صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 183

موضوع: سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

برای راهنمایی دوستان ساکن مشهد: آزمایشگاه ارشیا به پرستار 1(روبروی پاستور)منتقل شده اما مشکل اصلیشون اینه که سیستم تاریخ رو انگلیسی تایپ نمیکنه(با اعداد عربی خروجی میده), ازمایشگاه پارس هم کیت یکی از آزمایشها رو تموم کرده و میگه معلوم نیست کی دوباره تهیه کنه!!! سومین آزمایشگاهی هم که پرسیدم کلا لاتین نمیداد! داستانی شده این آزمایشات.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

دوستان مرکز BP lab در کوالالامپور (روبرو ایستگاه مترو PUDU) بهترین قیمت رو میده آزمایشات کامل من + x-Ray کلا یعنی همه چی شد 180 رینگت، در حالیکه از دوستان قبلا شنیده بودم میتونه بر حسب مرکز از 200 تا 300 متغییر باشه.
    اینم سایتش: http://www.bphealthcare.com/
    اگه ایران گرونتر درمیاد بیاد همینجا، دردسرش هم کمتره اینقدر آدمای خوبی ان! ایران باید کلی ناز پرستار و منشی رو کشید و هی خواهش کرد که زود آماده کنن!
    اینا بهم گفتن ما سرمون این هفته خیلی شلوغه، میشه بمونه 10 روز دیگه؟! گفتم نه عجله دارم، یکم بالا و پایین کردند گفتن اوکی، 2 روز دیگه !
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    دوستان مرکز BP lab در کوالالامپور (روبرو ایستگاه مترو PUDU) بهترین قیمت رو میده آزمایشات کامل من + x-Ray کلا یعنی همه چی شد 180 رینگت، در حالیکه از دوستان قبلا شنیده بودم میتونه بر حسب مرکز از 200 تا 300 متغییر باشه.
    اینم سایتش: http://www.bphealthcare.com/
    اگه ایران گرونتر درمیاد بیاد همینجا، دردسرش هم کمتره اینقدر آدمای خوبی ان! ایران باید کلی ناز پرستار و منشی رو کشید و هی خواهش کرد که زود آماده کنن!
    اینا بهم گفتن ما سرمون این هفته خیلی شلوغه، میشه بمونه 10 روز دیگه؟! گفتم نه عجله دارم، یکم بالا و پایین کردند گفتن اوکی، 2 روز دیگه !
    قیمت و زمانش کاملا منطقیه,کاش زودتر این پست رو میزاشتید! موفق باشید.

Junior Member

سوال از دوستانی که در USM هستند یا
    اطلاع دارند
    آیا آزمایش ها مدیکال را بهتر است در ایران انجام دهیم یا در پنانگ؟
    اگر پاسخ در ایران است
    آیا دوستانی که از شیراز رفته اند اطلاع دارند در چه آزمایشگاههایی از شیراز بهتر است انجام شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz-Mel نمایش پست ها
    سوال از دوستانی که در USM هستند یا
    اطلاع دارند
    آیا آزمایش ها مدیکال را بهتر است در ایران انجام دهیم یا در پنانگ؟
    اگر پاسخ در ایران است
    آیا دوستانی که از شیراز رفته اند اطلاع دارند در چه آزمایشگاههایی از شیراز بهتر است انجام شود.
    این سوال من هم هست که
    الف: آیا در زمان تهیه ویزا در سفارت مالزی در ایران
    باید نتایج آزمایش های مدیکال را به سفارت نشان داد و لذا
    مجبوریم این آزمایش ها را حتماً در ایران انجام دهیم؟ اگر خیر:
    ب: آیا در خود دانشگاه USM مرکزی برای انجام این آزمایش ها هست؟
    ج: آیا بهتر است آزمایش های مدیکال را در ایران انجام داد یا در پینانگ و در دانشگاه USM?

Junior Member mazish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU-CTB

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    این سوال من هم هست که
    الف: آیا در زمان تهیه ویزا در سفارت مالزی در ایران
    باید نتایج آزمایش های مدیکال را به سفارت نشان داد و لذا
    مجبوریم این آزمایش ها را حتماً در ایران انجام دهیم؟ اگر خیر:
    ب: آیا در خود دانشگاه USM مرکزی برای انجام این آزمایش ها هست؟
    ج: آیا بهتر است آزمایش های مدیکال را در ایران انجام داد یا در پینانگ و در دانشگاه USM?

احتمالاً از شما گذشت ولی برای کسانی که هنوز براشون ممکنه سوال باشه، برای سفارت نیازی به انجام آزمایشها ندارید و انجام هم ندید. چون ممکنه تا زمانی که ویزا به دستتون برسه اعتبار آزمایشتون از بین رفته باشه. سفارت فقط یه فرم که توش توضیحات با مهر پزشک و کلینیک یا بیمارستان باشه رو نیاز داره.
    در مورد آزمایشها هم هرکدام رو که انجام نداده باشین توی خود دانشگاه ازتون میگیرن. مخصوصاً آزمایش مربوط به مرفین و ... که حتما باید مرکز بهداشت بگیره و هزارجور دردسر دارن و آخرش هم به صورت کامل احتمالاً انجام نمیشه و توی دانشگاه دوباره از اول میگیرن و در کمتر از یک ساعت هم جواب میدن. اگرچه هزینه ش نسبت به ایران به مقدار بیشتره ولی دردسرش کمتره

نقل قول نوشته اصلی توسط mazish نمایش پست ها
    احتمالاً از شما گذشت ولی برای کسانی که هنوز براشون ممکنه سوال باشه، برای سفارت نیازی به انجام آزمایشها ندارید و انجام هم ندید. چون ممکنه تا زمانی که ویزا به دستتون برسه اعتبار آزمایشتون از بین رفته باشه. سفارت فقط یه فرم که توش توضیحات با مهر پزشک و کلینیک یا بیمارستان باشه رو نیاز داره.
    در مورد آزمایشها هم هرکدام رو که انجام نداده باشین توی خود دانشگاه ازتون میگیرن. مخصوصاً آزمایش مربوط به مرفین و ... که حتما باید مرکز بهداشت بگیره و هزارجور دردسر دارن و آخرش هم به صورت کامل احتمالاً انجام نمیشه و توی دانشگاه دوباره از اول میگیرن و در کمتر از یک ساعت هم جواب میدن. اگرچه هزینه ش نسبت به ایران به مقدار بیشتره ولی دردسرش کمتره
    با تشکر
    من هم به این نتیجه رسیدم که بهتر است آزمایش ها را در مالزی انجام داد.
    لیکن منظورتان از این که می فرمایید
    "سفارت فقط یه فرم که توش توضیحات با مهر پزشک و کلینیک یا بیمارستان باشه رو نیاز داره" چیست؟
    این فرم چیست؟
    اگر فرم مدیکال باشد که باید آزمایش ها و چک آپ انجام شود تا پزشک یا کلینیک یا بیمارستان مهر کند؟

لطفاً ذکر کنید که سفارت
    علاوه بر نامه پذیرش و عکس و پاسپورت و پرداخت مقداری هزینه و فرمی که در خود سفارت پر خواهد شد
    به چه چیز دیگر نیاز دارد؟
    این نامه یا فرم VDR که بعضی از دوستان می گویند چیست؟ آیا منظور نامه پذیرش است یا...؟

ممنون
    ویرایش توسط irani2010 : May 21st, 2014 در ساعت 05:25 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    با تشکر
    من هم مانند شما به این نتیجه رسیدم که بهتر است آزمایش ها را در مالزی انجام داد.
    لیکن منظورتان از این که می فرمایید
    "سفارت فقط یه فرم که توش توضیحات با مهر پزشک و کلینیک یا بیمارستان باشه رو نیاز داره" چیست؟
    این فرم چیست؟
    اگر فرم مدیکال باشد که باید آزمایش ها و چک آپ انجام شود تا پزشک یا کلینیک یا بیمارستان مهر کند؟

