صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 183

موضوع: سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    UTM هيچ عمليات مديكالي از ايران رو قبول نداره ؟ هيچي هيچي؟‌
    برای دانشگاه UTM باید بری تو خود دانشگاه تست های پزشکی رو بدی

Junior Member

سلام
    من الان تو یو پی ام هستم و اهل مشهدم. تمام آزمایشها رو مشهد انجام دادم با مهر انگلیسی یه دکتر تایید کردم. ولی سخت گذت تو ایران. اگه 2-3 روز قبل از ثبت نام بیانن هم تمام کارهای مربوط به مدیکال چک رو انجام میدن( البته رایگان نیست) ولی خیلی راحته اگه کسی هیچ کارشو تو ایران نکرده باشه تمام کارها رو یه روزه انجام میده و 2 روز بعد جواب آزمایشهاشو میگیره(شنبه یکشنبه جواب نمیدن ، جمعه هم از ساعت 12 به بعد عملا اینجا جواب نمیتونی بگیری) ولی رویهم رفته اینجا خیلی راحته من به همه پیشنهاد می کنم بیان اینجا و کارهای مدیکالشونو انجام بدن.

پیش فرض پاسخ : مدارک پزشکی مثل آزمایشها

پس اگه پذیرش گرفته باشی و مثلا جواب آزمایش هپاتیت ب مثبت باشه اجازه ثبت نام نمیدن درسته؟

پس اگه پذیرش گرفته باشی و مثلا جواب آزمایش هپاتیت ب مثبت باشه اجازه ثبت نام نمیدن درسته؟
    قطعن در این حالت مشکل پیش میاد. البته تا امروز من ندیدم کسی دچار همچین موردی بشه.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

سلام به همه میشه بگین آزمایشهای مربوط به دانشگاه پوترا رو در کدوم آزمایشگاه تهران و عکس قفسه سینه رو در کدوم کلینیک یا بیمارستان تهران انجام دادین که شرایط مورد نظر این دانشگاه رو داشته باشن؟

Junior Member

سلام
    باید واکسن تب زرد رو هم بزنیم؟چون توی مدارک پزشکی دانشگاه پرسیده که این واکسن رو زدید یا نه؟اگر نزنیم اونجا می تونیم بزنیم؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

دانشگاه هایی که اجازه میدن بیرون آزمایش کنید یک کلینیکی هست که میرید در ظرف مدت 15 دقیقه همه آزمایشها رو انجام میده و بهتون تحویل میده. فرمها رو پر میکنه و با عکس از قفسه سینه تحویل شما میده. 300 رینگت هزینه آن هست. (از یکی از دوستام 250 گرفته بود). حالا این خلاف هست یا غیر قانونی من کاری ندارم ولی وقتی شما امروز آزمایش میدی میری دانشگاه نشون میدی اونها میفهمند که در مدت زمان یک روز آزمایش خون و ... امکان نداره! ولی هیچ چیزی بهت نمیگن. این کلینیک معروف هست در این بخش از مالزی و خود من و خیلی از دانشجویانی که وقت کافی ندارند که در داخل دانشگاه آزمایش بدن به دلیل دیر آمادن در همین جا آزمایش میدهند. بچه هایی که سمت دانشگاه های زیر هستند پیام خصوصی بدن که تبلیغ نشه اینجا:
    MMU
    Limkokwing
    UPM
    UKM
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

سلام بچه ها من 2تا درخواست دارم که البته قبلا بهش اشاره شده ولی کامل نیست 1:اینکه گفته شده که utm ازمایشات ایران رو قبول نداره و خودش می گیره؟2:فرم های medical برای dwnlهست ولا ناقص میشه کاملشه برای dwnl بذارید ؟plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Junior Member

سلام.دانشگاه usm میگه ازمایشات را می توانید در هر ازمایشگاهی انجام دهیدولی باید سفارت تایید کند بعد بفرستید.سفارت هم میگه برگه ای را تایید میکند که مهر وزارت خارجه داشته باشد.لطفا دوستان که در usm هستند راهنمایی کنند که چکار کردند ایا در پینانگ راحتر و بهتر است انجام دهم؟(در تاپیک usm نوشتم کسی جواب نداد. لطفا راهنمایی کنید)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام.دانشگاه usm میگه ازمایشات را می توانید در هر ازمایشگاهی انجام دهیدولی باید سفارت تایید کند بعد بفرستید.سفارت هم میگه برگه ای را تایید میکند که مهر وزارت خارجه داشته باشد.لطفا دوستان که در usm هستند راهنمایی کنند که چکار کردند ایا در پینانگ راحتر و بهتر است انجام دهم؟(در تاپیک usm نوشتم کسی جواب نداد. لطفا راهنمایی کنید)
    منظور دانشگاه از هر آزمایشگاهی که در کشور خودتون هست، تشریف بیارید اینجا معمولا در خود دانشگاه هم این آزمایشات رو میگیرند وگرنه هم بقیه کلینیک ها هستند که این امر را انجام میدهند. در دو پست بالاتر از پست شما توضیح دادم.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)