صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 183

موضوع: سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

من امروز فقط 2تا از آزمایش هامو انجام دادم هپاتیت و ایدز خیلی وقت قیمت ها بروز نشده گفتم بذارم!!!
    این دوتا آزمایش بدون بیمه 62000 تومان! با بیمه البته من 12 تومان دادم!

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان UTM توجه کنند لازم نیست هیچ آزمایشی تو ایران بدن، بیایید اینجا قبل ثبت نام می فرستنتون به درمانگاه و همونجا تست ها رو می دید. حتی اگه ایران هم تست ها رو انجام بدید اینجا قبول نمی کنند.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member

کسی می دونه اگه آزمایشهامون سر برگش اسممون فارسی نوشته آیا جایی هست که همون را فقط اسم را انگلیسی کنه ؟! من یه سری آزمایش کامل قبلا دادم می خوام اگه بشه اسم روش و انگلیسی کنم و بعد هم ببرم دانشگاه اونجا هر کدوم و مد نظرشونه بردارن کسی جایی را می شناسه؟!

Junior Member eraser آواتار ها

با سلام
    فک نکنم جایی باشه که بدون انجام دوباره آزمایشات، فقط نتایج اونو واستون به علاوه مشخصات ترجمه شده بهتون بده..
    ضمنا تو پست های قبلی گفتن باید مهر آزمایشگاه هم انگلیسی باشه که باید به این مورد هم توجه کنین..
    در هر حال خدا رو چه دیدی،، یه تماس با آزمایشگاهی که قبلا رفتی بگیر، شاید یه کاری واستون انجام دادن!!
    موفق باشید
    ازکسانیکه از من مـــــــــــتنفرند سپاسگزارم ، آنها مرا قویتر میکنند
    از کسانیکه مرا دوســـــــــــــــــــــت دارند ممنونم ، آنان قلب مرا بزرگتر میکنند

Junior Member

تو همین پست ها من قبلا هم اعلام کردم ولی چون نزدیک اعلام نتایج و اومدن بچه ها هست دوباره اعلام می کنم
    برای دانشگاه UPM
    لطفا هزینه بی خودی تو ایران برای آزمایش نکنین بیایین همینجا تو دانشگاه همه آزمایشها رو خیلی خیلی ارزونتر از ایران براتون انجام می دن

Junior Member

از دوستان راجع به آزمایشات پزشکی دانشگاه UM کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj_tolue نمایش پست ها
    تو همین پست ها من قبلا هم اعلام کردم ولی چون نزدیک اعلام نتایج و اومدن بچه ها هست دوباره اعلام می کنم
    برای دانشگاه UPM
    لطفا هزینه بی خودی تو ایران برای آزمایش نکنین بیایین همینجا تو دانشگاه همه آزمایشها رو خیلی خیلی ارزونتر از ایران براتون انجام می دن
    سلام
    من از چند نفر پرسيدم و گفتن كه اگه توي ايران انجام بدم ، وقتي برسم اونجا راحتترم و بعضي ها هم گفتن كه اونجا آخرش بايد يه بار ديگه اين آزمايش ها رو تكرار كنم. كسي هست كه واقعا خودش اين مراحل رو رفته باشه و بدونه كدوم بهتره؟
    آيا اگه بيام اونجا انجام بدم ، نيازي به بيمه نيستش (با توجه به اينكه تازه داريم وارد يه كشور جديد ميشيم و هنوز بيمه نداريم)
    آيا واقعا نيازي نيست ""هيچ كدوم "" از اين آزمايشات و بيماري هايي كه توي آفر لتر نوشته رو از اينجا نامه ي پزشك يا آزمايش ببريم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Breeder نمایش پست ها
    از دوستان راجع به آزمایشات پزشکی دانشگاه UM کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بدونم
    من هم همین سوال رو دارم. راحت انجام میشه مثلا 4-5 روز قبل از ثبت نام؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faizollah نمایش پست ها
    من هم همین سوال رو دارم. راحت انجام میشه مثلا 4-5 روز قبل از ثبت نام؟
    آزمایش ایران رو اصلا قبول میکنن دانشگاه UM ؟

Junior Member

سلام
    من خودم تو ایران تمام آزمایشها رو انجام دادم و با کلی مشکل تونستم مهر انگلیسی یه دکتر (تو مشهد) پیدا کنم و زیر برگه های پزشکیم بزنم.
    بازم می گم من در مورد upm دارم صحبت می کنم
    اگه ایران آزمایش ها رو انجام بدین وقت ثبت نام فقط کافیه یه سر برین درمانگاه دانشگاه مدارک پزشکیتونو نشون بدین و اونا براتون مهر تایید می زنن.
    و اگه ایران انجام ندین می رین به درمانگاه آزمایشها رو ازتون می گیرین و دو روز بعد یا نهایتا سه روز بعد نتیجه رو بهتون می دن و می تونید برید ثبت نام کنید
    تفاوتش هزینه کمترش نسبت به ایرانه و وقتی که باید تو ایران باید سر این قضیه بزارین.
    اینم بگم کخ می دونم دانشگاهی مثل utm اصلا آزمایشگاهی جز آزمایشگاه خودشو قبول نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)