صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

پیش فرض آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

من حامد نوری هستم،لیسانس برق از دانشگاه زنجان.در دانشگاه TUT در رشته ی Machine Automation پذیرفته شدم.
    دوستان دیگه هم لطف کنن و خودشون رو معرفی کنن.

Mic_Makarti

---------------------
    با سلام،

این تاپیک ویژه به درخواست چند نفر از کاربران این بخش برای آشنایی پذیرفته شده گان پاییز 2011 دانشگاه های فنلاند و هماهنگی برای سفر به این کشور ایجاد شده است.

لطفا از ارسال های مشابه برای در سایر موضوعات خودداری بفرمایید.
    در ضمن کلیه ارسال های غیر مرتبط (در مورد روند پذیرش، مدارک لازم و بلیط هواپیما و...)
    در این موضوع بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که بعد از شروع ترم جدید در فنلاند این تاپیک و تمام پست های آن پاک خواهد شد.
    نکته: ارسال ایمیل، شماره تلفن، آی دی (و هرگونه اطلاعات برای تماس) و درخواست برای آنها و همچنین تماس در خارج از فروم خلاف قوانین انجمن بوده و اخطار و منع کاربری به دنبال خواهد داشت.(کلیه ارسال هایی که در مورد قرار ملاقات و یا اطلاعات تماس باشند، ویرایش یا حذف خواهند شد) لطفا در ارسال های خود دقت بفرمایید
    .

پیشنهاد:
    لطفا دوستان دانشگاه های پذیرفته شده و انتخاب اصلیشون و بعضی از شرایطشون و چیزایی مثل اینکه در چه تاریخی میخواند تشریف ببرند و یا برنامه ریزیشون را بیان کنند. فقط با بیان کردن نام فکر نمیکنم تاپیک مفیدی داشته باشیم.

برای جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد سود جو لطفا هر گونه هماهنگی را فقط از طریق پیام خصوصی به اطلاع سایر دوستان برسانید و از ارسال هرگونه تاریخ و مکان خاص خودداری کنید و در صورت دریافت پیام خصوصی از اینگونه افراد آن را گزارش دهید.

با تشکر از توجه شما
    و به امید موفقیت بیش از پیش دوستان
    ویرایش توسط mic_makarti : May 7th, 2011 در ساعت 06:57 PM دلیل: اضافه کردن توضیح و حذف کردن اطلاعات قرار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دوستان پذیرفته شده Uni of Tampere و TUT برای سفر به فنلاند و همکاری

من هم آیت سلطانی هستم، لیسانس متالوژی از اهواز. Material Science قبول شدم.
    ویرایش توسط mic_makarti : May 5th, 2011 در ساعت 06:21 PM دلیل: حذف اطلاعات قرار با هماهنگی نویسنده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دوستان پذیرفته شده Uni of Tampere و TUT برای سفر به فنلاند و همکاری

منم رضا غفاریان شیرازی هسنم
    مهندسی شیمی نانو تکنولوژی tut قبول شدم

Junior Member

با عرض سلام و تشکر از حامد جان به خاطر اینکه من رو با این صفحه اشنا کرد.منم کامیار نصرتی هستم و فناوری اطلاعات قبول شدم در زمینه ی مهندسی مخابرات.
    ویرایش توسط mic_makarti : May 4th, 2011 در ساعت 05:46 PM دلیل: حذف قسمت قرار (با نویسنده هماهنگ شد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, METU

من هم به همه دوستان سلام عرض می کنم. من نادر دانش فر هستن و از communications engineering فناوری اطلاعات قبول شدم.
    ویرایش توسط mic_makarti : May 5th, 2011 در ساعت 10:11 AM دلیل: حذف لطلاعات نا مربوط(با نویسنده هماهنگی شد)

Junior Member irtakweb آواتار ها

منم ابوالفضل حسینی هستم
    TUT -IT - Software system
    خوشحال میشم بیشتر در ارتباط باشیم

پیش فرض پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

من پیمان هستم 20th خوشحال می شم ببینمتون

Junior Member shahin5d آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت/دانشگاه سراسری زنجان

پیش فرض پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

منم برق زنجان میخونم.ورودی امسال .شما پذیرش با فاند گرفتید؟

Junior Member

دوستان سلام

منم از lut پذیرش دارم industrial management . خیلی خوبه که دارین برای meeting برنامه ریزی می کنید اما به نظر من بهتر بعد از دریافت admission letter و package دانشگاهها (که قراره بفرستن) این میتینگ رو بذارین که موثر و کارآمدتر!!!!!! باشه چون در اون صورت از روز دقیق ثبت نام و تاریخی که باید فنلاند باشیم مطلع هستیم و می تو نیم برای بلیط و ... بقیه مسایل هم صحبت کنیم.
    ظاهرن اینجا همه راهی tut هستند، lut کسی نبود؟!!!

سلام
    من از turkuپذیرش گرفتم
    Master's Degree Programme in Learning, Learning Environments and Educational Systems
    اگه کسی turku بود خبر بده لطفا

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین