صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 183

موضوع: سوالات درباره مدارک پزشکی ( آزمایشها و ...)

پیش فرض پاسخ : مدارک پزشکی مثل آزمایشها

به نظر من زیاد سخت نگیرین برید همون جا آزمایش بدید
    من که رفتم انتقال خون ، طرف انگار تا حالا اسم Report انگلیسی و نشنیده یود.. پرت و پلا جواب داد..
    کلی هم از نسخه من ایراد گرفت
    منم بی خیال شدم
    1- آزمایش اعتیاد و انتقال خون نمی گیره ..
    2- آزمایش اعتیاد و اصلا فکر نکنم جایی بخواد .. عموما هم دردسر داره چون به درخواست یه سازمانی باید ازتون آزمایشو بگیرن همین جوری نمیشه
    3- انقال خون HBC نمس گیره .. HBS می گیره.. گفت HBC از زیر مجموعه های HBS هست
    خلاصه اگه کسی رفت باهاشون سر و کله زد .. ما رو هم خبر کنه

دوستان شماها که میگید همونجا دانشگاه میگیره اخه من برای دانشگاه Sunway میخواهم. فکر کنم شماها برای دانشگاه مثلا UTM اقدام کردید من این ازمایشات را باید همین جا انجام بدم و با خود ببرم این دو مورد که مربوط به اعتیاد در ازمایش ادرار معلوم میشه(انطور که در فرمش نوشته شده):
    Albumin
    Sugar
    Microscopic
    Morphine
    Cannabis
    Amphetamines Type Stimulant
    مثل اینکه Morphine و Amphetamines Type Stimulant
    برای اعتیاد است کسی از دوستان میتونه کمک کنه که ان دانشگاههایی که اقدام کردن ازمایش اعتیاد همینه یا نه و راه حل بده و کمک کنه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Amir
    دوستان شماها که میگید همونجا دانشگاه میگیره اخه من برای دانشگاه Sunway میخواهم. فکر کنم شماها برای دانشگاه مثلا UTM اقدام کردید من این ازمایشات را باید همین جا انجام بدم و با خود ببرم این دو مورد که مربوط به اعتیاد در ازمایش ادرار معلوم میشه(انطور که در فرمش نوشته شده):
    Albumin
    Sugar
    Microscopic
    Morphine
    Cannabis
    Amphetamines Type Stimulant
    مثل اینکه Morphine و Amphetamines Type Stimulant
    برای اعتیاد است کسی از دوستان میتونه کمک کنه که ان دانشگاههایی که اقدام کردن ازمایش اعتیاد همینه یا نه و راه حل بده و کمک کنه!!
    سلام
    بهترین راه اینه که برگه آزمایش هاتو ببری پیش یه دکتر خودش همه رو بهت می گه
    من الان از خواهرم (پزشک عمومی) پرسیدم . گفت همش ازمایش خون هست و اعتیاد نیست..
    حالا اگه دکتر آشنا دم دستت هست بهتر راهنماییت می کنه.
    منم مشکلم اینه که هنوز برگه ای ندارم که توش بنویسه چه آزمایشی و باید بدم. خودم می خواستم پیش بینی کنم یه سری آزمایش بدم که فعلا بی خیالم تا فرم آزمایشم برسه..

اینها همه در ازمایش Urine یا همان ادرار قابل تشخیص است من پیش دکتر عمومی هم رفتم و ان دو مورد را گفته که مربوط به اعتیاد اما در ازمایشی که من دادم این 2 مورد نبود!!!

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

این پست رو از این جهت زدم که دوستان آخرین مبالغ رو داشته باشن .
    X ray chest 4500 toman
    Health tests : (FBS UREA CREAT CHOLES TG WRIGHT WIDAL VDRL HBSAg HIV Ab HCV Ab UA) 6430 toman
    مبالغ فوق با دفترچه بیمه تامین اجتماعی

عکس : تهرانپارس چهارراه تیر انداز رادیولوژی مرکزی تهرانپارس
    آزمایشات : سازمان انتقال خون جنب برج میلاد

زمان پاسخ به آزمایشات 8 روز بعد

----------------------------------------
    آدرس رادیولوژی صرفا جهت اطلاع رسانی برای دوستانی که در این منطقه قرار گرفتن اعلام شد . و این تست در بیشتر مراکز رادیولوژی انجام می گیرد.

برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta
    این پست رو از این جهت زدم که دوستان آخرین مبالغ رو داشته باشن .
    X ray chest 4500 toman
    Health tests : (FBS UREA CREAT CHOLES TG WRIGHT WIDAL VDRL HBSAg HIV Ab HCV Ab UA) 6430 toman
    آزمایشات : سازمان انتقال خون جنب برج میلاد
    زمان پاسخ به آزمایشات 8 روز بعد
    دوست عزیز
    این آزمایش ها که میگید و باید به انتقال خون چی بگیم که برای دانشگاه خارج از کشور report انگلیسی بدن ؟ یا باید فرم های آزمایش دانشگاه و بدیم دکتر آنتقال خون پر کنه ؟

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    دوست عزیز
    این آزمایش ها که میگید و باید به انتقال خون چی بگیم که برای دانشگاه خارج از کشور report انگلیسی بدن ؟ یا باید فرم های آزمایش دانشگاه و بدیم دکتر آنتقال خون پر کنه ؟
    شما برگه دانشگاه رو بدین به یک پزشک عمومی همین ها رو براتون مینویسه بعد تشریف ببرید انتقال خون و بفرمایید که برای خارج از کشود می خواهید.
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta
    شما برگه دانشگاه رو بدین به یک پزشک عمومی همین ها رو براتون مینویسه بعد تشریف ببرید انتقال خون و بفرمایید که برای خارج از کشود می خواهید.
    من یه بار رفتم انتقال خون ، پرت و پلا جوابمو دادن .. گفت نامه انگلیسی نمی دیم..
    من آزمایشگاه و دکتر متخصص آشنا دارم . گفته بیا برات می نویسم آزمایشو برو یه جا ازمایش بده بعدشم بده فرم دانشگاه و پر کنم و مهر و امضا کنم ...
    حالا این فرم و که دانشگاه داده خودشون باید پر کنند یا دکتر ایران هم پر کنه مشکلی پیش نمی یاد

Junior Member

پیش فرض کمک برای مدیکال

سلام دوستان میدونم این پست تکراریه ولی باور کنید هر چی در مورد مراحل گرفتن مدیکال جستجو کردم موضوعات پراکنده می اومد و چیزی دستگیرم نشد میشه کسی از دوستان کمک کنه و بگه من برای مدیکال از کجا باید شروع کنم یا اگه لینکی هست که مراحل گرفتن مدیکال رو مرحله به مرحله گفته باشه به من معرفی کنید .از کمکتون سپاسگزارم

پیش فرض پاسخ : کمک برای مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط ava2009
    سلام دوستان میدونم این پست تکراریه ولی باور کنید هر چی در مورد مراحل گرفتن مدیکال جستجو کردم موضوعات پراکنده می اومد و چیزی دستگیرم نشد میشه کسی از دوستان کمک کنه و بگه من برای مدیکال از کجا باید شروع کنم یا اگه لینکی هست که مراحل گرفتن مدیکال رو مرحله به مرحله گفته باشه به من معرفی کنید .از کمکتون سپاسگزارم
    سلام
    اگه واسه UTM بخوای، لازم نیست که تو ایران کاری انجام بدی، چون UTM خودش آزمایشها رو می گیره و مال ایران رو قبول نداره. ولی در مورد بقیه دانشگاهها اطلاعی ندارم.
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)