صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 183

موضوع: سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک برای مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein m نمایش پست ها
    سلام
    اگه واسه UTM بخوای، لازم نیست که تو ایران کاری انجام بدی، چون UTM خودش آزمایشها رو می گیره و مال ایران رو قبول نداره. ولی در مورد بقیه دانشگاهها اطلاعی ندارم.
    موفق باشین

آقا شما مطمئنی از این قضیه ؟

پس اینجا نریم دنبالش ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

سلام. من برا UPM تو مدارک آفرلتر نوشته که عکس از قفسه سینه باید اسم و تاریخ به انگلیسی نوشته شده باشه اما امروز 5 جا رفتم اما هیچ کدوم تاریخ رو به میلادی نمینویسه.کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که من شاید اشتباه فهمیدم وIN ENGLISH فقط کافیه تاریخ خودمون به انگلیسی باشه( این که خنده داره نه؟) یا جایی رو معرفی کنه که بلد باشن تاریخ دستگاهشون و به میلادی تغییر بدن!!
    مرسی.
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط peymen نمایش پست ها
    سلام. من برا UPM تو مدارک آفرلتر نوشته که عکس از قفسه سینه باید اسم و تاریخ به انگلیسی نوشته شده باشه اما امروز 5 جا رفتم اما هیچ کدوم تاریخ رو به میلادی نمینویسه.کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که من شاید اشتباه فهمیدم وIN ENGLISH فقط کافیه تاریخ خودمون به انگلیسی باشه( این که خنده داره نه؟) یا جایی رو معرفی کنه که بلد باشن تاریخ دستگاهشون و به میلادی تغییر بدن!!
    مرسی.
    نه درست هست شما باید به انگلیسی اسم و تاریخ رو داشته باشید.
    در شیراز می دونم کجا این کار رو می کنن.
    اگه براتون مشکلی نیست می تونید از بیمارستانی که خود دانشگاه در مالزی به شما معرفی می کنه استفاده کنید که معطل نمونید
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    نه درست هست شما باید به انگلیسی اسم و تاریخ رو داشته باشید.
    در شیراز می دونم کجا این کار رو می کنن.
    اگه براتون مشکلی نیست می تونید از بیمارستانی که خود دانشگاه در مالزی به شما معرفی می کنه استفاده کنید که معطل نمونید
    سلام دوست عزیز
    اگر مشکلی نیست محل این کار و در شیراز معرفی کنید
    در ضمن ما این آزمایش هارو برایه دانشگاه upm می خوایم
    ومحلی که بر اساس این آزمایش ها مهر انگلیسی پایه برگه های پزشکی دانشگاه بزنه
    ممنون از شما

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoghadam2003 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر مشکلی نیست محل این کار و در شیراز معرفی کنید
    در ضمن ما این آزمایش هارو برایه دانشگاه upm می خوایم
    ومحلی که بر اساس این آزمایش ها مهر انگلیسی پایه برگه های پزشکی دانشگاه بزنه
    ممنون از شما
    در شیراز - آزمایشگاه ولی عصر در خیابان برق
    دانشگاه UPM هم بیمارستان داره و هم اداره مهاجرت به همین خاطر می تونید از اونجا استفاده کنید فقط یکم طولانی تر هست.
    به امید خبر های خوب

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

بچه‌ها من همه‌ی آزمایشات مربوطه رو دادم. آزمایشات مربوط به خون رو تو سازمان انتقال خون بغل بیمارستان میلاد با بیمه شد 9هزار تومان (بدون بیمه 30تومن!) و آزمایش عکس از قفسه سینه رو تو بیمارستان اعصاب و روان سهروردی واقع در سهروردی شمالی که شد 5هزار و 350تومن (بدون بیمه‌ش میشد 7و خورده‌ای)

حالا دو تا سوال برام پیش اومده:
    1- من برای دوتا دانشگاه میخوام ثبت نام کنم. میشه از نتایج کپی رنگی گرفت و فرستاد؟ قبول می‌کنند؟
    2- عکس از قفسه سینه رو که نمیشه کپی گرفت به آزمایشگاه گفتم و جواب دادن نمیتونیم از یه عکس براتون دوتا بزنیم چون دیجیتال نیست و مستقیماً با برخورد اشعه ظاهر میشه... مگر اینکه دوباره هزینه کنید و مجدداً عکس بگیریم که باز مجاز نیست و برای بار دوم چون براتون مضره ما اینکارو نمیکنیم! چیکار کنم در این مورد؟

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    بچه‌ها من همه‌ی آزمایشات مربوطه رو دادم. آزمایشات مربوط به خون رو تو سازمان انتقال خون بغل بیمارستان میلاد با بیمه شد 9هزار تومان (بدون بیمه 30تومن!) و آزمایش عکس از قفسه سینه رو تو بیمارستان اعصاب و روان سهروردی واقع در سهروردی شمالی که شد 5هزار و 350تومن (بدون بیمه‌ش میشد 7و خورده‌ای)

