صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

من و چند تا از بچه های دیگه با ترکیش داریم میریم هلسینکی و مقصد نهاییمون هم لاپینرانتا هست، از هلسینکی به لاپینرانتا پرواز نداره تا اونجایی که من میدونم(قبلا داشته الان برداشتنش)، ما با قطار میریم، با قطار هم باحاله، خدود 2.5 طول می کشه
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

پیش فرض پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    من و چند تا از بچه های دیگه با ترکیش داریم میریم هلسینکی و مقصد نهاییمون هم لاپینرانتا هست، از هلسینکی به لاپینرانتا پرواز نداره تا اونجایی که من میدونم(قبلا داشته الان برداشتنش)، ما با قطار میریم، با قطار هم باحاله، خدود 2.5 طول می کشه
    just remember that there is no train from the airport and you have to take a bus to Tikurilla train station. Considering that usually everyone has a lot of luggage it might be a big hassle to carry the luggage on bus and then on the train. A better option is going by long-distance buses. They leave right from the front door of both terminals. Here, usually, when ur destination is Vantaa airport, bus is the first choice. you can check the schedule and even buy the ticket here in advance. Price-wise it would be about the same as train
    http://www.matkahuolto.fi/en/

سلام شهره جان
    من تنها هستم
    لطفا از برنامه هاي خودتون سه نفر من را هم مطلع كنيد

Member

بچه ها من 21 ام آگست برابر 30 مرداد با ترکیش دارم از تهران به هلسینکی میرم و مقصد نهاییم تامپره هست کسی هست ک برای همین روز بلیط داشته باشد؟

Junior Member irtakweb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    just remember that there is no train from the airport and you have to take a bus to Tikurilla train station. Considering that usually everyone has a lot of luggage it might be a big hassle to carry the luggage on bus and then on the train. A better option is going by long-distance buses. They leave right from the front door of both terminals. Here, usually, when ur destination is Vantaa airport, bus is the first choice. you can check the schedule and even buy the ticket here in advance. Price-wise it would be about the same as train
    مرسی آیدا خانم از راهنماییتون!
    اما یک مشکل هست مثلا من برای 16 آگوست چک کردم -http://www.matkahuolto.fi/en/- فقط یه اتوبوس مستقیما از فرودگاه میره تامپره اون هم ساعت 7 صبح
    بقیه همشون از یک ایستگاه اتوبوس توی شهر میرن ! که باز فرق نمیکنه با اتوبوس بریم ایستگاه اتوبوس ! یا با اتوبوس بریم ایستگاه قطار!
    البته یکم غیر عادی توی یک روز فقط یک اتوبوس از فرودگاه هلسینکی بره تامپره !! اینطور نیست؟

Wink پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    مرسی آیدا خانم از راهنماییتون!
    اما یک مشکل هست مثلا من برای 16 آگوست چک کردم -http://www.matkahuolto.fi/en/- فقط یه اتوبوس مستقیما از فرودگاه میره تامپره اون هم ساعت 7 صبح
    بقیه همشون از یک ایستگاه اتوبوس توی شهر میرن ! که باز فرق نمیکنه با اتوبوس بریم ایستگاه اتوبوس ! یا با اتوبوس بریم ایستگاه قطار!
    البته یکم غیر عادی توی یک روز فقط یک اتوبوس از فرودگاه هلسینکی بره تامپره !! اینطور نیست؟
    منم چک کردم البته بیشتر از یکی هست تو اون روز من تقریبا 5-6 مستقیم می بینم برای ساعت های 00:15و 01:30و 03:45و 06:4و 21:10و 22:10 و 23:10 که ظاهرا در طول روز سرویس ها مستقیم نیست ولی باز هم فرقی که داره اینه که از اتوبوس که پیاده میشید تکون نمی خورید همونجا صبر می کنید برای اتوبوس بعدی ولی خوب برای قطار باید یک ذره تکون هم بخورید! به هر حال کاملا بستگی داره به میزان بار شما و ساعت ورود و انتخاب خودتون..

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    ممنون
    منظورتون اینه که سخت هست از فرودگاه بریم اون ایستگاه قطار با چمدون ها؟ یا اینکه ممکنه با چمدون ها سوار قطارمون نکن؟!!!!
    با اتوبوس کسل کننده میشه و 1-2 ساعتی هم بیشتر طول می کشه، از فرودگاه هم میریم ایستگاه اقطار، ایجوری هلسینکی را هم یک خورده می بینم تا اینکه همون دم در فرودگاه سوار اتوبوس بشیم واسه مقصد بعدی
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Junior Member

بچه ها من برا شركت توي كلاس زبان فنلاندي (SITR summer school) اول آگوست عازمم به مقصد تامپر و با پرواز turkish ساعت 7 صبح
    اگه از دوستان كسي هست كه اون روز عازمه يا اينكه دوره زبان فنلاندي رو شركت كرده خبر بده تا keep in touch باشيم

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    ممنون
    منظورتون اینه که سخت هست از فرودگاه بریم اون ایستگاه قطار با چمدون ها؟ یا اینکه ممکنه با چمدون ها سوار قطارمون نکن؟!!!!
    با اتوبوس کسل کننده میشه و 1-2 ساعتی هم بیشتر طول می کشه، از فرودگاه هم میریم ایستگاه اقطار، ایجوری هلسینکی را هم یک خورده می بینم تا اینکه همون دم در فرودگاه سوار اتوبوس بشیم واسه مقصد بعدی
    منظور من سختی جا به جایی وسایل بود برای من که دختر تنها بودم خیلی مهم بود که کمترین جا به جایی رو داشته باشم اگه بارتون زیاد نیست یا براتون مهم نیست که خوب مشکلی نیست .. البته این رو هم بدونید از فرودگاه نزدیک ترین ایستگاه قطار که اتوبوس مخصوص داره ایستگاه tikurilla است که هلسینکی نیست برای همین هلسینکی رو نمی بینید!!! مگر اینکه دیگه واقعا به نیت گشت و گذار در هلسینکی بخواهید برید که اون حسابش فرق می کنه و برای اون باید اتوبوس مرکز شهر رو سوار شید و برید خود هلسینکی و از اونجا قطار سوار شید ( و راهی رو که رفتید برگردید) که من شخصا این راه رو توصیه نمی کنم چون راهتون دور تر میشه هزینه اش بیشتره و فکر نمی کنم ارزش داشته باشه. باز هم تصمیم با خود شماست البته این ویدیو رو هم که حتما دیدید اگه نه خوبه کمک می کنه ببینید
    http://www.youtube.com/watch?v=hjouU...eature=related

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

پیغام خصوصیتو رو بخون. تا با هم هماهنگ شیم

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh_ie نمایش پست ها
    سلام شهره جان
    من تنها هستم
    لطفا از برنامه هاي خودتون سه نفر من را هم مطلع كنيد