صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: Business Management

پیش فرض Business Management

سلام دوستان عزیز.
    اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با رشته Business Management داره یا در این رشته در حال تحصیل هست لطفا به من کمک کنه.
    کسی دانشگاهی در سوئد سراغ داره که این رشته رو به زبان انگلیسی برای دوره کارشناسی ارائه بده؟
    برای تحصیل در این رشته داشتن مدرک پیش دانشگاهی لازم هست؟!
    موفق باشید.
    بای.

پیش فرض پاسخ : در رابطه با رشته Business Management لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Mohajer
    سلام دوستان عزیز.
    اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با رشته Business Management داره یا در این رشته در حال تحصیل هست لطفا به من کمک کنه.
    کسی دانشگاهی در سوئد سراغ داره که این رشته رو به زبان انگلیسی برای دوره کارشناسی ارائه بده؟
    موفق باشید.
    بای.
    من فکر نمی کنم چیز جدیدی باشه فقط اسمش جالبه .
    دوست عزیز لینک واحدهای درسی و .. تو فروم قرار بده کمکت کنیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    سلام دوستان عزیز.
    موفق باشید.
    بای.
    منظورتون رو از جمله اولتون نفهمیدم.
    در رابطه با جمله دومتون هم بگم : خب اگه من واحد های درسیشو می دونستم که از شما کمک نمی خواستم.من اطلاعاتی در رابطه با این رشته ندارم.
    از اونجایی که علاقه زیادی به رشته های تجارت دارم خواستم یکی که این رشته رو خونده یا اطلاعاتی در رابطه با اون داره به من کمک کنه .

سلام دوستان عزیز.
    موفق باشید.
    بای.
    منظورتون رو از جمله اولتون نفهمیدم.
    در رابطه با جمله دومتون هم بگم : خب اگه من واحد های درسیشو می دونستم که از شما کمک نمی خواستم.من اطلاعاتی در رابطه با این رشته ندارم.
    از اونجایی که علاقه زیادی به رشته های تجارت دارم خواستم یکی که این رشته رو خونده یا اطلاعاتی در رابطه با اون داره به من کمک کنه .
    منظورم اینه که این رشته یکی از رشته های دانشکده های بیزینس مثل مدیریت ، بازاریابی ، ... و یا ترکیبی از اوناست .
    من چند جایی این نام رو دیدم . شما می تونی یه جستجویی بکنی تو دانشگاههای که این رشته رو دارن و ببینی واحد های درس اون چیاست .

هرچی نگاه می کنم واحد درسی پیدا نمی کنم.
    اما یه نگاهی به این لینک زیر بکیند:
    http://staging.fdu.edu/default.aspx?id=3814

این هم فایل PDF از این رشته که تو سایت یکی از دانشگاه های سوئد بود:
    http://www.mdh.se/polopoly_fs/1.4184...anagem180.pdfl

لطفا اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با این رشته داره منو کمک کنه :-[

شما که نمی دونید که این رشته چیه و کجاست و ... اصلا چرا در موردش می پرسید (برای اون موضوع باز می کنید )
    صرفا با شنیدن یه عبارت می خواهید اطلاعاتی در مورد اون عبارت پیدا کنید و تصمیم گیری کنید .
    شما اگه می خواهید بیزینس بخونید برید تو دانشکده های بیزینس رشته های اونا رو ببینید . واحدهای درسی اون رو بررسی کنید . کتاب هاشو ورق بزنید از چند نفر بپرسید بعد انتخاب کنید .

شما که نمی دونید که این رشته چیه و کجاست و ... اصلا چرا در موردش می پرسید (برای اون موضوع باز می کنید )
    صرفا با شنیدن یه عبارت می خواهید اطلاعاتی در مورد اون عبارت پیدا کنید و تصمیم گیری کنید .
    شما اگه می خواهید بیزینس بخونید برید تو دانشکده های بیزینس رشته های اونا رو ببینید . واحدهای درسی اون رو بررسی کنید . کتاب هاشو ورق بزنید از چند نفر بپرسید بعد انتخاب کنید .