حالا دو تا سوال برام پیش اومده:
    1- من برای دوتا دانشگاه میخوام ثبت نام کنم. میشه از نتایج کپی رنگی گرفت و فرستاد؟ قبول می‌کنند؟
    2- عکس از قفسه سینه رو که نمیشه کپی گرفت به آزمایشگاه گفتم و جواب دادن نمیتونیم از یه عکس براتون دوتا بزنیم چون دیجیتال نیست و مستقیماً با برخورد اشعه ظاهر میشه... مگر اینکه دوباره هزینه کنید و مجدداً عکس بگیریم که باز مجاز نیست و برای بار دوم چون براتون مضره ما اینکارو نمیکنیم! چیکار کنم در این مورد؟
    شما که مگه می خواین به هر دو دانشگاه برین؟
    شما باید یکی رو انتخاب کنید. معمولا دانشگاه ها فرم های تهیه شده ای دارن به این صورت نیست که شما یک آزمایش خون رو برای این ها بفرستید. حداقل در مورد UPM که مطمئن هستم.
    کدام دانشگاه شما می خواین برین؟
    به امید خبر های خوب

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    شما که مگه می خواین به هر دو دانشگاه برین؟
    شما باید یکی رو انتخاب کنید. معمولا دانشگاه ها فرم های تهیه شده ای دارن به این صورت نیست که شما یک آزمایش خون رو برای این ها بفرستید. حداقل در مورد UPM که مطمئن هستم.
    کدام دانشگاه شما می خواین برین؟
    شاید مشکل اینجاست که من یه چیزی رو اشتباه فهمیدم. مگه نباید این مدارک رو همراه با سایر مدارک و رزومه براشون ارسال کنی تا بهت پذیرش بدن؟ من چیزی که تو ذهنم هست اینه که مثل سوئد و اینا بعد از رجیستر کردن اینترنتی این مدارک رو هم (شامل مدارک پزشکی) باید بفرستیم به دانشگاه تا بررسیش کنن و پذیرش بدن یا ندن.
    نکنه این جوریه که باید تنها مدارک سابقه‌ی تحصیلی رو باید بفرستیم و اگه دانشگاهی پذیرش داد بعد یه فرم میفرستن و ما اون فرم رو به کسی باید بدیم به همراه مدارک سلامتمون تا اون رو پر کنه و موقع رسیدن به مالزی فرم رو بدیم به دانشگاه؟!!!؟؟؟!
    به شخص خاصی باید بدیم این فرم رو برامون پر کنه؟
    مدارک سلامت چند ماه اعتبار دارن. من گیچ شدم بابا...
    مشکل من اینه که نمی‌دونم کی این مدارک سلامت رو باید رو کنم

سوال دیگه‌ای که دارم اینه که من یه جایی خوندم افراد بالای 24سال باید تضمین موجودی بانکی هم تا 7میلیون بفرستن. من الان 19 سالمه برای کارشناسی توی MMU و UCTI میخوام اقدام کنم. نیازی به این تضمین بانکی هست؟

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    شاید مشکل اینجاست که من یه چیزی رو اشتباه فهمیدم. مگه نباید این مدارک رو همراه با سایر مدارک و رزومه براشون ارسال کنی تا بهت پذیرش بدن؟ من چیزی که تو ذهنم هست اینه که مثل سوئد و اینا بعد از رجیستر کردن اینترنتی این مدارک رو هم (شامل مدارک پزشکی) باید بفرستیم به دانشگاه تا بررسیش کنن و پذیرش بدن یا ندن.
    نکنه این جوریه که باید تنها مدارک سابقه‌ی تحصیلی رو باید بفرستیم و اگه دانشگاهی پذیرش داد بعد یه فرم میفرستن و ما اون فرم رو به کسی باید بدیم به همراه مدارک سلامتمون تا اون رو پر کنه و موقع رسیدن به مالزی فرم رو بدیم به دانشگاه؟!!!؟؟؟!
    به شخص خاصی باید بدیم این فرم رو برامون پر کنه؟
    مدارک سلامت چند ماه اعتبار دارن. من گیچ شدم بابا...
    مشکل من اینه که نمی‌دونم کی این مدارک سلامت رو باید رو کنم

سوال دیگه‌ای که دارم اینه که من یه جایی خوندم افراد بالای 24سال باید تضمین موجودی بانکی هم تا 7میلیون بفرستن. من الان 19 سالمه برای کارشناسی توی MMU و UCTI میخوام اقدام کنم. نیازی به این تضمین بانکی هست؟
    مدارک پزشکی رو زمانی که شما پذیرش می گیرید به امید خدا به همراه Offer letter فرمی واسه شما ارسال می شه که شما باید اون رو به یک دکتر بدین واستون پر کنه تا با خودتون ببرید یا هومن جا هم با هزینیه و زمان بیشتر این کار رو انجام بدین.
    شوال بعدی شما مربوط به این تاپیک نیست. متاسفانه
    ولی بدونید همه باید بدن.
    به امید خبر های خوب

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

UTM هيچ عمليات مديكالي از ايران رو قبول نداره ؟ هيچي هيچي؟‌

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)