید و اونجا چه دانشگاهی(بخصوص دانشگاه مقصد), اینکه چقدر مایه تو حساب خودتون هست و بالاخره رشته ای که می خواید بخونید و اینجا خوندید. نه اینکه اگه همه این شرایط رو داشت قطعا ویزا زود میاد ولی بدون شک روند رو تسریع میکنه.

من چون خودم وقت نداشتم با شرکت ......(نام شرکت ویرایش شد.Roya82) کار کردم و همه کارها رو اونا کردن و من نه یه فرم پر کردم نه یه بار رفتم سفارت. خوبی یه وکیل خوب اینه که همه چیز رو چک میکنه مبادا نقصی باشه و هر موقع سئوالی در مورد وضعیت پرونده ها و خیلی از این چیزا داشته باشید بهتون جواب میده آدم تو خماری نیست. از این نظر وکیل صد در صد کمک میکنه. ولی آیا وکیل باعث میشه سفارت زودتر جواب بده؟ اصلا اطلاعی ندارم.

Junior Member

Hello!
    my semester will start on february and I want to know that if my visa is ready for the issuance and my file was finalized when will be the time for its issuance 2 months or 3 months before than the commencement date of my course? please share your experience with me?Thank you!

Junior Member

با سلام

شما حداکثر 3 ماه قبل از شروع ترم اگر ویزاتون آماده باشه میتونید ویزاتونو بگیرید و برید .

Junior Member

Hello!
    My case officer said me that my application will finalized on Nov due to my course commencement date but as you know today is the 7th of the Dec and there is a shorter time than 3 months before my course date what should I do? I sent an e-mail to the case officer at the 1st of Dec but there is no response . and if they issue me the visa and if I decide to go to Australia will it be a problem to go too earliear than the course start date at the Australian borders? thanks