ببخشید من در این حد می دونم که این رشته از رشته های تجارت هست.اطلاعاتی در رابطه با دیگر رشته های تجارت مثل Marketing دارم اما چون خوشم نمی یاد نمی خوام مارکتینگ بخونم.اون قسمت آخر زدین از چند نفر بپرسین.بعد بالا نوشتین اصلا چرا در موردش می پرسید؟ واقعا اول فکر کنید دارین چی می نویسین بعد جواب یکی مثل من رو بدید.به نظر شما همه از اول می دونن واحد های درسی رشتشون چیه ؟ خب می رن تحقیق می کنن و پی می برن چه واحد های درسی داره. در ضمن در جواب اونی که زدین شما اگه می خواید بیزینس بخونید برید تو دانشکده هی بیزینس رشته های اونا رو ببینید خب من هم رفتم تو سایت اون دانشگاه و اون رشته رو انتخاب کردم ولی اطلاعات زیادی در رابطه با اون رشته و واحد های درسیش نزده.الان هم که ایرانم نه دسترسی به کتاب هاش دارم نه به دانشجویی که این رشته رو خونده باشه!! حالا تقصیر من چیه؟!
    هدفم هم از اینجاد این تاپیک این بوده که یکی که این رشته رو خونده بیاد منو راهنمایی کنه و بگه چه واحدهای درسی داره.نه اینکه یکی بیاد از من بپرسه چه واحد های درسی داره.از موضوع تاپیک هم میشه فهمید.

این هم واحد های درسی:
    The program offers a three-year curriculum, involving a total of 180
    credits. Since all the courses in the program are taught in English,
    proficiency in the Swedish language is not required. The first year
    involves introduction to the concepts, theory and applications of financial
    and management accounting, marketing management and organizational
    theory. It also introduces microeconomics and trade theory,
    macroeconomics and international finance theory. The second year
    includes management accounting, statistics, commercial law, informatics,
    and marketing. The third year presents different options in business
    management as specialization in finance, marketing, organization or
    economics.

همون طور که گفته شد طول دوره کارشناسی 3 سال و 180 واحد است.
    دوره به صورت زبان انگلیسی ارائه می شه.
    همچنین نمره تافل شما حداقل 90 یا ایلتس حداقل 6 باشد(هر قسمت کمتر از 5 نباشد)

سلام دوستان عزیز.
    دانشگاه های مختلف توی رشته های بیزینس واحدهای مختلفی ارائه می دن . شما با جستجویی در اینترنت می تونی واحد هاشون رو ببینی . همون طور که خودتون یکدونه قبلا پیدا کردید ؟
    اون قسمت آخر زدین از چند نفر بپرسین.بعد بالا نوشتین اصلا چرا در موردش می پرسید؟ واقعا اول فکر کنید دارین چی می نویسین بعد جواب یکی مثل من رو بدید.
    من به شما توصیه کردم برید و توی سایت دانشکده های بیزینس مختلف بگردید .وقتی این کار رو بکنید متوجه میشید که گرایشها به چند دسته کلی تقسیم میشن . مثل مدیریت ، حسابداری و ... . اون موقع می تونید بپرسید که تفاوت اینها باهم چیه . لغت پرسیدن اولی در جمله من بر میگرده به این گونه پرسش . ولی وقتی من گفتم چرا میپرسی منظورم این بود که شما فقط یک اسم پیدا کردید و پرسیدید " اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با رشته Business Management داره" شما بقیه دانشکده ها و مدارس رو نگشتید و چون فقط یک لغت بیزینس دیدید فکر کردید این رشته همونی هست که می خواهید و موضوعی فروم ایجاد کردید .