لطفاً ذکر کنید که سفارت
    علاوه بر نامه پذیرش و عکس و پاسپورت و پرداخت مقداری هزینه و فرمی که در خود سفارت پر خواهد شد
    به چه چیز دیگر نیاز دارد؟
    این نامه یا فرم VDR که بعضی از دوستان می گویند چیست؟

ممنون
    لطفاً یکی از دوستان موضوع را مشخص کند

در حال حاضر برای دریافت ویزا از سفارت
    افزون بر
    پذیرش و عکس و پاسپورت و پرداخت هزینه های مربوطه و احتمالاً سپورت مالی
    به چه مدارک دیگری نیاز است؟
    آیا میشود مدیکال را مانند قبل در مالزی انجام داد؟

این نامه
    VDR: Visa Referral Letter
    چیست و چطور برای گرفتنش باید اقدام کرد؟

ممنون از این که پاسخ می دهید

Junior Member

سلام ایا برای مهاجرت ازمایش برای کل خانواده میخاند وچه ازمایشایی.لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

Junior Member mazish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU-CTB

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz-Mel نمایش پست ها
    لطفاً یکی از دوستان موضوع را مشخص کند

در حال حاضر برای دریافت ویزا از سفارت
    افزون بر
    پذیرش و عکس و پاسپورت و پرداخت هزینه های مربوطه و احتمالاً سپورت مالی
    به چه مدارک دیگری نیاز است؟
    آیا میشود مدیکال را مانند قبل در مالزی انجام داد؟

این نامه
    VDR: Visa Referral Letter
    چیست و چطور برای گرفتنش باید اقدام کرد؟

ممنون از این که پاسخ می دهید
    تمام مدارکی که گفتید بعلاوه نامه وی دی آر که از اداره مهاجرت مالزی باید صادر بشه و به دستتون برسه. مدیکال رو میتونین توی خود دانشگاه هم قبل از ثبت نام انجام بدین و مشکلی نیست. برای گرفتن نامه وی دی آر نیازی به انجام آزمایشات مدیکال نیست. فقط یه فرم سلامت هستش که باید به مهر پزشک و کلینیک باشه. مثلا دانشگاه یو پی ام فرمی که داره صفحه ی آخرش نوشته که مخصوص ویزاس. فقط همون نیازه. این نامه رو دوباره بیمارستان خود دانشگاه هم صادر و مهر میکنه برای تمدید ویزای سوشیال به دانشجویی یک ساله.
    برای گرفتن نامه وی دی آر هم باید نامه پذیرش رو بعلاوه همون گواهی سلامت بعلاوه کپی تمام صفحات پاسپورت و یه مقداری هزینه که یادم نیست برای اداره مهاجرت مالزی بفرستید. یه چیزی بیشتر از دو ماه هم طول میکشه تا نامه صادر بشه.
    واسه مدیکال هرچی رو که میتونین ایران انجام بدین، انجام بدین هرچی هم که کم و کسری داشته باشه رو خودشون میگیرن. یه مقدار ممکنه هزینه ها بیشتر ب مخصوصاً آزمایش مربوط به مرفین و ... توی ایران مرکز بهداشت فقط میگیره که کلی هم دردسر دارن و چون دولتی هستند تابع ضوابط خودشونن و نه خواست شما و عملاً جواب آزمایش به دردتون نمیخوره هرچند که تمام موارد رو هم شامل نمیشه و اینجا احتمالا مجبور به تکرار آزمایش میشید.

آزمایشها هم برطبق فرمی هستش که دانشگاه همراه با نامه پذیرش بهتون میده و فقط شخص دانشجو باید آزمایشها رو انجام بده و در مورد سایر اعضای خانواده فقط سابقه بیماریها رو لازم هست که اشاره کنین که اون هم توی فرمه و جلوی هر بیماری فقط باید تیک آره یا نه بزنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)