به نظر شما همه از اول می دونن واحد های درسی رشتشون چیه ؟

مسلما کمتر کسی میدونه. ولی دقت کنید حداقل یک رشته بیزینسی در اکثر موارد با واحد های درسی اون شناخته میشه نه با اسمش .
    من هم رفتم تو سایت اون دانشگاه و اون رشته رو انتخاب کردم ولی اطلاعات زیادی در رابطه با اون رشته و واحد های درسیش نزده.
    ببینید اینجا هم شما ذکر می کنید که یک دانشگاه بیشتر ندید . در ضمن چطور اون رشته رو انتخاب کردید وقتی هیچ اطلاعی ندارید .
    الان هم که ایرانم نه دسترسی به کتاب هاش دارم نه به دانشجویی که این رشته رو خونده باشه!!
    کتاباش جلوی انقلاب پره . به اینترنت دسترسی دارید و می تونید بگردید .
    هزاران نفر توی ایران رشته های مختلف بیزینس رو می خونن .
    دوست عزیز رشته های بیزینس در مقطع لیسانس با عناوین مختلفی مثل مدیریت ، مدیریت بازگانی و ... ارائه می شوند . و معمولا مجموعه ای از دروس مقطع لیسانس در اکثر گرایشهای بیزینس رو شامل می شوند . اکثر این دوره ها همون طوری که تو لینک خودتون هست به چند گرایش مختلف تقسیم میشن . برای اینکه ببینید اصلا دوست دارید اون رشته رو بخونید حتما باید واحدهای درسی اون رو ببینید . (هرچند تعدادی واحد درسی هم هست که تو اکثر دوره های بیزینس ارائه شده توسط دانشگاهها با هر اسمی وجود داره .
    برای تحصیل در این رشته داشتن مدرک پیش دانشگاهی لازم هست؟
    اکثر کشور ها پیش دانشگاهی رو لازم دارند . آلمان و اتریش قبولی در کنکور سراسری ایران رو نیز می خوان . سوئد تا جاییکه یادمه حتی لازم می دونست که فرد توی اون رشته تو کشورش دانشجو باشه . ولی فکر کنم جاهایی پیدا کنی که شرایط ساده تری داشته باشن . کانادا ، انگلیس و ... گزینه های مناسبی هستن .
    حالا تقصیر من چیه؟!
    1_توهین : به کسی که از وقتش زده و حداقلش یه پست براتون فرستاده می گید بدون فکر عمل کرده در حالیکه این اون فرد فقط از شما خواست بوده کمی تحقیق کنید بعد وقتی مردد بودید بپرسید .
    2_ کم توجهی به اصول فروم : تصور کنید اگرتوی فروم همه بخوان اینطور سوال مطرح کنید بدون اینکه تلاش زیادی بکنن و هروقت لغتی دیدند بپرسن یعنی چه ؟ چی پیش میاد .
    هدفم هم از اینجاد این تاپیک این بوده که یکی که این رشته رو خونده بیاد منو راهنمایی کنه و بگه چه واحدهای درسی داره.نه اینکه یکی بیاد از من بپرسه چه واحد های درسی داره.
    من بیزینس خوندم و در جواب شما همون جواب قبلی رو تکرار می کنم .
    دوست عزیز رشته های بیزینس در مقطع لیسانس با عناوین مختلفی مثل مدیریت ، مدیریت بازگانی و ... ارائه می شوند . و معمولا مجموعه ای از دروس مقطع لیسانس در اکثر گرایشهای بیزینس رو شامل می شوند . معمولا اکثر این دوره ها همون طوری که تو لینک خودتون هست به چند گرایش مختلف تقسیم میشن . برای اینکه ببینید اصلا دوست دارید اون رشته رو بخونید حتما باید واحدهای درسی اون رو ببینید . (هرچند تعدادی واحد درسی هم هست که تو اکثر دوره های بیزینس ارائه شده توسط دانشگاهها با هر اسمی وجود داره .)

در آخر به این مسئله اشاره می کنم که ما اینجا جمع شده ایم تا اطلاعات و تجربیات هم رو به اشتراک بگذاریم . ولی حداقل بنا به دلایل شخصی دیگه برای این موضوع شما وقت نخواهم گذاشت .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین